Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Ficuś napisał:

a jaka mieli zaktualizowana prognoze do konca marca?

 

obecnie prognozują 17 milionów. najpierw z 7 podbili do 10, z 10 do 14 i jakiś miesiąc/dwa temu podbili do 17. 

 

39 minut temu, aphromo napisał:

Ani chybi do konca roku pobija Wii U.

 

no Wii U sprzedało się w 13.5 mln przez cały swój żywot, także jest to jak najbardziej możliwe :yao: 

Odnośnik do komentarza

Dobry wynik, a okres świąteczny powinien im tylko jeszcze w tym pomóc 

 

@kazuyoshi Tylko, że początkowo problemem było to że Nintendo biło się z apple o jakieś tam pamięci, i nie byli wstanie zwiększyć produkcji. Ale pewnie jak piszesz gdyby tego naprodukowali więcej to i tak by zeszło...

 

 

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza
Cytat

Reggie revealed that three games have been bought by more than 50% of Switch owners. Those games are Zelda: Breath of the Wild, Mario Kart 8 Deluxe, and Super Mario Odyssey. Splatoon 2, meanwhile, has been purchased by one in four Switch owners.

http://nintendoeverything.com/reggie-zelda-mario-kart-8-deluxe-mario-odyssey-bought-by-over-50-of-switch-owners-splatoon-2-one-in-four-switch-owners/

 

abstrakcyjne statystyki, ponad piec baniek czy niecale 3banki splatoona....wielkie hity na stacjonarki sony czy microsoftu maja klopot z tymi liczbami przy bazie konsol kilkukrotnie wiekszej

Odnośnik do komentarza

Zanim zaczniecie czytać mojego posta to uprzedzał, że nie pojmuje tego fenomenu Switch ale w pozytywnym sensie

Ciągle zastanawiam się nad fenomenem tej konsoli.
Tak patrząc na nią to widzę, że podzespołami na starcie nie dorównuje żadnej innej a co to będzie za dwa trzy lata. Multiplayer praktycznie nie istnieje , gier multiplaformowych z racji słabych podzespołów nie uświadczymy. Za to zaczynają obsypywać użytkowników grami z ery PS3. W portach gier jak i nowych produkcjach brak polskiej lokalizacji. Ekskluzywne gry to często perełki ale co z tego jak wizualnie wyglądają nie najlepiej a jednak ciągle po głowie chodzi mi Nintendo gdyż od małego byłem z tą marką od Super Nintendo po N64. Gry na tą konsole mają jakąś nie wyjaśniona magię...

A jakie jest wasze stanowisko w pojmowaniu fenomenu tej konsoli?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli już jesteśmy przy wynikach sprzedaży to Nintendo niedawno wydało Switcha w Korei Południowej. W trzy dni sprzedało się 55 tysięcy konsol. Żadną konsola Nintendo nie zrobiła takiego wyniku w tym kraju przez miesiąc od premiery, a tylko dwie konsole (PS2 i DS) przebiły tam milion sprzedanych egzemplarzy 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Kolos28 napisał:

 Multiplayer praktycznie nie istnieje
 

 

Co? Przecież Splatoon i MK8 cały czas mają zayebistą populację. To, że forumkowe COMMUNITY gra tylko przez tydzień, to nie znaczy, że globalnie tak samo zdycha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie fenomen Switcha to błyskawiczny dostęp do gier stacjonarnych. Odpalam i już gram. Stacjonarne konsole wymagają jednak jakiegoś zaangażowania, stałego miejsca itd. Tu robisz to gdziekolwiek. Mogę pograć w stacjonarną Zeldę czekając, aż żona skończy robić zakupy. Albo wieczorem już w łóżku pograć w normalnego Mariana. Albo Dooma jak ktoś ma ochotę. Do tej pory gry stacjonarne na przenośnej konsoli nie istniały. PSP i Vita dawały taką iluzję, ale jednak dało się poczuć różnicę, także w sterowaniu. Na Switchu nie ma kompromisów tego rodzaju i dla mnie to strzał w 10. Od kiedy mam Switcha zwyczajnie nie chce

mi się grać na TV

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, chmurqab napisał:

 

Co? Przecież Splatoon i MK8 cały czas mają zayebistą populację. To, że forumkowe COMMUNITY gra tylko przez tydzień, to nie znaczy, że globalnie tak samo zdycha.

 

Pol roku gralismy regularnie, ale ze ty grales 2 tygodnie to skad mozesz wiedziec? :gayos:

 

Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Multiplayer praktycznie nie istnieje , gier multiplaformowych z racji słabych podzespołów nie uświadczymy.

 

:notsure:

 

Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Ekskluzywne gry to często perełki ale co z tego jak wizualnie wyglądają nie najlepiej

 

To ja bym to zdanie odwrocil i mialbym odpowiedz na twoje pytanie - gry czesto nie wygladaja najlepiej (chociaz to tez sprawa dyskusyjna - zelda i xeno wygladaja cudownie, glownie przez art design), ale co z tego, skoro to czesto perelki?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Multiplayer praktycznie nie istnieje

Mario Kart 8 Deluxe

Arms

Splatoon 2

Fast RMX

Pokken Tournament

Super Bomberman R

Fifa 18

DOOM

Puyo Puyo Tetris

Rocket League

Minecraft

Worms W.M.D.

Ultra Street Fighter II TFC

.

.

.

 

A to tylko pierwsze ktore mi do glowy przychodza :yao: no ale praktycznie nie istnieje

 

Godzinę temu, Kolos28 napisał:

gier multiplaformowych z racji słabych podzespołów nie uświadczymy

 

Fifa 18

DOOM

Skyrim

L.A. Noire

Sybera 1, 2, 3 (w drodze)

Lego City Undercover

NBA 2K18

Skylanders

Just Dance 2017,2018

Sonic Forces

Dragonball Xenoverse 2

Rayman Legends

Auta 3

WWE 2K18

Cała masa indyków, które najcześciej są najlepsze na Switchu przez mobilność

Cała masa mniejszych tytułów

.

.

.

no ale nie ma multiplatform :yao: 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...