Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, NemoKOF napisał:

 

Masz Remote Play z PS4 na Vitę/PC/Telefon.

Tak, ale na kompie W7, telefon nie obsługuje, a Vita jest lekko ograniczona. 

Ale w sumie czeka mnie kupno nowego telefonu, wiem, że to nie temat o komórkach, ale co polecilibyście z większym ekranem i dobrą obsługą remote play? Można sparować Dual Shocka 4 z telefonem w tej aplikacji? Mignęło mi przed oczami takie statywy gdzie się mocuje telefon i pada, używał ktoś?

Odnośnik do komentarza

nintendo zdaje sobie sprawe jak wazny jest drugi rok dla tej konsoli i ma jeszcze asy w rekawie

 

Kimishima:

Year two is critical in terms of how the Nintendo Switch business will expand going forward. Of course, I’m not suggesting that the first year was unimportant, but we launched the hardware last March, not during the holiday season, so we prepared a lineup of major titles, thinking our most important task was getting game fans and Nintendo fans quickly on board with Nintendo Switch.

The main feature of Nintendo Switch is that it can be played “anytime, anywhere, with anyone,” so our focus in the second year will be to continue to release numerous software titles that provide that experience and hammer home that concept and encourage consumers to discover their own ways of having fun. We will release a series of products, including some not announced today, and continue to create games like Nintendo Labo that people look forward to playing. Things do not always go according to design in the entertainment business, no matter how much you talk about plans, so let me just say that we want to continue to create new and interesting products, and I hope you will look forward in anti(pipi)tion.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, P-chan napisał:

Jeśli planują opchnąć jeszcze więcej Swich'ów niż w tym roku fiskalnym, który się jeszcze nie zakończył, to muszą mieć konkretne asy w rękawie....

Retro chyba wyda już coś w tym roku, minęły 4 lata! W Metroida i Pokemony nie wierzę, nie wyrobią się. Co nam zostało na drugą połowę roku? Pewnie Smash, ale pewnie remaster. Jakieś niespodzianki od innych developerów? GTA5? Podbiłoby sprzedaż? Pikmin3? To nie wystarczy. Była plotka o 1080 Snowboarding, na zimę byłby jak znalazł. Ale to chyba dalej za mało? Musieliby wydać choć jedną grę pokroju Zeldy lub Mario.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Uważam, że Pokemony muszą wyjść w tym roku. Bez tego może być ciężko zrobić podobny wynik. Na Metroida nie ma szans. Bayo nawet jak wyjdzie to raczej niszowe będzie. Imo Fire Emblem pewnie sprzeda się dobrze. Poprzednie wersje na 3dsa miały świetną sprzedaż z tego co pamiętam. Miałem nadzieję, że jeszcze w tym półroczu wyjdzie, ale teraz wątpię.

 

Direct'cie przybywaj!

Odnośnik do komentarza

Co prawda to nie nabije jakiejś wielkiej sprzedaży konsol, ale gdyby się zastanowić czego obecnie najbardziej brakuje w bibliotece Switcha (W odniesieniu do poprzednich platform Nintendo) to jest to jakiś zestaw minigier, bo 1-2 Switch jest za mały.. nowe Mario Party, Wario Ware, Switch Party lub nawet Nintendo Land musi wyjść jak najszybciej (chyba, że dostaniemy Switch Sports)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie - brakuje gierek z kanapową kooperacją. Switch zaraz będzie miał roczek. WiiU w tym czasie dorobił się Nintendo Land, Wii Party U, Wii Sports Club, Rabbids Land, do tego New Super Mario Bros U, Super Mario 3D World, czy Rayman Legends (nawet Pikminy3 doczekały się fajnego trybu dwuosobowego).

 

Osobiście bardzo liczę właśnie na nowe Pikminy w tym roku. Choć znając historię (Wii nie doczekało się własnej odsłony), i aktualne zapędy Nintendo (port, remaster, kotlet), nie jestem już tego taki pewien :(  .

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Damk napisał:

Dokładnie - brakuje gierek z kanapową kooperacją. Switch zaraz będzie miał roczek. WiiU w tym czasie dorobił się Nintendo Land, Wii Party U, Wii Sports Club, Rabbids Land, do tego New Super Mario Bros U, Super Mario 3D World, czy Rayman Legends (nawet Pikminy3 doczekały się fajnego trybu dwuosobowego).

 

Osobiście bardzo liczę właśnie na nowe Pikminy w tym roku. Choć znając historię (Wii nie doczekało się własnej odsłony), i aktualne zapędy Nintendo (port, remaster, kotlet), nie jestem już tego taki pewien :(  .

 

Akurat w kwestii Pikmina 3 to ta odsłona miała wyjść na Wii ale wówczas Miyamoto mówił, że czekają na konkretny czas, po czym zdecydowano, że Pikminy w HD zrobią większą różnicę i raczej wówczas nie spodziewali się, że Wii U nie wypali. Nowy Pikmin to pewniak, bo już niejednokrotnie o nim wspominano, jednak nigdzie nie mówiono, że wyjdzie w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Damk napisał:

Dokładnie - brakuje gierek z kanapową kooperacją.

Tylko żeby nie było to (często i gęsto) okupowane kosztem singla.

Niestety takie zabiegi są już stosowane i jak widzę teraz nowe gameplaye z Kirbiego Star Alajs to odechciewa mi sie chyba w to grać.

Gra ewidentnie projektowana jest pod co-opa. Także grając w to w pojedynkę, trzeba będzie użerać się z zamieszaniem na ekranie i innymi pierdołami - jak odpowiednia liczba przydupasów, aby nacisnąć przycisk czy rozwalić ścianę, bez których normalnie nie pchniemy akcji do przodu. 

Także takie zagrywki - aby przypodobać się pizdusią casualą i innym wesołym rodzicom, są o kant dupy rozbić. Lepiej niech już robią gry od początku do końca przystosowane dla kanapowego grania, a gry singlowe - jak platformówki, niech zostawią kurde w spokoju.

 

ps: kurna jak pomyśle, że nowy Donkej też miałby być robiony pod durnego co-opa i singlowe mechanizmy by na tym ucierpiały, to szlak mnie trafia. 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kazuyoshi napisał:

Tylko żeby nie było to (często i gęsto) okupowane kosztem singla.

Niestety takie zabiegi są już stosowane i jak widzę teraz nowe gameplaye z Kirbiego Star Alajs to odechciewa mi sie chyba w to grać.

Gra ewidentnie projektowana jest pod co-opa. Także grając w to w pojedynkę, trzeba będzie użerać się z zamieszaniem na ekranie i innymi pierdołami - jak odpowiednia liczba przydupasów, aby nacisnąć przycisk czy rozwalić ścianę, bez których normalnie nie pchniemy akcji do przodu. 

Także takie zagrywki - aby przypodobać się pizdusią casualą i innym wesołym rodzicom, są o kant dupy rozbić. Lepiej niech już robią gry od początku do końca przystosowane dla kanapowego grania, a gry singlowe - jak platformówki, niech zostawią kurde w spokoju.

 

ps: kurna jak pomyśle, że nowy Donkej też miałby być robiony pod durnego co-opa i singlowe mechanizmy by na tym ucierpiały, to szlak mnie trafia. 

 

Na Donkeya zrobionego pod coop też bym się wkurzył, ale na szczęście seria DKC to między innymi wysoki poziom trudności, a platformery nastawione na coop kierowane są do casuali, więc możemy być spokojni

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...