Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

On 10/4/2022 at 12:02 PM, Wredny said:


Że w sensie co? Grałem na premierę na zwykłej PS4 i po trzecim patchu było całkiem spoko, a teraz jest wyraźniej, płynniej, więc nie mam na co narzekać.
Chodzi Ci o to, czemu nie zrobiłem upgrade'u do wersji PS5? Bo mam prawię połowę trofeów wbitych w wersji na PS4 i nie mam zamiaru tego tak porzucić, a wersja PS5 to osobna lista (gdyby było jak na XBOXie to bym się nawet nie zastanawiał).
A nawet gdybym to olał i postanowił zrobic platynę tylko w wersji PS5 to musiałbym zacząć od zera, bo importowanie save z PS4 może spowodować, że niektóre pucharki na PS5 wcale nie wpadną.

Trzeba było brać wersję na Xboxa  :sonkassie:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2022 o 22:31, dee napisał:

Gdyby tak sony zaczęło sprzedawac same komplety pucharkow włącznie z platyną, ale bez gry.

Jak wielu  by było chętnych i na ile wyceniono by taką usługę?


To już dawno nastąpiło, bo te mobilne aplikacje, w których klikasz w słoik majonezu, albo podskakujesz burrito/hot-dogiem/piłką/czymkolwiek cięzko nazwać grami.
Ale to nie ma nic wspólnego z Sony, bo na MS Store jest dokładnie ten sam zestaw gówna, które wbijają ludzie z czołówki rankingów.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Pupcio napisał:

O innych aspektach to może się nie będę rozkręcał lepiej :shieeet: Ale graficznie dla mnie też jest nierówno. Czasem jest lepiej niż życie i grafika z ps7 a czasem jak gierka z ps3. Ogólnie bardzo ładna gierka i często potrafi zachwycić ale chyba wiecie co jest ładniejsze :spicy: 3 literki

 

Z tego co pamiętam grałeś bez RT, a więc sorry, :master:mode on, widziałeś tylko półprodukt ;) a tak serio to RT to jest gamechanger w tej grze, z nim wyglada zawsze kosmicznie i nie ma slabszych momentów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...