Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W dzisiejszych czasach pudełka i tak nie spełniają już swojej roli na konsolach (poza niższą ceną od zwykłej ceny cyfrówwki) masz na płycie ver 1.0 a reszta w paczach/dlc. Najlepiej jest po prostu mieć kilka sprzętów i mieć wybór, tak jak kolega wyżej pisze.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, dawdi17 napisał:

Zgadzam się, podobnie FPSy, RTSy itd. Tylko, że wtedy okaże się, że wszystko najlepiej zagrać na PC, bo i nawet z konsolowymi ekskluzywami warto poczekać na emulatory, bo będzie można zwiększyć rozdzielczość, poprawić płynność, włączyć dodatkowe opcje graficzne. Tak, Nintendo Switch powinno mieć drugą nazwę kompromis. Ale coś za to zyskujemy - niezależność miejsca. No i mi też chodzi o spójność biblioteki na półce. Chociaż gry, które wymagają ściągniecia dodatkowyh danych (np. l.a. noire) średnio są dla mnie grami "pudełkowymi"...

 

Oczywiście, że nie wiemy jak gra będzie jeszcze wyglądać na Switchu, jestem świadom cięć. Chodzi mi o sam trend, bo na horyzoncie jest już Dark Souls czy bardzo prawdopodobnie Crash. Dużo gier o których ludzie mówią "jak wyjdzie gra x to wtedy uznam, że konsola jest warta kupna". A tych gier przybywa.

Ja osobiście mam taki roz(pipi)ej umysłowy od paru miesięcy jeśli chodzi o Skyrim. Z przerwami gram na PS4 i progress pomału rośnie. Najlepiej grać w to nocą, ale wtedy żona płacze, że nie ma mnie w łóżku. No i taki Switch jak znalazł, ale znowu wszystko od nowa? 

Idealnym by było jakaś aplikacja do remote control i koniec dylematów...

 

Masz Remote Play z PS4 na Vitę/PC/Telefon.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rayos napisał:

 

fantastyczna wiadomość, ciekawe jaki będzie przelicznik :D 

Dobra, na My Nintendo można sprawdzić przelicznik

 

.

.

.

 

 

1 Gold Point = 5 grosze (PLN)

 

:dynia: 

Jest też nowy przelicznik punktów,

generalnei tu wsyzstko:

 

https://my.nintendo.com/news/6a24fc7b8ead60d9

 

You can earn Gold Points worth the following percentage of the price on Nintendo eShop:

Downloads: 5%

  • Nintendo Switch games and DLC on Nintendo eShop: 5% of the total paid amount
  • Nintendo 3DS games and Wii U games on Nintendo eShop: 5% of the total paid amount
  • Download codes: 5% of the undiscounted Nintendo eShop price of the same content

 

Game Cards: 1%

  • Nintendo Switch game: 1% of the undiscounted Nintendo eShop price of that game

 

For example...
If you pay 200 zł for a game on Nintendo eShop, you’ll receive 200 Gold Points. 
Next time, you’ll be able to use those points and save 10 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

i jeszcze info jak nintendo liczy gold pointy

 

How do I earn Gold Points?

Gold Points are earned with every new game you purchase. How many you get depends on whether you purchased a game digitally, or have it on a game card.

You can earn Gold Points worth the following percentage of the price on Nintendo eShop:

Downloads: 5%

Nintendo Switch games and DLC on Nintendo eShop: 5% of the total paid amount

Nintendo 3DS games and Wii U games on Nintendo eShop: 5% of the total paid amount

Download codes: 5% of the undiscounted Nintendo eShop price of the same content

Game Cards: 1%

Nintendo Switch game: 1% of the undiscounted Nintendo eShop price of that game

For example...
If you pay 200 zł for a game on Nintendo eShop, you’ll receive 200 Gold Points.
Next time, you’ll be able to use those points and save 10 zł.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ins napisał:

Nie tak źle jeżeli chodzi o nowe cyfrowe zakupy, ale Nintendo wydymało wszystkich, którzy dodali punkty do konta w pierwszym roku. Gdyby człowiek wiedział to by tego nie ruszał i zdecydowanie lepiej na tym wyszedł.

a ile bylo przez pierwszy rok za pudelkowe? rejestrowalem to ale nie zwracalem uwagi na to

Odnośnik do komentarza

podobno ma lekko usprawnionego dpada. 

 

EDIT:

Jestem teraz przekonany o tym, że Nintendo zademonstruje nam "achievementy", za które będziemy dostawać złote monety. Już kiedyś dawno temu mówili o tym, że chcą znaleźć nowy sposób nagrania graczy za granie w gierki. Czy coś takiego. IMO pomysł byłby świetny. Już teraz i tak platynowe monetki dostajemy za różne aktywności w grach mobilnych czy wykonując różne czynności codziennie/raz na tydzień, więc złote można zdobywać w zamian za jakąś formę aczków. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Rayos napisał:

podobno ma lekko usprawnionego dpada. 

 

EDIT:

Jestem teraz przekonany o tym, że Nintendo zademonstruje nam "achievementy", za które będziemy dostawać złote monety. Już kiedyś dawno temu mówili o tym, że chcą znaleźć nowy sposób nagrania graczy za granie w gierki. Czy coś takiego. IMO pomysł byłby świetny. Już teraz i tak platynowe monetki dostajemy za różne aktywności w grach mobilnych czy wykonując różne czynności codziennie/raz na tydzień, więc złote można zdobywać w zamian za jakąś formę aczków. 

 

Też nie będę tym faktem zaskoczony, pytanie tylko kiedy?

Osobiście nie jest mi to potrzebne do szczęścia, ale takie Xeon 2, czy Zelde bym z miłą chęcią "splatynował", a jeśli dzięki temu mam coś za to dostać to czemu nie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...