Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

zakupiłem MGS HD collection (USA) na pudełku pisze że obsługuje 480p,720p,1080i,1080p ,ale po załączeniu gry maksymalna rozdzialka to 720p, inne gry chodzą w 1080p bez problemu, o co chodzi, po wyłączeniu w menu opcji wyświetlania 720p ( i to pomogło np.w prince of persia hd i w God of War III),obraz przełancza sie na 480p .Czy ktoś może pomóc. telewizor panasonic G20-plazma 42'

Odnośnik do komentarza

mam pytanie do tych co już grali - czy w mgs2 można zmienić kamere na taką jaka jest w mgs3 subsistance? czy trzeba sie męczyć z kamera od góry?

wiem że to da sie przeżyć bo juz tak kiedyś rpzeszedlem gre, ale gdyby była mozliwosc zmiany kamery na "nowocześniejszą" (nie od góry tylko tpp) to by byl powazny argument zeby kupic ta kolekcje i odświeżyć sobie MGSa

Odnośnik do komentarza

nawet w mgs3 subsistance (na ps2) dało sie ustawic kamere klasyczną, wystarczyło chyba wcisnąć prawą gałke i kamera wracała do górnej pozycji, wiec pewnie tutaj też mozna to zrobic. (nie trzeba bylo nawet zmieniac tego w menu, tylko mozna bylo szybko zmieniać gałką) chociaz osobiscie mi bardzo ale to bardzo niewygodnie biegało sie po lesie z kamera z góry

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mam pytanie do tych co już grali - czy w mgs2 można zmienić kamere na taką jaka jest w mgs3 subsistance? czy trzeba sie męczyć z kamera od góry?

Nie ma takiej kamery w MGS2. Jest tylko izometryczna jak w oryginale z PS2.

 

ja mam z kolei inne pytanie. da sie ustawic w mgs3 kamere klasyczna? czy trzeba grac na tej nowej?

Tak, można to zmienić w opcjach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

na razie skończyłem MGS 3 -też bałem się ,że mnie odrzuci od telewizora -takie odczucia miałem przy God of War Collection ,ale nic takiego nie miało miejsca , teraz pykam w MGS Peace Walker i w końcu da się tym sterować bo na psp nie dawałem rady.

naprawdę dobrze 40 $ , już się ślinię na Son of Liberty ,ale najpierw łykne MGSa 1 na gemcebe żeby przejść kolejno wszystkie części

 

naprawdę dobrze wydane 40 $

Odnośnik do komentarza

ja też sie nastawiam na kupno ale chyba niekoniecznie na premiere, poczekam az bedzie za 120zł albo mniej

 

ale juz teraz mam pytanie - w jakiej kolejnosci najlepiej grać zeby ogarnąć cąłkowicie fabułe ? w kolejnosci wychodzenia gier czy w kolejnosci czasowo-chronologicznej (czyli mgs3 -> PW -> mgs1 ->mgs2 ->mgs4)??

 

mam mgs1 orginał i psxa ktory chyba jeszcze sie odpala, wiec moglbym poleciec po całej serii :D

Odnośnik do komentarza

zagraj w kolejnposci wychodzenia, mozliwe ze bedziesz mial burze mozgow po coraz to dalszym przechodzeniu nast czesci.... jedno bedzie wynikac z 2 czemu tak a nie inaczej;-) ja gralem wg kolejnosci wychodzenia i nie zaluje(nie bylo wtedy innego wyboru:) nie jestem pewny co do PW bo sam musze go ograc.... nie moge sie doczekac jutra i swojej kopi z sklepu PE;)

Odnośnik do komentarza

ogolnie to ja juz przeszedlem wszystkie częsci (w tym 1 i 3 wielokrotnie) ;p moja ulubiona to 3 , a najbardziej mnie zmusiła do zastanowienia 4 :P

 

ale gdybym kupował ten zestaw to pomysalem ze moze w koncu bym zagral z próbą prześledzenia calej fabuły. bo np w jedynke gralem bardzo dawno (jak wyszła) i podobala mi sie ale samej fabuły to jednak nie zakumalem (to ze ktos tam wykonuje misje itp , ale calej tej otoczki nie obcziłem) , mgs2 troszke mniej mi podszedł (pewnie dlatego że przechodzilem go po mgs3 z tą lepszą kamerą i ciezko mi bylo przebrnąć przez widok z góry)

 

ogolnie to moje pytanie dotyczylo wlasnie jak najlepszego skumania fabuły , dlatego zastanawialem sie nad przejsciem względem chronologi fabularnej a nie tej jak gry wychodziły

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W krakowie cena identyczna i chyba własnie dlatego nie kupiłem (mimo że nadal jest to moja ulubiona seria - zmieni się to jak Kojima nie zacznie nowych wątków w MGS 5 bo rozciąganie tego samego juz nie jest śmieszne...). Gry na pewno kupię ale chyba z zavvi albo gram.pl. Sam nie wiem dlaczego ale najbardziej chce zagrać w MG i MG2 z MSX'a :D Nigdy nie ukończyłem (choć oczywiście fabułe znam) no i jestem maniakiem staroci :)

Odnośnik do komentarza

jestem pod wrazeniem, ogrywam moje najwieksze hiciory znowu, ciekawe co mnie czeka w przyszlosci jak beda wydawac na ps4 hiciory z ps3, taki god of war 3 z podbita grafika. jeeeee, dawac

Za(pipi)isty pomysł z tą kolekcją HD

Właśnie ogrywam 2 potem biore sie za 3 a na deser PW

Oczywiście w planach jest ukończenie w 100%

Masakra grania na pare miesięcy!

 

 

nie dobijajcie mnie nawet.... ja nadal nie mam swojej kopi:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...