Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Luqat napisał:

Ciężko powiedzieć, może zbyt przegięli jeśli chodzi o chłodzenie i mieli za mało powietrza. Ciekaw jestem jaki na to miał wpływ SC i gdyby jechali cały czas normalnym tempem, może by się skończyło inaczej.

Patrząc na to że wcześniej Gasly wysypał się tak samo jak Perez to wątpię, ale nie jest to niemożliwe .

Odnośnik do komentarza

No, nie wyglądało mi to na silnik właśnie, ale eksperci już "Honda hahah". Przypominam, że ta Honda ograła Merca w topowej formie

Jeśli miałbym obstawiać problemowy silnik to Merc. Zobaczcie, gdzie są kierowcy z silnikami Merca, a gdzie z innymi. No, ale to pierwszy wyścig, także tutaj niczego nie można być pewnym.

Odnośnik do komentarza
59 minutes ago, PIOTR8642 said:

Patrzta ludzie, nagle sie okazało że bez Masiego można zrobić przepisowe prawidłowe oddublowanie. Niebywałe. :obama: Chyba dzień dziecka dla Redbula i Maxia właśnie sie skończył :yao: Nawet minister obrony Perez stając w poprzek toru na zakrecie nie potrafił zablokować Lewisa. 

Zmienili przepisy w tym sezonie 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kron997 napisał:

Karwa. Arabia zestrzeliła pocisk lecący na Dżedda. A tam nasi kierowcy mają sie ścigać w niedziele. 
 

Oby arabusy zdronowały te wyrzutnie. Co za czasy

Wut? Serio? :ninja:

A co do wczorajszego wyścigu, to środek przespałem bo się nic nie działo, aż mnie żona obudziła na awarię Gasly'ego. Końcówka emocjonująca i fragmentami pojedynek Maxa z Charlsem... :banderas:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, drozdu7 napisał:

To musi być mocna lektura xdd

FOr9x9hWUAMK7Fj.jpeg

 

Ja piehdole. A podobno to netflix zakrzywia rzeczywistość. Chyba Lewis by sam o sobie lepiej nie napisał. Przecież to zęby bolą po jednym akapicie, a tam cegła na pewnie 700-800 stron. Za karę bym tego nawet nie przeczytał, bo bym się porzygał 5 razy. Przecież to jest taki kompleks, bo nawet nie ego, że chyba dobry psychiatra by się przydał. Ja wiem, że to nie on sam pisał, ale pewnie zatwierdzał, a "pisarz" sam z siebie zapewne lizał rowa, za samą możliwość służby serowi. Potem młodzi fani będą czytać taką propagandę i myśleć, że tak było. Co za gunwo, hatfu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...