Skocz do zawartości

Life is strange


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kur*a co za sztos. Nie spodziewałem sie ze ta gra bedzie rzeczywiście taka dobra. Oczywiście największym atutem jest tutaj historia i to ona nie pozwala odejść od konsoli ale ile tu zostało zaimplementowanych ciekawych mechanik ;o zabawa z czasem daje wiecej frajdy niz nie jedna gra akcji ktora także wykorzystuje ten element. Pamietam ze po demowce mało miałem ochotę na ciąg dalszy, ale jak teraz wrzucili grę w plusie i dałem jej szanse to jestem po wrażeniem co tam sie wyprawia :o a od końcówki 3 sezonu to juz w ogóle rollercoster. Az sie zastanawiam czy nie kupić tego w wersji pudełkowej. Zdecydowanie najlepsza telltailowa gra w jaka miałem przyjemność zagrać!

Edytowane przez kacprzak1991
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo kolejne odcinki będzie można kupować z poziomu gry.

 

Sądząc po bonusie za pre-order (klasyczny strój Chloe z pierwszej edycji gry) mogą też być jakieś kosmetyczne pierdoły, ale bez tego będzie można spokojnie się obejść. W prequela chętnie zagram, jednak poczekam na obniżkę ceny, bo 70 zł za trzy odcinki to trochę za dużo.

Odnośnik do komentarza

O panie 3 odcinki za 70zł to drogo ?Na premierę ?

Przecież te 3 odcinki to pewnie będzie z 10h czyli standardowy singiel..... w czasach gdzie byle (pipi) kosztuje 279zł często nie oferując nic więcej ponad te 10h.

Nie wspominając oindykach na 2/3h za 84zł, takie obecnie mamy realia więc nie płakać że drogo .

Komu się naprawdę podobała 1 i czeka na 2 złoży preorder za te śmieszne 7 dyszek bez mrugnięcia okiem.

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Wuuuuuuut ? każdy odcinek LIS zajął mi około 3h ale ja lubię pograć na spokojnie pogadać z KAŻDYM npc, zajrzeć w każdy kąt, przeczytać każdy tekst pamiętnika, notatki z laptopa itd .

Tak więc całość zajęła mi jakieś 15h a grę przeszedłem 2 razy .

Zresztą nie jest powiedziane że 3 odcinki to gra krótsza .

Sporo ludzi narzekało na 5ep że przedłużany itd tu może będzie same mięsko .

Naprawdę cena jest bdb bo tak jak mówię indyki pokroju ethana cartera(średniak) egttr czy teraz rodzina Finchów(choć świetne) były bardzo krótkie a kosztowały +- 84zł.

Wszystko wyjdzie w praniu.

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Wuuuut? :)

 

Coś faktycznie jest w tej wersji specjalnej:

 

 

 

Edycja specjalna zawiera:

- Grę główną (odcinki 1-3)

- Odcinek specjalny: „Pożegnanie” – szansa, by ostatni raz wcielić się w młodą Max Caulfield…

- Nowy, wyjątkowy tryb „Moja kaseta” – wykorzystując licencjonowaną ścieżkę dźwiękową „Life is Strange”, stwórz własną listę utworów i słuchaj ich podczas gry.

 Zestaw wyjątkowych strojów – trzy zupełnie nowe stroje, które pozwolą ci odmienić wygląd Chloe. Wśród nich: punkowy, hot dog Bob i oko opatrzności. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...