Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nvidia to najlepsze co sie moglo Nintendo przytrafic. Mocny uklad mobilny, dostepnosc do najlepszech technologii przenosnej na rynku, pelna kompatybilnosc nastepnych modeli. Az dziwne ze japonskie twarde glowy nie namodzily za mocno jezeli chodzi o hardware. Sama Nvidia tez moze sie teraz wykazac bo Tegra w telefonach czy Shield rynku nie zawojowaly. Jestem spokojny o rozwoj Switcha i pewny ze w nastepnych modelach dostaniemy najlepsze uklady w stosunku jakosc - cena i najlpesze gry  od N :fsg:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Gadanie o braku spolszczeń jako czymś "oh i ah" jest trochę dziwne. Równie dobrze można by to przerzucić na filmy, książki itp. itd. Bo dlaczego mamy się uczyć angielskiego tylko grając w gry? Gra to produkt i jeżeli ma się sprzedawać, to musi być powszechnie zrozumiały, czy nam się to podoba czy nie. Chyba nikt w Niemczech i Francji nie płacze, że praktycznie każda gra jest tłumaczona na ich ojczysty język. To, że ktoś się nauczył dzięki graniu angielskiego, to bardzo miła rzecz, ale nie każdy chce się uczyć, kiedy kupuje produkt służący GŁÓWNIE rozrywce.

Odnośnik do komentarza

Jaki przypał? Gra na polskim rynku powinna byc po polsku i tyle. Przypał to sobie robią angliści, którzy się emocjonują, że gry nauczyły ich języka albo uczą dalej. Jak się już biegle nim posługują to po co w kółko to powtarzają? W ogóle możemy na forum gadac po angielsku to sobie chłopcy poćwiczymy.

 

 

A teraz pytanie: Chess Ultra daje możliwość gry online z przyjacielem(friendsem, jakbyście po angielsku tylko rozumieli)?

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Dopóki w Polsce Nintendo nie będzie miało swojej oficjalnej siedziby, dopóty nie będzie pewnie polskich wersji językowych. Przecież dystrybutor z Czech (tak naprawdę hurtownia) nie zrobi wam wersji PL. Nie ma się co nawet łudzić.

Odnośnik do komentarza

Odbierałem wczoraj Xeno w Komputroniku i uciąłem sobie krótką pogawędkę ze sprzedawcą. Powiedział, że w ostatnim czasie sprzedają tam więcej gier na Switcha niż na PS4 i PC razem wziętych. Czaicie to? I to w Lublinie, czyli prowincjonalnym miasteczku na wschodniej granicy Europy, gdzie z półek w sklepach znikają tylko cebularze i gdzie nawet psy nie mają co jeść.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kusicie koledzy, kusicie, wczoraj w Saturnie już obracałem pudełeczko z switchuniem w rękach. Nie mam telewizora 4k i na razie nie planuję, niby ps4 i xbox są bardziej naturalnym wyborem, no ale właśnie, 4k tv to minimum te 5k trzeba wyłożyć, z naciskiem na 7k na Oleda. Obecnie mam starą plazmę panasa i chyba to ledwie 720p wyciąga.

Switchunio 1650 z marianem i właściwie mamy coś co nie potrzebuje telewizora, bo chyba i tak mało kto gra na switchu w doku.

 

Gram dość dużo na telefonie, bo jadę do roboty spory kawałek czasu. Lubię też pograć w łóżku od czasu do czasu, chociaż wiadomo, z babą to nie zawsze ma się komfort bo tez się musi wyspać do roboty.

 

W co tu zagrać?, wstyd wyjść z switchuniem bez marianka, zeldy i xeno

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Godot napisał:

Zresztą znajomość angielskiego to standard,

 

To chyba w innej Polsce mieszkamy.

 

Godzinę temu, Alpha Trion napisał:

W co tu zagrać?, wstyd wyjść z switchuniem bez marianka, zeldy i xeno

 

Obojetnie co wezmiesz bedziesz sie zayebiscie bawil czy to w domu na tv, na kiblu czy w drodze do pracy. Nie ma zlych wyborow na switchunia :wub:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Alpha Trion napisał:

Obecnie mam starą plazmę panasa i chyba to ledwie 720p wyciąga.

Switchunio 1650 z marianem i właściwie mamy coś co nie potrzebuje telewizora, bo chyba i tak mało kto gra na switchu w doku.

 

Jak mogę coś polecić to zajrzyj na stronę komputronika, ja wczoraj stamtąd wziąłem z odbiorem osobistym w salonie zestaw z Marianem za 1499 zł:).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Alpha Trion napisał:

Kusicie koledzy, kusicie, wczoraj w Saturnie już obracałem pudełeczko z switchuniem w rękach. Nie mam telewizora 4k i na razie nie planuję, niby ps4 i xbox są bardziej naturalnym wyborem, no ale właśnie, 4k tv to minimum te 5k trzeba wyłożyć, z naciskiem na 7k na Oleda. Obecnie mam starą plazmę panasa i chyba to ledwie 720p wyciąga.

Switchunio 1650 z marianem i właściwie mamy coś co nie potrzebuje telewizora, bo chyba i tak mało kto gra na switchu w doku.

 

Gram dość dużo na telefonie, bo jadę do roboty spory kawałek czasu. Lubię też pograć w łóżku od czasu do czasu, chociaż wiadomo, z babą to nie zawsze ma się komfort bo tez się musi wyspać do roboty.

 

W co tu zagrać?, wstyd wyjść z switchuniem bez marianka, zeldy i xeno

 

Chłopie, jesteś nieuleczalnym przykładem idealnego targetu Swiczunia. Bierz i się nie zastanawiaj. Jak jeździsz długo i to nie autem (skoro grasz na telefonie) to uwierz mi - to jest konsola dla Ciebie. MARSZ DO SKLEPU!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...