Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

W piątce bardzo się zawiodłem na modelu jazdy motocyklem, bo dla mnie to był downgorad względem GTA IV i dodatków, gdzie dodali nowe maszyny. Za to tam brakowało dróg poza miastem do śmigania. Chyba wrócę do V, bo to już 9 lat jak przeszedłem całość, więc większości fabuły i misji nie pamiętam.

 

Pamiętam, że jak skończyłem Piątkę to sobie myślałem, że teraz trzeba będzie poczekać tak 4-5 lat na nowe GTA, ale za to pewnie rozkurwi. No to nieźle sobie pomyślałem :balon:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rozi napisał:

Uwielbiam te grę. Nawet jeździć bez celu nocą, słuchając muzyki:

 

 

Mam to samo, nawet ostatnio trochę Turismo się pobujałem. Zajebisty jest klimat i vibe LS i to jak się zmienia wraz z porą dnia, pogodą. Tak jak u Ciebie na screenie o zachodzie słońca, czy w pochmurny dzień, czy słoneczko, czy w nocy.

 

3yHyFGc.jpg

 

dV5pbld.jpg

 

Bz4cixO.jpg

Odnośnik do komentarza

no Night City to czysto architektonicznie jedna z  najlepiej zaprojektowanych miast w grach wideo. Faktycznie czuć, że Redzi zatrudnili prawdziwych architektów którzy zajęli się kompozycją tych przestrzeni, przez co miasto jest nie tylko ładne, ale sprawia też złudzenie żyjącego (co jest dużym osiągnięciem, patrząc na to jak głupie jest NPC w tej grze, grałem na premierę potem może coś poprawili).

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, ASX said:

no Night City to czysto architektonicznie jedna z  najlepiej zaprojektowanych miast w grach wideo. Faktycznie czuć, że Redzi zatrudnili prawdziwych architektów którzy zajęli się kompozycją tych przestrzeni, przez co miasto jest nie tylko ładne, ale sprawia też złudzenie żyjącego (co jest dużym osiągnięciem, patrząc na to jak głupie jest NPC w tej grze, grałem na premierę potem może coś poprawili).

Sprawia wrażenie to dobre określenie. Co prawda ruch jest duży, ale raczej nic ciekawego w mieście się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...