Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia dlaczego SOE a nie Substance, dlaczego nie Subsistance, a Snake Eater:-/

O ile w SOE na PS2 był Snake na desce na X i PC tego nie było, o tyle Snake Eater to coś nie halo...

 

Mogliby rozszerzoną wersję wydać na PS3 i X'a !

To tak jak by Splinter Cell Collection HD wydali w Full HD wersje z PS2 czy GC a nie X'a/PC !

Odnośnik do komentarza

W pudelku beda trzy czesci MGS2, MGS3 i MGS:PW, nie robcie zametu.

MGS bedzie mozna sciagnac z PSS.

 

MGS3 to bedzie wersja Subistance - ktos wczesniej o to pytal.

 

Dowiedzieliśmy się że Peace Walker HD będzie sprzedawany w ramach całej kolekcji, ale jeśli masz już wszystkie wspomniane części, nic nie będzie stać na przeszkodzie żeby kupić grę oddzielnie, jednak takie wydanie będzie zarezerwowane tylko dla Japonii. Nowe wydanie dostaniemy już w tym roku, w listopadzie i jak już wspominaliśmy będzie to podrasowana wersja oryginału, choć zostaną zachowane elementy znane z przenośnej konsoli – zaliczyć do nich możemy choćby możliwość gry dla sześciu osób. Co zrozumiałe, jedynie wersja na sprzęt od Sony zostanie wzbogacona w opcję transferu zapisanych stanów gry z przenośnej konsolki i na odwrót, tak żeby gracz zaczynający rozgrywkę w autobusie mógł dokończyć ją później w domu. Opcja ta nosi nazwę Transfarring. Możliwość przeniesienia sejwów w przypadku MGS 2 oraz MGS 3 dotyczyć będzie już tylko NGP, co ma swoje uzasadnienie w tym iż PSP nie poradzi sobie z jakością gier z czarnuli

 

Na chwilę obecną nie znamy ceny kolekcji. Wiemy jednak że za zremasterowane części odpowiadać będzie Bluepoint Games, zaś poszczególne gry zostaną wypuszczone także na PlayStation Store oraz Xbox Live Arcade, jednak tylko posiadacze konsoli Sony otrzymają specjalny kod na ściągnięcie oryginalnego Metal Gear Solid, który uzupełni kolekcję. Jeśli chodzi o wersję klasyków, przy trzeciej odsłonie serii mamy do czynienia z edycją Subsistence przy czym gra będzie chodzić z prędkością 60 klatek na sekundę. Wracając do Peace Walkera twórcy podkreślają że to nie jest zwykły port, niektóre miejsca w grze zostały napisane na nowo dając świeży feeling tytułowi.

Odnośnik do komentarza

Tak wspaniały news, że od dwóch dni nadal ciężko mi w niego uwierzyć ;p.

Niby były plotki, przecieki ale...

 

PW szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy ogram (sprawdzić sprawdzę). Jak to te same szczyny co czwórka to wolę z miejsca spasować.

Jak dla mnie szokiem małym jest, że kolekcja ukaże się też na XO. Ale to i dobrze niech każdy zagra w jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji (MGS3) ;]

 

Aaaaa tankowiec w HD, trójka w HD no masakra...

 

PS. Kolekcja uzupełniona :potter:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia dlaczego SOE a nie Substance, dlaczego nie Subsistance, a Snake Eater:-/

O ile w SOE na PS2 był Snake na desce na X i PC tego nie było, o tyle Snake Eater to coś nie halo...

 

Mogliby rozszerzoną wersję wydać na PS3 i X'a !

To tak jak by Splinter Cell Collection HD wydali w Full HD wersje z PS2 czy GC a nie X'a/PC !

 

Jeśli dwójka to zwykły Sons Of Liberty, to żal. Przecież ta gra właśnie na pierwszego Xboxa ukazała się jako Substance. Tam były dodatkowe misje, które rekompensowały przegadaną dwójkę, a teraz ma tego nie być?

Odnośnik do komentarza

Wszystko na to wskazuje, a to byłaby niesamowita kicha. DMC2 jest na dwóch płytach, a wejdzie do trojaka DMC. Wcisną również wersję SE trójki. Nie można pójść tym samym torem? Miejsca im na BluRayu zabraknie? Wszystkie trzy rozszerzone wersje MGS na jednej płycie. Toż to rarytas nad rarytasy.

Odnośnik do komentarza

Ano właśnie. Kiedyś dorwałem dodatkowe misje do pierwszego MGSa za uczciwą cenę. Przeszedłem i postawiłem obok pozostałych wersji Sub. Exclusive'y od Konami, w które miałem zagrać jako szczęśliwy posiadacz PS2. Teraz dowiaduję się, że posiadacze Xów dostaną podrasowane wizualnie gry.

 

Żeby nie było - cieszę się za wszystkich, że tych gier doświadczą, ale trąbienie, że dana platforma coś ma, a czegoś nie przestało dla mnie mieć znaczenie wieki temu. Za parę lat wyjdą Halo Classics albo Gears of War Collection na PS4. Na pewno.

Odnośnik do komentarza

pamiętam jak jeszcze nie tak dawno Suikoden 1 i 2 w astronomicznych kwotach schodził na ebayu, teraz to można go kupić w PSS za grosze.

 

Swoją drogą mimo,że kolekcje na bank kupie też nie jestem zachwycony polityką jedynie "dodawania trofeów i podbijania do hd".

Odnośnik do komentarza

Nie dawno Konami zapowiedziało na swojej konferencji wydanie odświeżonych kolekcji gier z serii Metal Gear Solid oraz Zone of the Enders. Okazuje się, że oba składaki będzie można nabyć też w cyfrowej dystrybucji.

 

 

 

Co więcej, nie będzie konieczności nabywania całego pakietu, ale również pojedyncze, wybrane przez nas tytuły. A zatem wszystkie pozycje z ww. serii: MGS2: Sons of Liberty, MGS3: Snake Eater, MGS: Peace Walker HD, ZoE1 i ZoE: The Second Runner

 

http://www.ppe.pl/ne...ez_tektury.html

 

To mi sie podoba. Zwazywszy na fakt, ze przeszedlem wszystkie te MGSy po kilka razy nie ma sensu je kupowac. No chyba, ze dla trofeow.

Osobiscie bede sie czail tylko na Peace Walkera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...