Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Alpha Trion napisał:

Kusicie koledzy, kusicie, wczoraj w Saturnie już obracałem pudełeczko z switchuniem w rękach. Nie mam telewizora 4k i na razie nie planuję, niby ps4 i xbox są bardziej naturalnym wyborem, no ale właśnie, 4k tv to minimum te 5k trzeba wyłożyć, z naciskiem na 7k na Oleda. Obecnie mam starą plazmę panasa i chyba to ledwie 720p wyciąga.

Switchunio 1650 z marianem i właściwie mamy coś co nie potrzebuje telewizora, bo chyba i tak mało kto gra na switchu w doku.

 

Gram dość dużo na telefonie, bo jadę do roboty spory kawałek czasu. Lubię też pograć w łóżku od czasu do czasu, chociaż wiadomo, z babą to nie zawsze ma się komfort bo tez się musi wyspać do roboty.

 

W co tu zagrać?, wstyd wyjść z switchuniem bez marianka, zeldy i xeno

Nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz. To wspaniały i jedyny słuszny wybór :obama:

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
W dniu 16.12.2017 o 00:10, planeswalker napisał:

Była, ale zamknięta dla dziennikarzy.

Zapowiedzieli 2 gry jedna na podstawie Boku no Hero Academia ( PS4/Switch) druga  pac-man championship, sequel gry z Xbox Live Arcade.

Odnośnik do komentarza

Nie robią Soul Calibura na Switcha. Ale oczywiście wszyscy go kochają, i będą rozważać każdy scenariusz. Co za piero(....), wrzuciliby Linka i by sprzedali w chorej ilości.  Od dawna powinni nad tym dłubać a nie się zastanawiać. 

 

http://nintendoeverything.com/soulcalibur-vi-not-currently-in-development-for-switch-but-its-producer-is-interested-in-the-system/

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że gra jest robiona już jakiś czas a switch jest jednak świeży. Jak nie śmiga na UE to nieco by im zajął port. Tekkena z automatów przenosili ostatnio kilka lat, najdłużej w historii. Także jak switch nie był brany pod uwagę ma początku to słabo to widzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...