Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Odświeżam sobie po latach Wiedźmina 2 na XSX i wygląda to do dzisiaj bardzo ładnie. Geralt trochę drętwy, ale sama oprawa luksja. Potężny exclusive X360 :obama:

 

QMNp1AA.jpg


Jedyny duży minus tej wersji (konsolowej) to rozciągnięcie obrazu w pionie z powodu dziwnego skalowania renderowanej rozdzielczości, przez co wszystko wygląda na wyższe i ma inne proporcje niż w oryginalnej wersji (PC) :D

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w dodatek do najlepszej gry 2020 roku (i najlepszej gry o samurajach), a jako, iż edycja Director's Cut znajduje się w potężnym Plusie, to kurde właśnie gram. Jeszcze ładniejsza, jeszcze płynniejsza, ze wszystkimi bajerami DualSense'a, what a time to be a G A M E R:

 

182adf17e3e43-screenshotUrl.jpg

Odnośnik do komentarza

Wspaniała to była gra, nie zapomnę jej nigdy. Dowód na to, że czasem trzeba dywersyfikować jak formuła głównego IP zalatuje już kutrem rybackim. Iki zamiast zostawiłem sobie na "kiedyś", aby mieć okazję pozachwycać się raz jeszcze przygodami Jina. Dla mnie wciąż najlepsza gra 1st party od Soniarzy. 

Odnośnik do komentarza

Ghost of Tsushima z dodatkiem to prawdopodobnie ostatnia tak duża gra z otwartym światem jaką ukończyłem w życiu (chyba, że sequel i Wiedźmin kontynuacja ale to wyjdzie pewnie po tym jak zdechnę na jakaś popularną chorobę). Wspaniała to była przygoda :wub: dla kogoś kto wielbi samurajskie klimaty to obcowanie z tym tytułem można porównać do przeżywania świąt bożego narodzenia jako 8 latek... ale codziennie. Odbiłem się od wszystkich nowożytnych assassinów ale Duszek Chinczyk to przy tym było jak jedzenie świeżego wiejskiego chleba z naturalnym masłem do czerstwej buły z biedry i margarynom Palma z murzynem na okładce. Kocham całym serduszkiem :wub:

ghostduszek.jpg

Odnośnik do komentarza

postanowiłem dać drugą szansę Death Stranding, za pierwszym razem jakoś tak się złożyło że porzuciłem przygody kuriera 7 godzinach. Ale teraz mam w sobie więcej determinacji i chcę zacząć od początku z czystą kartą

image.thumb.png.d7d8be43b376399c71869ae7420d35b3.png

przy okazji kolejne ujęcie z Halo Infinite, do którego lubię wracać raz na jakiś czas by pośmigać trochę po tym świecie. Ale szczerze powiem, że zagrałbym już w jakiś dodatek do kampanii, mam nadzieje że kiedyś go doczekam...

0KSDYNF.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gry Remedy można brać w ciemno, zawsze mają świetne fabuły i swój charakter. Dla mnie czarny koń zeszłej generacji ten Control. Tez skończyłem w tym roku i klimat momentami tak gesty, ze można ciąć nożem. :banderas:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...