Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

' timestamp='1329558513' post='2560500']

 

 

W szafce poszukałem starego numeru Neo-Plus ze sławną recenzją Grabarza w której pisze on, że po ukończeniu MGS 2 ludzie "stają się lepszymi" grin.gif Polew jeszcze lepszy niż wtedy. Jak Ktoś ma ten numer, polecam. Jak w ogóle przeszła ta recenzja do druku, pewnie do tej pory sam Gulash się zastanawia smile.gif

 

 

Pamiętam ten tekst, już w tedy miałem z tego niezły ubaw :D Aż bym to też sobie jeszcze raz przeczytał ale nie chce mi się grzebać w czeluściach mojej piwnicy za poszukiwaniem tego numeru :)

 

To nic, najlepsza recenzje napisal HIV. Stwierdzil, ze lepiej kupic buty na zimie, niz ten interaktywny film. Bardzo kontrowersyjna, szczera recka, ale podpisuje sie pod nia. Ambicje rezyserskie Kojimy wziely gore, niz dobry gameplay. Niestety pan Hideo popelnil ten sam blad i w czworce. :)

Edytowane przez geenoff
Odnośnik do komentarza

W końcu znalazłem chwilkę, odpakowałem moją kolekcjonerkę i zacząłem sprawdzać poszczególne części. Trójka wygląda świetnie (mój MGS numer 1). Grafa w trójce zawsze robiła na mnie wrażenie i tym razem również. Ależ jestem szczęśliwy że będę mógł jeszcze raz przejść tą część na dużym TV, z fajnie pomyślanymi trofeami. Później odpaliłem Peace Walkera (nie grałem nigdy) na którego oprawę trochę narzekano w recenzjach. Na szczęście nie jest tak źle, BB ładnie wygląda, miejscówki są całkiem fajne. Bałem się trochę o sterowanie które zawsze było wymagające w Metalach, ale tu również jest okej. Dwójki nie miałem czasu odpalić, ale domyślam się że też ładnie wygląda i chodzi. Od teraz jestem wielkim fanem HD kolekcji i nie mogę się doczekać na Devil May Cry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To prawda, najgorzej gdy walą w nas granatami albo pojawia się liczna grupa żołnierzy. Ale jak się gra po cichu to gra działa idealnie. Wkrótce dotrę do finałowej walki, podobno tam trochę lecą klatki. Gram od paru dni, badam każdy zakamarek i stwierdzam że to udana konwersja. Ślicznie ta gra wygląda, audio też na medal. Do oceny idealnej zabrakło niewiele. Najbardziej brakuje małpek i koszmaru Snejka z więzienia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem Kolekcję na PS Vita zamiast na PS3, bo chciałem poczuć się tak jakbym miał w co grać na tej konsolce...

Ehem, anyway... gra się bardzo przyjemnie, a dodane ficzery do vity też ciekawe (udeżanie z noża stabem za pomocą tylnego panelu, czy możliwość zoomowania przerywników filmowych)...boli tylko brak Peace Walker'a.

Odnośnik do komentarza

rozśmieszył mnie ten mini plakat w instrukcji x) no ale spoko, JEST.

 

ogolnie reedycja hd spoko, tylko boli brak tego PW... muszę porównać sobie kolka scen z PS2, bo mam wrażenie, że modele postaci i obiektów nieco ucierpiały na rzecz liftingu twarzy i ratowania kl/s. chyba, ze wwzystkie niedoróbki sa teraz bardziej widoczne przez to nieszczęsne sHD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...