Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby kogoś interesowało w Poznaniu w sklepie(sklepkonsolowy.pl) na przeciwko CH Panorama dostałem wczoraj kolekcję za 149zł. Sklep wystawia też gry na portalu aukcyjnym. Nie wiem czy jeszcze mają, można pisać na gg do nich.

 

To jest sklep tego kolesia co wcześniej był za torami, przenióśł się do CH Panorama? Czy to w ogóle ktoś inny z podobną lokalizacją? Ten co jest w Panoramie się chyba nazywa PlayZone i też wymienia się tam gry.

Odnośnik do komentarza

wlasnie ukonczylem dwojke i tak rzucilem okiem na trofea. kurde wyplatynowanie tej gry zajmie troche czasu. mnostwo vr missions i innych dodatkowych (pipi), dog tagi. cudownie ;]

 

i tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ze mimo wszystko 2 > 3.

 

najgorsze sa te dog tagi, przechodzenia z 4-5 razy;-)

Nie jestem pewien, ale czy czasami na poszczególnych poziomach trudności dogtagi nie były rozmieszczone inaczej lub w większej liczbie? Z tego co pamiętam musiałem przejść Extreme by zdobyć wszystkie.
Odnośnik do komentarza

Pomimo wcześniejszej niechęci jednak wziąłem się za Big Shell smile.gif Muszę powiedzieć, że ten MGS 2 w moim przypadku jest jak wino - im starszy, tym lepszy. 10 lat temu nie doceniłem tej gry i trochę się rozczarowałem, ale to jednak kawał dobrej historii i gameplayu. Najbardziej mi przeszkadza ta ciota Raiden, z tymi jego powiewającymi włosiętami, ogólną peezdowatością oraz infantylnymi tekstami. Jakby typ miał inny design, to wyszłoby wszystkim na dobre ;]

 

W szafce poszukałem starego numeru Neo-Plus ze sławną recenzją Grabarza w której pisze on, że po ukończeniu MGS 2 ludzie "stają się lepszymi" grin.gif Polew jeszcze lepszy niż wtedy. Jak Ktoś ma ten numer, polecam. Jak w ogóle przeszła ta recenzja do druku, pewnie do tej pory sam Gulash się zastanawia smile.gif

 

Czas na Peace Walker smile.gif

 

Ps. Seksistowskie achievementy w dwójce rządzą winkb.gif

Odnośnik do komentarza
' timestamp='1329558513' post='2560500']

 

 

W szafce poszukałem starego numeru Neo-Plus ze sławną recenzją Grabarza w której pisze on, że po ukończeniu MGS 2 ludzie "stają się lepszymi" grin.gif Polew jeszcze lepszy niż wtedy. Jak Ktoś ma ten numer, polecam. Jak w ogóle przeszła ta recenzja do druku, pewnie do tej pory sam Gulash się zastanawia smile.gif

 

 

Pamiętam ten tekst, już w tedy miałem z tego niezły ubaw :D Aż bym to też sobie jeszcze raz przeczytał ale nie chce mi się grzebać w czeluściach mojej piwnicy za poszukiwaniem tego numeru :)

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
' timestamp='1329558513' post='2560500']

Pomimo wcześniejszej niechęci jednak wziąłem się za Big Shell smile.gif Muszę powiedzieć, że ten MGS 2 w moim przypadku jest jak wino - im starszy, tym lepszy. 10 lat temu nie doceniłem tej gry i trochę się rozczarowałem, ale to jednak kawał dobrej historii i gameplayu. Najbardziej mi przeszkadza ta ciota Raiden, z tymi jego powiewającymi włosiętami, ogólną peezdowatością oraz infantylnymi tekstami. Jakby typ miał inny design, to wyszłoby wszystkim na dobre ;]

 

W szafce poszukałem starego numeru Neo-Plus ze sławną recenzją Grabarza w której pisze on, że po ukończeniu MGS 2 ludzie "stają się lepszymi" grin.gif Polew jeszcze lepszy niż wtedy. Jak Ktoś ma ten numer, polecam. Jak w ogóle przeszła ta recenzja do druku, pewnie do tej pory sam Gulash się zastanawia smile.gif

 

Czas na Peace Walker smile.gif

 

Ps. Seksistowskie achievementy w dwójce rządzą winkb.gif

wrzuc skan, tez chetnie przeczytam o staniu na balkonie z lampka wina xD

Odnośnik do komentarza

I tak mashter i ostatni akapit recki Tekkena 5 przebija wszystko.

 

A tak btw to niezły fail dać w recenzji MGS2 szoty z gejmpleja na których widać Raidena czy czy ostatnią walkę z Bossem plus jeszcze do tego masa spoilerów w recenzji.

 

Failem bardziej jest to, że w tekscie unika zdradzenia, że kierujemy nie tylko Snake'iem, a na screenach jest to pokazane. Bo akurat wyjawienie tego, samo w sobie, uważam wręcz za obowiązkowe w recenzji MGS2. No i tak jak pisze Farmer, jak czytelnik nic nie wie o fabule, to i tak dla niego to losowe scenki.

Swoją drogą, niedawno miałem okazję przeglądnąć chyba 4 numer Neo Plusa, w którym była spora zapowiedź MGS 1 po japońskiej premierze, z opisanymi w kilku zdaniach właściwie wszystkimi postaciami z gry, łącznie z info o tym, że giną itd.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1329558513' post='2560500']

 

 

W szafce poszukałem starego numeru Neo-Plus ze sławną recenzją Grabarza w której pisze on, że po ukończeniu MGS 2 ludzie "stają się lepszymi" grin.gif Polew jeszcze lepszy niż wtedy. Jak Ktoś ma ten numer, polecam. Jak w ogóle przeszła ta recenzja do druku, pewnie do tej pory sam Gulash się zastanawia smile.gif

 

 

Pamiętam ten tekst, już w tedy miałem z tego niezły ubaw :D Aż bym to też sobie jeszcze raz przeczytał ale nie chce mi się grzebać w czeluściach mojej piwnicy za poszukiwaniem tego numeru :)

 

To nic, najlepsza recenzje napisal HIV. Stwierdzil, ze lepiej kupic buty na zimie, niz ten interaktywny film. Bardzo kontrowersyjna, szczera recka, ale podpisuje sie pod nia. Ambicje rezyserskie Kojimy wziely gore, niz dobry gameplay. Niestety pan Hideo popelnil ten sam blad i w czworce. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...