Skocz do zawartości

Life is strange


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaję ją po kosztach bluberowi, to potem weźcie od niego xd

 

Powinni zrobić z tego film albo serial, tylko teraz to po ptokach jak się zna fabułę.

Aha no i Mr Jeffersona mógłby zagrać Maus - kto inny lepiej odwzoruje hipsterskiego, wysokiego, chudego fotografa w okularach z bródką?

 

PS.

jak odpalić Directors Commentary? Jak to wybieram  :Cross18x18: z menu gry to łączy mnie z PSN i tam mam do wyboru Epy po 21zł, albo Season Pass.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Grę mam od kilku miesięcy, ale dopiero 3 dni temu ogarnąłem się aby w końcu pociągnąć grę do końca. Dwa razy wychodziłem ze szkoły i klimat mi nie pasował. Ale wystarczyło przejść trochę dalej, aby tak się wciągnąć, ze tylko chciałem konsole odpalać i grać dalej. W sumie bardzo dobrze, że nie grałem wcześniej, chyba bym nie wytrzymał czekając na kolejne epizody :)

 

Gra mocno wciąga, niesamowita historia o przyjaźni od początku do końca, zakończenie drugiego epizodu mnie zaskoczyło, bo wszystkie te pierdoły jak kartki, napisy itp. są często bardzo istotnymi informacjami w grze, co w końcówce drugiego epizodu pomaga, byłem tym mocno zaskoczony. Dalej było trochę słabiej, zwłaszcza przez 

 

 

zapożyczenia z efektu motyla

 

 

ale i tak gra mocno trzymała w napięciu, niesamowite twisty fabularne i ta ciągła niepewność co dalej. Oczywiście w piątym epizodzie można przewidzieć jaka będzie końcówka i tak właśnie było. Osobiście wybrałem

 

 

uratowanie Chloe, choć śmierć po prostu była jej przeznaczona, ale ta końcówka, która przypominała wszystkie wspólne chwile Max i Chloe zwyciężyła

 

 

TTG powinno się uczyć jak robić samograje, w LiS można było chociaż polizać ściany, a nie scena od sceny, qte i znowu same animacje, gdzie nawet gałki do chodzenia nie używamy.

 

 

Z niecierpliwością wypatruję kolejnych części, polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza

 

 

PS.

jak odpalić Directors Commentary? Jak to wybieram  :Cross18x18: z menu gry to łączy mnie z PSN i tam mam do wyboru Epy po 21zł, albo Season Pass.

 

Spróbuj najechać w dashu konsoli na kafel z LiS i zejdź na te niższe zakładki, tam to powinno być. (3,3 GB bodajże do ściągnięcia)

 

 

Farrk... w tym miesiącu jadę na pakiecie z komórki, nie uśmiecha mi się 3.3GB ciągnąć. Dzięki za info, obejrzę to na YT w marcu ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem w polowie 3 sezonu i osobiscie z lekka sie zawiodlem - zwlaszcza po tych wszystkich ochach w temacie. Gra na pewno jest niezla, moze 2 ostatnie sezony zwala mnie z nog, ale mam w pamieci posty ludzi po 1, 2 sezonie (i do nich wlasciwie chcialbym sie odniesc) porownujace ta gre do arcydziela, w przeciwienstwie do "miernot od Talletale". No co jak co ale znacznie wiecej emocji wywolaly pierwsze 3 sezony Walking Dead i decyzje jakie tam trzeba bylo podejmowac niz poznawanie neurotycznych nastolatek i ich emocjonalnych problemow. Jak jeszcze pomysle, ze te same osoby hejtowaly gry takie jak Havy Rain, Beyond a jara ich akademik i prawie 3 sezony trudnych spraw o testach ciazowych, ukrywania prawdy przed dyrektorem, czy ratowania kolerzanek by nie dostaly pilka w glowe to cos tu jest nie tak...

Moze za malo we mnie empatii, moze liczylem na cos wiecej - ma nadzieje ze 2 polowa gry bedzie znacznie lepsza !

Edytowane przez easye
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem w polowie 3 sezonu i osobiscie z lekka sie zawiodlem - zwlaszcza po tych wszystkich ochach w temacie. Gra na pewno jest niezla, moze 2 ostatnie sezony zwala mnie z nog, ale mam w pamieci posty ludzi po 1, 2 sezonie (i do nich wlasciwie chcialbym sie odniesc) porownujace ta gre do arcydziela, w przeciwienstwie do "miernot od Talletale". No co jak co ale znacznie wiecej emocji wywolaly pierwsze 3 sezony Walking Dead i decyzje jakie tam trzeba bylo podejmowac niz poznawanie neurotycznych nastolatek i ich emocjonalnych problemow. Jak jeszcze pomysle, ze te same osoby hejtowaly gry takie jak Havy Rain, Beyond a jara ich akademik i prawie 3 sezony trudnych spraw o testach ciazowych, ukrywania prawdy przed dyrektorem, czy ratowania kolerzanek by nie dostaly pilka w glowe to cos tu jest nie tak...

Moze za malo we mnie empatii, moze liczylem na cos wiecej - ma nadzieje ze 2 polowa gry bedzie znacznie lepsza !

WPIS!!!!!!!!!!!

 

najarany opiniami, ze to mesjasz gier bez gameplayow typu heavy rain czy gry od talletale zakupilem pare dni temu kolekcjonerke

 

po skonczonych dwoch epizodach jestem totalnie zawiedziony, totalnie, baverly hills 90210 z super mocami normalnie, ocene wydam jak skoncze calosc, moze serio druga polowa gry chwyta za jaja ale teraz to totalnie przereklamowany sredniak z swietna muza.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie własnie Heavy Rain to była kaplica przez którą zraziłem się do takich pseudo gier, ale po ograniu pierwszego odcinka Life is Strange jestem bardzo na tak. Wczoraj przytuliłem fulla i będę ciupał bo już dawno mialem kupować cyfrowo, ale że miałem w co grać to spokojnie czekałem na grę od Redzia:* z dostawą do domu jak pitca, polecam tego użytkownika.

Odnośnik do komentarza

 

No co jak co ale znacznie wiecej emocji wywolaly pierwsze 3 sezony Walking Dead

 

Chyba dwa? Wliczasz w to Machete coś tam, które właśnie miało premierę czy o co chodzi? Fajnie, gdyby to nie była literówka, bo w trzeci sezon pograłbym :)

 

zle sie wyrazilem - chodzilo mi o epizody pierwszego sezonu.
Odnośnik do komentarza

Kurde, to samo chciałem napisać co easye. Naczytałem się podniet z tego tematu, więc byłem mocno nakręcony.

Mega zawód i póki co nuda (3. epizod). 1. sezon TWD lepiej wspominam, nawet jego środek. Chciało się grać dalej. A tutaj 3/5 gry za mną i nie czuję żadnych emocji, ani ciekawości, ani więzi z tymi psiapsiółkami. Za to czuję irytację jak w drugim sezonie TWD.

Odnośnik do komentarza

Gdy napisalem, ze w pierwszych 3 sezonach totalnie nic sie nie dzieje, dostalem odpowiedz, ze 2 ostatnie to wynagrodza - teraz to juz czysta ciekawosc.

Szkoda, ze w najlepszym momencie w grze (przynajmniej do tej pory) nie mamy zadnego wplywu na decyzje.

No i masz racje kubson - jezeli ktos juz po 1 sezonie pial, ze gra jest rewelacyjna, to nie ma cos sie spodziewac, ze sie nagle rozwinie. Nawet jak ostatnie pare odcinkow bedzie zaskakujaco, to ze swojej strony nie polecam.

Najbardziej przehypowana gra jaka ostatnio zadarzylo mi sie kupic.

Edytowane przez easye
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...