Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, messer88 napisał:

Dread nie interesuje? 

Nie moja bajka, metroidy w  serduszku tylko w fpp, no jeszcze 16 bitowe lubię.

Demo MD sprawdzałem jak co.

 

Żeby nie było, to warto było kupić znicza dla tych gier co wymieniłem i bawiłem świetnie. 

Nie mogę się doczekać co tam pokażą na nowej konsoli w przyszłym roku :lapka:

Odnośnik do komentarza

Mogli by zakończyć żywot znicza jakimś pierdolnięciem pokroju portu Xenoblade X:macek:

A jak nie to trudno mimo że kupiłem switcha niedawno pod koniec jego żywota to od ~10 lat tak dobrze się nie bawiłem przy grach. Jednak magia nintendo i pośrednie spełnienie marzeń z gimbazy o gba kóry był wtedy poza zasięgiem i graniu w wakacje w pokemony i castlevanie.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Daddy said:

Nie moja bajka, metroidy w  serduszku tylko w fpp, no jeszcze 16 bitowe lubię.

Demo MD sprawdzałem jak co.

 

Żeby nie było, to warto było kupić znicza dla tych gier co wymieniłem i bawiłem świetnie. 

Nie mogę się doczekać co tam pokażą na nowej konsoli w przyszłym roku :lapka:

 

Kup sobie Mario Króliki. Kosztuje jakieś totalne grosze, a to bardzo kompetentna strategia w stylu Xcom

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niby za zamkniętymi drzwiami na gamescomie wybranych devom pokazywali możliwości techniczne next-gena Nintendo min poprzez dema techniczne botw i matrixa

 

Kurde oby to wyszło w marcu 2024, a nie dopiero w drugiej połowie roku

 

Przy okazji kolejna plota że niezależnie od switcha2 Nintendo przy współpracy z google robi jakieś gogle vr

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Homelander napisał:

A potem wyjdzie sprzęt o mocy NAJWYŻEJ Xboxa Series S i będzie wycie. Wyluzujcie, bo już raz było czekanie na Switcha Pro a wyszedł OLED

 

Takiego na poziomie Ski byłoby spoko, ale... Steam Deck, ROG Ally są więc konsolka nintendo będzie stała tylko exami i nic poza tym. Jeszcze przydałoby się, żeby guziki w tym ninny były normalne, a nie małe piździelce, a to że kitajce mają małe paluszki to już chuj w ich, niech mocniej walą konia do Peach to może im tam coś urośnie z tych mięśni. 

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw następcy, sam switcha traktowałem jako głównie ex machine ale zdarzyło się przez jego żywot kupić kilkanaście multiplatform bo "fajnie w to zagrać przenośnie". Wręcz mieli monopol na to stwierdzenie. Teraz po 7 latach jednak się trochę czasy zmieniły i jak grzyby po deszczu wyrastają sprzęty pecetowe potrafiące to samo i pozbawione dodatkowo wielu ograniczeń.

 

Chociażby patrząc na samego siebie, kiedyś tam była kusząca perspektywa kupna jakiegoś indora na switcha bo fajnie przenośnie, teraz mając decka czy inny sprzęt to wywalone w to na nextgenie Niny.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...