Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, chrno-x napisał:

I jak? Wszystko chodzi jak należy i masz pełen dźwięk 5.1 czy jest to sztuczne surround (czyt. dalej wszystko śmiga jak przez stereo). Chodzi mi o to aby dźwięk nie tylko był na wszystkich głośnikach bo to nie jest problem. Problemem, rzekomo jest to, że dalej jest to stereo i głośniki nie działają indywidualnie jak powinny (np. w momencie obrotu kamery itp.). 

U mnie normalnie działa 5.1 przez hdmi. Oddziela dźwięk na wszystkie głośniki jak powinno, nie że powiela. Do tego nawet subwoofer czasem się odapli, ale rzadko bo na razie gierki nie korzystają zbytnio z basu. Switch podłączony jest do amplitunera Onkyo. :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Możliwe. Ja swojego czasu trafiłem na dobrą cenę na tego Onkyo co mam i jestem zadowolony, ale to nadali jest niska półka amplitunerów. Model TXNR545. Najważniejsze że odpukać, na ten moment ładnie sobie radzi ze wszystkim co mu zapodam. Szkoda tylko że nie wspiera już np DTSXa, ale to też nie jest jakoś rozpowszechniony standard, więc aż tak się tym nie martwię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie na ampie pokazuje PCM i jest znaczek DD, poza tym jak się obracam to słychać szum wodospadu za mną, więc jest OK. Działa surround bez problemu.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ireniqs napisał:

Nic dziwnego, tam mają hopla na punkcie przenośnych konsol, a Switcha można za takową uznać. To tylko cieszy, bo jest szansa że wyjdzie naprawdę sporo fajnych gier, u nich i u nas.

ja slyszalem od kolegi ze w japonii grają tylko na telefonach i konsole przenośne umierają

Odnośnik do komentarza
Co na Vicie wyszło fajnego z Japonii? Jak ktoś nie lubi jRPG to chyba nie ma w czym przebierać. 
Novelki fajne i jrpgi jak ktoś nie lubi to niestety nie ma co szukać. Ale ja mówię tylko o sobie, nie o wszystkich.
@kermit możliwe, tego nie wiem. Telefony to też po części granie przenośne
Odnośnik do komentarza

Oj tam, jest dostępne racja, ale mnie na Vicie bardzo fajnie się gra. Ostatnio kończyłem Cold Steela 2, Dangana 3, na półce czeka Ys, odpaliłem też Valkyrię 2 i mam zamiar ukończyć. Tak jak piszę JA zawsze sobie coś tam wydlubie. Nie mówię o exach, zupełnie nowych tytułach czy innych cudach.

No a teraz będzie VN w plusie więc z miłą chęcią ogram. I tak to się kręci z tą Vitą. U MNIE.

Odnośnik do komentarza
Cytat

4Gamer spoke with Level-5 CEO Akihiro Hino, who spoke about plans for next year. He cited Inazuma Eleven Ares and Ni no Kuni II as upcoming titles, before going on to say that the company will focus on Switch in 2018 – or literally that they’ll put their power into the new console.

http://nintendoeverything.com/level-5-looking-to-focus-on-switch-in-2018/

 

pewnie dragon quest11, inazuma eleven - ciekawe co jeszcze? ostatnio szefowie L5 mowili, ze pracuja nad czyms jeszcze nieujawnionym co ma uczcic okragla rocznice istnienia firmy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...