Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Mały przedsmak co oferuje graczom. W szczególności co oferuje graczom - fanom/maniakom trylogii Obcy.

Obcy Izolacja Nostromo Niszczator mózgu - obłędnie obłędny horror, przy którym można ulegnąć opętaniu.

Nie wspominając o mistrzowskim dźwięku tej zacnej gry. Martwa demoniczna głucha cisza przed śmiercią.

To jedynie jeden malutki marny przedsmak- mocarnej niewyobrażalnej siły Króla. Obcy Izolacja Nostromo.

Projector Screen.

 

f0939e578e36e548gen.jpg   

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Fantastyczny temat :fsg: Szkoda tylko, że przyczyni się do drastycznego rozrośnięcia backlogu :frog:

 

Niestety nic specjalnie niszowego nie mam do polecenia, chyba jedynie mógłby się załapać oryginalny Rhythm Tengoku na GBA, wydany tylko w JP. Jest to zestaw mini-gier, trwających ~2min każda, opierających się na rytmicznym wciskaniu konkretnych przycisków (w znacznej większości jednego). Zwykle im dłużej trwa gierka tym mniej pozwala nam na opieraniu się na naszym wzroku i po prostu trzeba opierać się na naszym słuchu i poczuciu rytmu. Screeny za bardzo nie mają sensu, więc tutaj video z jednej z mini-gier:

 

https://www.youtube.com/watch?v=jp5-FJQlM0k

 

W zasadzie jest to spokojnie jedna z moich all-time top 5 gier w życiu. Kontynuacja na DS'a IMO nie umywa się do oryginału. W część na Wii jeszcze nie grałem (zawód po poprzedniczce mnie zniechęcił).

 

A, no i nie wiem jak teraz, ale w okolicach premiery emulatory nie dawały sobie z nią rady ze względu na rozjazd audio i wideo.

Dlatego założyłem tamten temat, odkryłem fantastyczną gierkę. Dzięki Chmurqab. Levele są przyjemne, pełne humoru, gra zwraca się często bezpośrednio do gracza (albo fanowskie tłumaczenie jest takie). 

 

 

 

 

1GehB5R.jpg

Odnośnik do komentarza

Dlatego założyłem tamten temat, odkryłem fantastyczną gierkę. Dzięki Chmurqab. Levele są przyjemne, pełne humoru, gra zwraca się często bezpośrednio do gracza (albo fanowskie tłumaczenie jest takie). 

 

1GehB5R.jpg

:hi:

 

Cisnęliśmy ostro (wtedy niestety jeszcze piracąc na DS'ach) z kumplem będąc na studiach, stosunkowo niedawno nabyłem oryginał i porobiłem na wszystkim medal, ale perfecty już sobie darowałem, bo to nie na moje nerwy :) Nawet nie wiedziałem, że jest fanowskie tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza

Gra z 1999, Outcast, wersja 1.1, czyli z obsługą wyższych rozdzielczości, pada itp, chciałem tylko sprawdzić na sprzęcie biurowym (stąd format ekranu 4:3) jak to działa, wsiąkłem na pewien dość długi czas (oczywiście w wolnych chwilach). Gra naprawdę wykracza poza swoją erę, pełno zadań, świetne rozwiązania, mnóstwo dialogów. Jedną z ciekawostek jest sposób wskazywania przez npc poszukiwanych przez nas osób, jeżeli ktoś taki znajduje się daleko, otrzymamy stosowną informację o kierunku i odlegości od nas (np. jest bardzo dużo kroków na płn-wsch od ciebie), jeżeli jest w pobliżu npc wskazuje ręką konkretną postać.  Polecam.

fo216u.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Forza Horizon 2

 

Nie nazwę siebie fanem racerów, ale ta gra się wybitnie autorom udała. Duży, otwarty teren z masą znajdziek, świetnym OST i różnorodnym terenem. Wyścigi odbywają się po ulicach miast, autostradach, na odcinkach odciętych dla ruchu, polach i błocie. Zawody odbywają się w deszczu, słońcu i o każdej porze dnia, wliczając w to wyścigi o brzasku i zmierzchu. Statyczne screeny tego nie oddają, ale gra w ruchu wygląda obłędnie.

 

 

 

cVsacyE.jpggQYxQYp.jpg

cKoxtiK.jpgbiY66RG.jpg

 
Destiny: The Taken King
 
Dla wielu synonim raka, dla mnie jeden z najlepszych FPSów ostatnich lat wprost od mistrzów gatunku. Ciekawa historia, mocny nacisk na co-op i świetnie wszczepiony element zbieractwa sprawiły, że na jakiś czas praktycznie zapomniałem o innych grach. Niestety, D cierpi obecnie na brak nowego contentu i niezbyt świetlaną przyszłość. Podobno przed The Taken King gra była praktycznie pozbawiona historii i sensu, co zaowocowało taką a nie inną średnią ocen. Tutaj jednak liczy się design, a w Destiny nie brakuje ani pięknych miejscówek, ani zachwycających efektów graficznych. Kto patrzył w wyrwy czasoprzestrzeni ten wie.
 

k3DORXO.jpgk7kUFSj.png
RM37vM1.jpgupwyvUk.jpg

 
Gears of War: Ultimate Edition
 
Remaster pierwszej części flagowej serii na sprzętach Microsoftu. Grę skończyłem kiedyś na X360 i wspominam ją bardzo ciepło. Remaster, w singlu, sprawdził się wyśmienicie. Strzelanie jest soczyste, gęsta jucha szarańczy pięknie bryzga po celnym strzale w głowę, a piła, ratująca często z opresji, pozostawiając na ziemi rozpłatane truchło przeciwników. 30 klatek na sekundę wystarcza mi w tak wolnej rozgrywce.
 

yplugzG.jpgbUbTM0R.jpg
E9wXEE5.jpgn4Ge3KB.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Valkyrię Chronicles ogrywałem parę dobrych lat temu na PS3. I cóż to były za świetne chwile :banderas:

Teraz przyszła pora na powrót do tytułu,tyle tylko,że w wersji na PC. I po raz kolejny szykuje się wspaniała przygoda w świecie wykreowanym przez ludki z Segi.

iGSBMNh.jpg

 

Poza Valkyrią pykam sobie w Kotor2. Z paroma modami na lepsze efekty/teksturki i z obowiązkowym restored  contend mod.Świetny rpg i godny następca jedynki. Szkoda,że szanse na pełnoprawną trzecią część są pewnie nikłe. Co się tyczy screena to coś się mi hud poprzestawiał na nim,dziwna sprawa...

tf3Tor0.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

Forza Horizon 2

 

Nie nazwę siebie fanem racerów, ale ta gra się wybitnie autorom udała. Duży, otwarty teren z masą znajdziek, świetnym OST i różnorodnym terenem. Wyścigi odbywają się po ulicach miast, autostradach, na odcinkach odciętych dla ruchu, polach i błocie. Zawody odbywają się w deszczu, słońcu i o każdej porze dnia, wliczając w to wyścigi o brzasku i zmierzchu. Statyczne screeny tego nie oddają, ale gra w ruchu wygląda obłędnie.

 

 

 

cVsacyE.jpggQYxQYp.jpg

cKoxtiK.jpgbiY66RG.jpg

 
Destiny: The Taken King
 
Dla wielu synonim raka, dla mnie jeden z najlepszych FPSów ostatnich lat wprost od mistrzów gatunku. Ciekawa historia, mocny nacisk na co-op i świetnie wszczepiony element zbieractwa sprawiły, że na jakiś czas praktycznie zapomniałem o innych grach. Niestety, D cierpi obecnie na brak nowego contentu i niezbyt świetlaną przyszłość. Podobno przed The Taken King gra była praktycznie pozbawiona historii i sensu, co zaowocowało taką a nie inną średnią ocen. Tutaj jednak liczy się design, a w Destiny nie brakuje ani pięknych miejscówek, ani zachwycających efektów graficznych. Kto patrzył w wyrwy czasoprzestrzeni ten wie.
 

k3DORXO.jpgk7kUFSj.png
RM37vM1.jpgupwyvUk.jpg

 
Gears of War: Ultimate Edition
 
Remaster pierwszej części flagowej serii na sprzętach Microsoftu. Grę skończyłem kiedyś na X360 i wspominam ją bardzo ciepło. Remaster, w singlu, sprawdził się wyśmienicie. Strzelanie jest soczyste, gęsta jucha szarańczy pięknie bryzga po celnym strzale w głowę, a piła, ratująca często z opresji, pozostawiając na ziemi rozpłatane truchło przeciwników. 30 klatek na sekundę wystarcza mi w tak wolnej rozgrywce.
 

yplugzG.jpgbUbTM0R.jpg
E9wXEE5.jpgn4Ge3KB.jpg

 

 

 

 

I coz tutaj musze powiedziec, ze ta Forza Horizon jest wlasnie takim racerem jakiego za(pipi)iscie brakuje na PS4. Wszyscy leca teraz tak twardo w te wyscigi po torach, ze chce mi sie tym wymiotowac.

Niby Dirt Rally troche to teraz zmieni ale to tylko szutrowka a ja chcialbym konkretny mix.

Pozazdroscic

Odnośnik do komentarza

O2ThX8J.jpg

 

Da się grać padem od WiiU w Larę używając PC i TV 40 cali? Da się! :fsg:

 

Pierwsza gra w którą gram z takim kombo. Stem Big Picture to zayebisty patent, nie zdawałem sobie sprawy, że aż tak zayebisty.

 

Uprzedzając pytania. Pro Controller ładnie śmiga na PC, trzeba tylko bluetootha i odpowiednio go ustawić. A TV podłączony z PC 5 metrowym kablem hdmi. :D

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w nowe FF i o ile na poczatku bardzo mi sie podobało tak juz przy drugiej (?) misji totalnie nie dla mnie - spodziewałem się mega horroru i cięzkiego klimatu, a nudziłem sie przeokturnie latając i pstrykajac masowo zdjęcia duchom. Na plus ost, ale na trialu poprzestaje

QYfVXHw.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...