Skocz do zawartości

Life is strange


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz zamawiałem coś z Muve i sklep nie zawiódł. Paczka dotarła akurat jak spałem po nocce.

Co do samej gry to się nie wypowiem aż do czasu gdy jej nie skończę, ale sama limitka ciekawa. Wszystko w pudełku. Ładnie wykonany artbook z grubą okładką i z dobrego papieru kredowego. Nie jest może jakiś obszerny, bo jest grubości połowy pudełka z grą, ale i tak jestem zadowolony. W zestawie też CD z 22 utworami. Wreszcie CD, a nie kod na cyfrową wersję soundtracku. W pudełku jest też kod na możliwość zarejestrowania gry na stronie SE, ale nie bawiłem się czy coś to daje. I to tyle poza grą, która zainstalowała się w mgnieniu oka.

Jestem zadowolony, bo za połowę ceny jakiegokolwiek CoD-a w wersji hardened dostałem więcej niż daje Activision. Warto kupować moim zdaniem szczególnie jeśli ktoś lubi mieć płytę, a nie tylko cyfrę na dysku.

 

20160121_141526_2.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Muahahaha!

Poszedlem wczoraj do sklepu i dostalem spod lady :P I to szalenstwo bo na stanie mieli 2 kopie na PS4 i jedna na Xa!

 

Swoja droga z ta limitka ktos sobie dobrze wykombinowal. Gra sie swietnie przyjela wiec mozna z niej bylo wycisnac jeszcze troche grosza. Ale po co tloczyc plyty masowo skoro czesc graczy kupila juz gre w wersji cyfrowej? Wiec edycja limitowana... a moze po prostu SE chcialo zeby to juz byl taki troche bardziej wyjatkowy tytul? Nie wiem ale ciesze sie za(pipi)iscie, ze mam tow  swojej kolecji.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Co ten Life is strange :obama:

To czarny koń 2015 bez dwóch zdań, jednak z najlepszych gier w jakie grałem na PS4, top5 ogólnie całego ubiegłego roku :obama:

Taki zwrot całej opowieści w ep4 to ja nawe nie :obama:

 

Został mi finał na jutro, ja pier.dole ale to jest dobre.

Kto znalazł w ogóle ten tytuł? Jak?

Znacie jakieś podobne?

 

fuck me :obama:
Ta gra w lepszej oprawie, takiej next genowej, to w ogóle byłby tytuł generacji :obama:

edit: Pawcio masz racje, to takie emocje po zakończeniu 4ep i wyłączeniu konsoli.

I tak ta pisoenka mi sie skojarzyła

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Skończyłem dzisiaj w nocy. Zacząłem o 22:30 i dociągnąłem do 2 ileś tam.

Co tu dużo i bez spojlerów pisać?

Kilka miesięcy temu, jak pojawiło się demo, to odrzuciło mnie na kilometr. Pograłem z 15 minut, cofnąłem czas i uznałem, że to jakieś g...obes... i wyrzuciłem z dysku. Zapomniałem o tej grze całkowicie, aż pojawiła się wzmianka, że będzie ed.kol. w dobrej cenie i świetnym wydaniu. Pomyślałem, że może to będzie takie moje Uncharted 1 tej generacji (tamto demo też mnie odrzuciło wtedy). Zamówiłem w empiku, otrzymałem w dzień premiery i się zaczęła...

jedna z najlepszych przygód mojego growego życia.

Nie pamiętam czy kiedykolwiek grając, od 30 lat, tyle razy miałem łzy w oczach. Już nawet nie wspominam o końcówce, która mnie totalnie zrujnowała i zniszczyła. Ta gra to majstersztyk i goty 2015 roku. Genialna. Skończyłem po niemal 18h i teraz nie wiem co rozpocząć, bo każda gra przy LiS będzie biedna. Telltale games i Cage wasze kolejne gry powinny tak wyglądać.

Osobna kwestia to ścieżka dźwiękowa. Podobnie jak LiS, również soundtrack to goty 2015. Jeśli ludzie sobie żartują, że Bloodborne został okradziony z tytułu gry toku, to co ma powiedzieć ekipa Dontnod. :) Wiele bym dał za LiS 2, ale już bez żadnego cięcia gry na odcinki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...