Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

OELUzNw.jpg

Jest coś w stylistyce Super Mario Bros. 3 z NESa co powoduje, że mam ciepło w sercu. Estetyka tej gry odwraca mój wzrok od większości gier na rynku. Uwielbiam patrzeć na tę grę, to chyba jakaś choroba. Nie ma bardziej schludnie wyglądającej gry. O rimejku na SNESa/GBA nie mogę już tego niestety powiedzieć. Za kolorowe.

A w Super Mario Maker, gdzie wszystko jest w natywnym 1080p i 16:9 to już w ogóle orgazm.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam gry z dużym poziomem customizacji, ale czasem rezultaty bywają przerażające...

uV7zaUZ.jpg

 

Ale kurde przydałaby się, albo w grze, albo w PS3 jakaś sensowna opcja robienia screenshotów, bo robienie zdjęć tosterem nie jest fajne.

 

YJvzYdt.jpg

wKqDMck.jpg

 

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Ta wolność w tworzeniu mecha przekłada się na wolność w gameplayu? Pytam bo taki miałem problem w Armored Core, gameplay był stał sie nudny po 2 godzinach.

Zależy co masz na myśli. Często jest tak, że wyekwipowanie jakiejś części daje dostęp do dodatkowych zdolności, albo broni. Nie będę tu operował nazwami z animka, ale np. backpack jednego mecha może dać dostęp do dodatkowych działek na ramionach, oraz podwójnych mieczy, które w GB2 można wykorzystać w walce klepiąc ładne combosy w uzupełnieniu do podstawowej broni. Teraz na przykład mam mecha, który na nogach i backpacku ma zamocowane wyrzutnie rakiet, to zanim zbliżę się do wroga bombarduję ich okolicę spamem rakiet. Sama gra jest jak slasher z elementami shootera - dużo różnych broni melee i ranged do wyboru, każdą klepie się nieco inaczej, każda ma inne combosy. Ja prawdę mówiąc jestem pod ogromnym wrażeniem, bo już w jedynce było co robić, zaś tutaj niemal każdy element rozgrywki został w jakimś stopniu usprawniony, a sama walka jest o wiele bardziej przemyślana i zbalansowana. Jaram się od piątku jak małe dziecko, gdy w to gram.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...