Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

mgs kolekcja hd - azja - w przeliczeniu za PLN'y = 161zł

mgskolekcja hd - eu z zavvi - w przeliczeniu na PLN'y = 148zł

 

MGS z PSS = 18zł

 

161 - 148 = 13zł... faktycznie lecą w kulki... 5 zł w pelecy :confused:

 

ale spoko japonczycy maja gorzej, bo płacą okolo 240zł za MGS 2+3 bez peace walkera (musza sobie go kupic osobno).

Odnośnik do komentarza

mgs kolekcja hd - azja - w przeliczeniu za PLN'y = 161zł

mgskolekcja hd - eu z zavvi - w przeliczeniu na PLN'y = 148zł

 

MGS z PSS = 18zł

 

161 - 148 = 13zł... faktycznie lecą w kulki... 5 zł w pelecy :confused:

 

ale spoko japonczycy maja gorzej, bo płacą okolo 240zł za MGS 2+3 bez peace walkera (musza sobie go kupic osobno).

 

Miałem na myśli Xboxa, chyba że to tylko w JAP i tylko na ps3 jest ten mgs1 to tematu nie było ;p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj do mnie przyszła wersja azjatycka z allegro. Wszystko jest po angielsku także super. MGS3 wygląda bardzo dobrze i chodzi w 60 fps, albo mi się wydaje albo dali lepsze teksturki. Komu nie chce się czekać do lutego to niech łyka bez zastanowienia. Tym czasem idę grać w Snake Eatera. :)

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza

Świat Gier ma wersje azjatycką, ale na płycie też jest j. angielski. Wystarczy mieć ustawione w XMB j. angielski lub polski, a gra będzie po angielsku wtedy. Także można spokojnie brać tą wersje.

Eeee... Nie wiem czy to ich niedopatrzenie, czy o co chodzi jakby, ale z ich opisu na Allegro wynika, że w skład wersji którą posiadają wchodzi Peace Walker... A tego miało chyba nie być w japońcu?
Odnośnik do komentarza

Witam , ja tylko na chwilkę.

 

Mam pytanie , w którym numerze PE był opis fabuły kolejnych części MGS-a ? Na pewno mam ten numer.

 

Ostatnio postanowiłem pierwszy raz zagrać w MGS2. MGS z PSX-a ukończyłem ale mało co pamiętam z fabuły.

 

Już na początku MGS2 pojawiają się nazwy jak : " Patriots" , "Cypher" , "Solidus" , "Big Boss" i inne. Niektóre kojarzę ale nie do końca.

 

Inna sprawa to nie wiem czy powinienem do końca po jedynce już znać te nazwy. Tak czy siak o ile pamiętam opis fabuły w PE był chronologiczny i poprzestanę na przypomnieniu sobie historii oraz pojęć z pierwszej odsłony a może nie tyle pierwszej ponieważ przed wersją na PSX-a były jeszcze inne..

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

EDIT :

Chyba się jednak pomyliłem. Znalazłem tylko opis fabuły MGS4 ze wzmiankami do poprzednich części. Pewnie o tym myślałem a czas zatarł wspomnienia.

Niestety jest to tekst który naprawdę nie ma jak czytać jeśli chcesz przypomnieć sobie tylko "urywek" z uniwersum. Nie ma chronologii , i nie można sobie przypomnieć fabuły danych części. Ot tekst dla niezainteresowanych odkrywaniem samemu lub dla tych którzy ukończyli gry a dalej nie zrozumieli o co chodzi.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...