Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ta konsola jest niesamowita. Gdy wczoraj switch wpadł mi w ręce poczułem tą samą dziecięcą radość gdy pierwszy raz włączałem psx. Odyseja i Mario karty są cudowne. Wróciły do mnie złote lata a przede wszystkim radość z grania, której nie miałem od dawna. Na inne konsole już nawet nie patrzę. Czas się przeprosić z nintendo. Nie spodziewałem się, że konsola w trybie przenośnym będzie tak duża i dobrze. Poza tym gry wyglądają świetnie. Używa się bardzo wygodnie. Może z wyjątkiem grani na joyconach w dwie osoby w mk8. Bolały nas kciuki od wciskania gazu ale chyba da się włączyć autoprzyspieszenie. Jak ktoś się jeszcze waha to nie ma się nad czym zastanawiać. Biegiem do sklepu.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Kosmos: Zaproszenia do znajomków będą słane niedługo, no chyba że już sam wysłałeś. Ja w tym momencie nadrabiam Zeldunię na WiiU, dlatego nie odpalalem jakiś czas Switcha ale na weekend oczywiście ogień z Xeno. :ohboy:

 

 

Odnośnik do komentarza

Question do nowych użytkowników Pstryczka. Stoję przed wyborem kupna odpowiedniej wersji Switcha ale mam dylemat. Nie znoszę cyfrowych wydań pudełkowych gier ale kusi mnie wydanie z SMO, tylko no właśnie jest tam w środku kod na grę czy  tytuł jest już zainstalowany jak to było w wielu przypadkach u Nintendo?  Znalazłem ofertę MadGames'a na allegro z bundlem SMO i jest podane, że gra jest do pobrania (czyli chyba kod). Kusi bo dorzucają hard case'a i szkło na ekranik za 1600zł, więc ogólnie byłoby warto (a SMO bym puścił do alledrogo i kupił pudełko). Tak jednak ciekawe czy ktoś cyfrę by kupił chociaż za 150 PLN'ów?.... 

 

koledzy Forumowicze doradźcie! Bo Neonówkę też mógłbym przygarnąć :potter:

Odnośnik do komentarza

Nie korzystam z mordoksiążki ale dzięki za propozycję. Jeszcze się zastanawiam, która wersja Joy-Conów bardziej mi się podoba bo przyznam, że nie chce bawić mi się z odsprzedażą kodu (a neonówka ma swój urok - najważniejsze aby dorwać nowsze wydanie bez problemu z zasięgiem joy-conów). 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, chrno-x napisał:

Question do nowych użytkowników Pstryczka. Stoję przed wyborem kupna odpowiedniej wersji Switcha ale mam dylemat. Nie znoszę cyfrowych wydań pudełkowych gier ale kusi mnie wydanie z SMO, tylko no właśnie jest tam w środku kod na grę czy  tytuł jest już zainstalowany jak to było w wielu przypadkach u Nintendo?  Znalazłem ofertę MadGames'a na allegro z bundlem SMO i jest podane, że gra jest do pobrania (czyli chyba kod). Kusi bo dorzucają hard case'a i szkło na ekranik za 1600zł, więc ogólnie byłoby warto (a SMO bym puścił do alledrogo i kupił pudełko). Tak jednak ciekawe czy ktoś cyfrę by kupił chociaż za 150 PLN'ów?.... 

 

koledzy Forumowicze doradźcie! Bo Neonówkę też mógłbym przygarnąć :potter:

 

Ja tam kupuję Switch'a za jakieś dwa do trzech tygodni, i już wybrałem sobie że będzie to edycja Marianowa, no chyba że mi się odwidzi. Też wolę gry na nośnikach, więc nowe Mario i tak już dawno kupione. A kod sprzedam lub wykorzystam, zaś pudełko będzie sobie leżeć zafoliowane.

Mi pozostaje dokupić tylko szkło ochronne i mogę atakować konsole:)...

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie, że 15 grudnia namco robi event gierkowy z silna obecnością Nintendo? Mają pokazać giereczki nowe, a według szanownego Pana Robertsona maja to być... 

 

"Liam Robertson has claimed on his Patreon podcast that these are the five games:
Dark Souls Collection
One Piece Dawn
Soul Calibur 6
My Hero Academy (My Hero Academia!?)
Xenosaga HD Collection (!!!!)"

 

:obama:

 

Chciałbym jeszcze tylko dodać, że to niekoniecznie mają być wsio gry na Switcha, ale biorąc pod uwagę, że o soulsach mowiono od dawna, one piece nikogo, SC podobno ps4 & switch (chyba ze zle pamietam), my hero academy chyba tez ma byc switch a xenosaga... powiedzmy, że ostatnie wydarzenia wskazuja na to, ze moze byc switch, no to mozna zlaozyc ze wsio jest mozliwe na switch :D 

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...