Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sposób na lepszej jakości screeny:

 


Krok 1: Zarejestruj konto na imgur.com na komputerze (parę sekund)
Krok 2: Graj w grę i znajdź moment, który chcesz uwiecznić.
Krok 3: Kliknij Home i włącz przeglądarkę internetową w Wii U
Krok 4: Wejdź na imgur.com, zaloguj się i kliknij upload from computer
Krok 5: Będziesz miał tam zdjęcie z gry i zdjęcie obrazku z gamepada.
Krok 6: Po uploadzie, wchodzisz na konto imgura na komputerze i masz zdjęcia.

 

 

Parę sekund :)

Odnośnik do komentarza

Spoko, a jak się cyka fotkę w samej grze? Jakas kombinacja klawiszy? Czy jak? Na imgurze mam konto, więc nie będzie problemu. :) Dzięki za tipy.

 

Home -> Miiverse -> Save photo to album.

 

Ale znacznie lepiej jest zrobic myk z imgurem, bo zamiast takiego malego zdjecia [klik]:

 

DlsAfwz.jpg

 

Masz takie [klik]:

 

VAWY1vH.jpg

 

 

@Figaro

 

Co trudniejsze, Mario czy DK? :cool:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

h7qUMi7.jpg

 

Bansai, ale który Mario? Bo w New U nie grałem jeszcze <lapka> ale ogólnie DK trudniejsze z powodu krótkich skoków Donkeya. Nigdy nie mogę się do tego przyzwyczaić. 

 

Edit: Posty przenioslem do teczy, nie ma co tutaj robic OT :cool:

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Obraz jest dużo gorszy na tym padlecie niż na telewizorze?

 

Jak ktoś ma bzika na punkcie rozdzielczości i debat pt. "720p kontra 900p", to może powiedzieć, że jest gorszy obraz. Ale mi zupełnie wystarczy i nie widzę jakiejś tam różnicy wielkiej. A i ma pewien plus, a jest nim świetny input lag. Nawet głośniczki są okej.

Odnośnik do komentarza

 

Obraz jest dużo gorszy na tym padlecie niż na telewizorze?

Jak ktoś ma bzika na punkcie rozdzielczości i debat pt. "720p kontra 900p", to może powiedzieć, że jest gorszy obraz. Ale mi zupełnie wystarczy i nie widzę jakiejś tam różnicy wielkiej. A i ma pewien plus, a jest nim świetny input lag. Nawet głośniczki są okej.

Każdą grę można ograć bezpośrednio na padlecie?
Odnośnik do komentarza

Dostałem Xkloca od mikołaja. Na pierwszy ogień poszło:

Richard Burns Rally
Włączam gre, odpalam jakąś random trase w Wielkiej Brytanii i dostaje komunikat żebym przed wyjazdem udał się do szkoły jazdy. Jasne, jakbym grał w pierwszego racera w życiu. Start, przegazówa i false start :) Dojechałem do pierwszego winkla i dachowanie. Gra nie wybacza żadnych błędów. Rów wciąga jakby były w nim magnesy ściągające wszystkie nasze koła. Piękny feeling, dobra grafa i szkoła jazdy w której siedze i z pokorą chłonę nauki mistrza.

2ur1hfc.jpg

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...