Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do zbierania Dog Tagów - można je zbierać na oddzielnych sejwach? Tzn. mam np. save z Very Easy ze wszystkimi zebranymi, Easy i Normal. Jak sprawdzę w menu ile ich zebrałem i ich nazwy, to pokazuje mi po wczytaniu sejwa, że jest 100 % na Very Easy, ale już nie, że na Easy i Normal.

Tak samo np. na Easy - pokazuje 100 % na Easy, ale reszty już nie. Mam nadzieję, że nie musi to być wszystko zbierane na jednym sejwie, bo się z deka wkur.wię. Ktoś może mnie oświecić? Nie mogę się dokopać do tej informacji.

Odnośnik do komentarza

@darkknight podesłał mi dzisiaj taką ciekawą informację :)

 

Metal Gear Solid HD Collection has been out for a while now, but you'll be able to grab each game from the compendium later this month as separate downloads from the PlayStation Network.

 

August 21st will see the Metal Gear Solid HD Collection itself heading to PSN in North America, while it's tentatively tagged for a February 2013 release in Europe at present. Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty and Metal Gear Solid 3: Snake Eater will also be available to purchase separately from the PS Store for PS3 and PS Vita.

 

Metal Gear Solid: Peace Walker will then be available a week later on August 28th, hitting the PlayStation Network, meaning the whole MGS HD Collection will be out individually. A PS3-exclusive bundle comprising of Peace Walker, MGS2, and MGS3 will be out on the same day as well

 

http://www.ps3trophies.org/news/news-7452-Metal-Gear-Solid-HD-Releases-Coming-Separately-to-PSN.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja sobie nie daruje tej kolekcji.

rowniez robie calaka - wszystkie 3 Platyny musza byc + MGS4, a co..

na 1 przejscie poszedl MGS2, ktory jest rewelacyjny.

sterowanie mi wcale nie przeszkadza, a audio miażdży - w ogole to uwielbiam te Hideo klimaty.

 

no i pytanie..

' timestamp='1345476650' post='2671237']

Trzeba brać load game i na jednym sejwie zbierać, czyli po każdym przejściu na tym samym zapisie robić save. Zostało mi tylko zbieranie dog tags i jest calak :)

ale nalicza je dalej?

np. miałeś 100 dt i lecisz dalej, czy zaczynasz od 0 ?

 

kiedys mialem wszystko w MGS'ach, a teraz nic juz nie pamietam :(

jak moglem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...