Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez to nie blokuje prac nad grami prawdziwymi xd, chca zrobic z switcha sprzedazowego potwora marketingowo siegajac do trzech grup klientow - klasycznych graczy lubiacych nintendo (kontynuacje znanych serii, nowe ip), nowych w ich obozie (remastery perelek), casuali co nie graja (kartony)

 

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Ficuś napisał:

przeciez to nie blokuje prac nad grami prawdziwymi xd, chca zrobic z switcha sprzedazowego potwora marketingowo siegajac do trzech grup klientow - klasycznych graczy lubiacych nintendo (kontynuacje znanych serii, nowe ip), nowych w ich obozie (remastery perelek), casuali co nie graja (kartony)

 

 

Nie zgodzę się, takie pierdoły jak najbardziej blokują a nawet jeśli nie dosłownie to jednak wydłużają oczekiwane funkcje, np ja kupiłem switcha również po zapowiedzianym virtual GCN i gdzie on? ;(

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wesker napisał:

Nie zgodzę się, takie pierdoły jak najbardziej blokują a nawet jeśli nie dosłownie to jednak wydłużają oczekiwane funkcje, np ja kupiłem switcha również po zapowiedzianym virtual GCN i gdzie on? ;(

 

A kiedy niby Nintendo zapowiedziało gry z GaCka? Nie myl plotek i niedopowiedzeń do oficjalnych zapowiedzi bo to tylko marzenia dziennikarzy i graczy aby gry z GaCka się pojawiły. 

 

Tak samo wczorajsza prezentacja dobitnie mówiła o czymś innym skierowanym przede wszystkim do dzieci. Nie było nigdzie mowy o prezentacji MP4 czy Bayo 3

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ireniqs napisał:

Można już preorderować kolekcjonerkę Ysa VIII https://store.nisaeurope.com/collections/ys-viii-lacrimosa-of-dana?utm_source=Prinny+Bomb+Europe&utm_campaign=6463da8e0c-EMAIL_CAMPAIGN_2018_01_15&utm_medium=email&utm_term=0_1a916c7e9b-6463da8e0c-289008341&mc_cid=6463da8e0c&mc_eid=adcb6b5a4c

Szczerze mówiąc spodziewałem się że będzie za 300-350zl. Cena zdecydowanie przesadzona... No nic, wezmę sobię zwykłą wersję gdzieś w okolicach premiery.

No fajna kolekcjonerka za 500zł :yao:

 

Widze ze tutaj tez ida tokiem gra + karton drugie tyle.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, NemoKOF napisał:

 

A co widzisz takiego rewolucyjnego w WiiU? Można było już kiedyś używać chyba GBA jako kontroler do GC. Sam Padlet w czasach pojemnościowych tabletów i telefonów miał oporowy ekran dotykowy z rozpoznawaniem 1 punktu, był przestarzały już na starcie. A i zasięg taki, że nawet w kiblu grać nie mogłem. 

 

Rewolucja u Nintendo polega przede wszystkim na tym, że wprowadzają jakiś gimmick jako standard. Model dwuekranowy na stacjonarnej konsoli natywnie jeszcze nie występował. A tutaj wszystko się na tym opierało: od obsługi systemu, poprzez asynchroniczny gameplay, po funkcje TV-Off Play. (A wybór technologii oporowej w ekranie dotykowym był przemyślany - do precyzyjnych operacji używałeś stylusa, a reszta interakcji nie miała polegać na mazianiu paluszkami, a na pojedynczym dotknięciu tak jak przy zwykłych przyciskach.)

 

Podobnie było z Wii: motion-control obsługiwały standardowe kontrolery.  Nie jakieś dodatkowe opcjonalne akcesorium. Postawienie wszystko na jedno rozwiązanie i próba jego spopularyzowania - raz okaże się sukcesem, innym razem może się nie przyjąć.

Edytowane przez Damk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam edycje na PS4, ale kusi mnie ten YS na Switch'a, choćby dzięki temu że będę mógł go zabrać wszędzie, no ale 500 zł za limitkę. To ja mniej płaciłem za kolekcjonerkę Xeno 2 gdzie był pełnoprawny artbook i steelbook, nie wspominając o limitce ostatniej Zeldy. A tu skąd tak wygórowana cena. Ja rozumiem, że każdy chce zarobić na popularności Switch'a, ale no bez przesady...

Odnośnik do komentarza

Mi się te zeldy z DSa i 3DSa kompletnie nie podobają. O wiele bardziej przypadły mi odsłony z GB i GBA. 

 

Wczoraj graliśmy ze znajomymi na Switchu i jednak mocno brakuje takiej imprezowej gierki jak Wii Sports. Mam nadzieje ,że wydadzą tytuł w takich klimatach na Switcha. Chociaż nie wiem jak się sprawdzą te nowe kontrolery jeśli chodzi o ruchowe sterowanie. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ukukuki napisał:

Wczoraj graliśmy ze znajomymi na Switchu i jednak mocno brakuje takiej imprezowej gierki jak Wii Sports. Mam nadzieje ,że wydadzą tytuł w takich klimatach na Switcha. Chociaż nie wiem jak się sprawdzą te nowe kontrolery jeśli chodzi o ruchowe sterowanie. 

 

Dokładnie. 1-2 Switch to nie ta liga co Wii Sports, czy NintendoLand. Przydałby się jakiś zestaw gierek pokazujący potencjał joyconów, w które grało by się tak przyjemnie.

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby się w końcu przyłożyli do Mario Party, ta seria ma gigantyczny potencjał ale zawsze brakuje jej szlifu. No i zawsze idą w ilość a nie jakość tych minigierek, do tego wiele jest nieczytelnych dla osób które nie grają na co dzień. Wii Sports było bardzo czytelne i intuicyjne dla takich osób.

 

Gram teraz w LA Noire na Switchu i wygląda to i działa zaskakująco dobrze, polecam gorąco jak ktoś jeszcze nie grał i lubi takie klimaty.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...