Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-metal-gear/715404 E3 2011: Peace Walker Gameplay (Cam)

 

... chyba jednak nawet PW nie odpalę.

 

Btw zaraz po E3 a gdzie wielki mgs: rising? :lol:

 

Hahaha, patrzcie 1:52 jak gość śmiesznie upada po kulach. Ogólnie wygląda to jak kupsko, ale to było oczywiste po przeniesieniu gry z małego ekranu na duży. Animacja postaci pamięta jeszcze PSX'a.

Odnośnik do komentarza

 

Wytłumaczenie, że jest to gra z PSP dlatego tak wygląda nie trafia do mnie. Ostatnio pobrałem z PSStore trailer GoW-ów z PsP które wyjdą na Ps3 i wyglądają o niebooo lepiej, nie trzeba robić facepalma chociaż. A też są z PSP przecież, już zamiast tego PW mogli wrzucić pierwszego MGS-a w niezmienionej formie takiej jakiej wyszedł na PSX-a/jest do kupienia w Store.

 

Tak żeby ładniej i "efektowniej" (bo trylogia) składanka się prezentowała. Poza tym pierwszy MGS do dzisiaj jest grywalny (baaaaaaaaaa) nie potrzeba mu żadnego rimejku IMO.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A PW tragiczne nie jest? Obie części na PSP to srogie crapy podchodzące pod pokemony, na dodatek spier.dolone fabularnie i psujące kanon.

Tak źle i tak niedobrze, a konami i tak na tym przy relatywnie małym wkładzie zarobi krocie, to już trzeci raz jak zarabiają na 2 i 3 i drugi (o ile nie było żadnej edycji rozszerzonej) na PW.

Odnośnik do komentarza

nie pamietam czy juz to pisalem, ale napisze tak czy siak

 

 

mgsy to moje ulubione gry. aktualnie mam dostep tylko do jedynki (pss) i czworki. ta kolekcja to dla mnie zaje.bista sprawa i aktualnie na nic bardziej nie czekam niz na to. na trojke to mam chcice juz od kilku lat, bo ze wszystkich czesci ta przeszedlem najmniej razy.

 

do tego trofea - fajna motywacja, zeby wycisnac z gry max. i mam w du,pie, ze to odgrzewany kotlet. za pewnie jakies 100 zlotych bede mial 2 mega wypasione gierki :)

Odnośnik do komentarza

W Ultimie pojawił się pre order:

 

http://www.ultima.pl/metal_gear_solid_hd_collection/i10447/

 

No i zalety każdego z tytułów, zalety PW "niszczą":

 

-Przygotuj się na audiowizualny majstersztyk, oferujący niesamowitą rozgrywkę i zapierającą dech w piersiach fabułę.

 

Aha...

-Gra, za której powstanie odpowiedzialny jest ten sam zespół, który pracował nad Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots na PlayStation 3

 

Ten mnie rozwalił aż zbyt proste do skomentowania xD Tylko pytanie za 100 punktów to zaleta czy odstraszacz, to ma niby zachęcić?

Aha...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Heh czyli lipa jak zwykle jesli idzie o MGO. Nie lubie tej firmy, ale juz dosc o tym. Szkoda, ze nie bedzie MGO starego, wiec to nie bedzie wcale taka rozszerzona wersja, bo w zasadzie jedyne rozszerzenie w niej to kamera xD Dodatki byly na 2 plycie :/ MGS2 i 3 na padzie od XO to porazka. Wykastrowane wersje przez pady od XO heh. Jdyne co mnie do niej ciagnie to podbicie rozdzialki w MGS3 i 60fps (MGS2 mial juz 660;p).

 

ChWDKonami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ale gre i tak pewnie kupie xD

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

hd = rozdzielczosc i to akurat dali :)

 

reszta to przeportowana gra z psp :) ogolnie ciesze się, że ludzie napalili się na ten tytuł, bo utraciłem "czerwony save" na psp i chyba bedzie z kim grac w coopie :D ostatnie walki z peace walkerem (dodatkowe) były "minimalnie" przegięte - nawet na 2 psp.

 

 

Odnośnik do komentarza

hd = rozdzielczosc i to akurat dali :)

 

reszta to przeportowana gra z psp :) ogolnie ciesze się, że ludzie napalili się na ten tytuł, bo utraciłem "czerwony save" na psp i chyba bedzie z kim grac w coopie :D ostatnie walki z peace walkerem (dodatkowe) były "minimalnie" przegięte - nawet na 2 psp.

Myślę, że przy użyciu DS 3 który jest o niebo wygodniejszy niz PSP będzie dużo prościej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.