Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Kimishima w najnowszym wywiadzie powiedział, że w roku fiskalnym 2018 chcą sprzedać (uwaga) 20 milionów Switchów. Takiego wyniku nie robi się tylko na Kirbym, Pokemonach w 2019 roku i logo Metroid Prime 4 w power poincie, także jestem bardzo ciekawy styczniowej prezentacji.

 

CPDeyL9UEAEAHE7.jpg

 

Kimishima potężny biznesmen.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

-pokemony

-mario 2d

-smash

-animal crossing

 

 

takie cosie od nintendo mają siłę kręcić duże wyniki i myślę, że animal crossing, smash oraz mario 2d (nowy mario maker?) mają szansę zostać zapowiedzianie na rok 2018. w pokemony nie wierzę, chyba że sam koniec fiskalnego 2018, czyli pierwszy kwartał 2019, ale to też na siłę.

 

ten rok może być mniej ekscytujący jeżeli chodzi o duże, wysokobudżetowe gry jak zelda czy mario, ale podane wyżej tytuły mogą nakręcić sprzedaż tak, jak BOTW i Odyssey nawet o tym nie marzyły.

 

ja np. w smasha mam wywalone, ale wiem jaka jest siła marki na zachodzie.

 

istotna jest też kwestia monster huntera, bo capcom w końcu będzie musiał się przeprosić ze switchem jeżeli chcą robić pieniądze w japonii. jak by się world nie sprzedał, to i tak Switch przegoni PS4 w Japonii w 2018 roku, więc musi to dawać im do myślenia. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

oj, zapomnailem o mario maker a gadalem o nim niedawno z kims. No Mario Maker 2 w 2018 by wjechał cudownie :fsg: 

Animal Crossing w sumie też.

Smashe też w sumie gadaliśmy, czuję na horyzoncie Super Smash Bros. DX gdzie połączą cały content 3DS i Wii U + wszystkie postacie i kostiumy z DLC + jeszcze jakieś nowe pierdoły 

 

No dobra, to w sumie wystarcza te 4 tytuły i już sprzedaż poszybuje w kosmos 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, MichAelis napisał:

Wlasnie mam ból piz.dy i przerażenie, bo nie czekam na nic. Boje sie.

 

 

też nie masz co się bać, bo walisz aktualnie konia do xenoblade i mario, które zostały zapowiedziane w styczniu 2017 roku xD

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MichAelis napisał:

No niby tak, ale wiedziałem na co czekam. Po drodze była premiera konsoli z uber Zeldą, a teraz niewiadomo na co czekać.

 

nie wiedziałeś, że w tym roku zagrasz w mario i xenoblade.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rayos napisał:

Aaaaj, dwójka to był sztos na 3DSie, ta muzyka :banderas: ale musieliby odświeżyć formułę jakoś sensownie, bo trzeci raz to samo już raczej nie przejdzie. 


Czy ja wiem, jedynka była bardziej otwarta ( na upartego cała posiadłość była dostępna od poczatku, a to że nie mieliśmy odpowiedniego sprzętu to inna kwestia )
Dwójka miała bardziej zamkniętą, liniową strukturę.

Trójeczka jako gra a la open world? Jeszcze jak :fsg:

Odnośnik do komentarza

no już tam pomijając kwestie designu poziomów (krótsze, bardziej zamknięte poziomy na 3DS były wymusozne przenośnym charakterem konsolki, stąd podział gry na krótsze misje), jednak mimo wszystko w obu robiło się z grubsza to samo ;)  kolejny open world? no nie wiem, w Zeldzie pykło, w Mario odyssey trochę mniej :/ 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przejrzałem sobie listy bestsellerów Nintendo i jest kilka gier, które mogłyby dostać nowe życie na Switchu: 

 

Mario Smash Football 3 - obie części kupiło co najmniej półtora miliona graczy, a gra była sztosem w multi, skoro Nintendo ma nas przekonać do płatnego online to mógłby to być świetny argument

 

Wario Land 5 albo Shake It 2 - wiem, że będzie Kirby i Yoshi, a Mario 2D też się trafi, na Donkey Kong Country Returns 3 też się nie obrażę, ale Wario jest tylko jeden

 

Mother 3 - wiadomo, gra oficjalnie wyszła tylko w Japonii, ale sukces Earthbound na WiiU pokazał, że fani Nintendo chcą tej serii. Angielską wersję w VC brałbym od razu, ale jeszcze bardziej chciałbym remake

 

Diddy Kong Racing 2 - jest MK8 Deluxe, ale wielu z nas ograł to na WiiU, więc przydałby się kart racer z innymi trasami. Byłaby to też kolejna świetna gra online

 

Excitibike Switch - zarówno na Nesie jak i N64 był to niesamowicie grywalny tytuł, a plansza z tej gry w Mario Kart 8 jest genialna. 

 

Mógłbym jeszcze tak wymieniać: remake Paper Mario TTYD, nowe części Super Mario RPG, Golden Sun, Donkey Kong 3D, Wave Race, 1080, F-zero, Zelda 2D, Captain Toad, Rhythm Heaven, WarioWare, Mario Party, Advance Wars, Pikmin, Excite Truck...

 

Nintendo ma mnóstwo dobrych IP w zanadrzu

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

To jak już mamy takie pobożne życzenia to ja bym chciał żeby Nintendo zainwestowało w zachodnie studia. Retro jest świetnym studiem z kilkoma hitami na koncie a mam wrażenie ,że Nintendo spycha ich na bok. Przydało by się jeszcze jedno większe studio w USA albo Europie. Większa różnorodność na platformie jest w cenie. No i boje się trochę o nowego Metroida, żeby tylko nie wyszedł znowu taki kupsztal jak Metroid Other M. Szkoda ,że Retro nie robi nowego Metroida w formie space opera

 

Chciałbym zobaczyć w klimatach arcade najlepiej z trybem kanapowym dla wielu graczy nowego Kid Icarus i Dr. Mario. Fajne jakby zrobili też jakąś gierkę z trybem kooperacji. Ogólnie to jest porażka ,że się zapomina o wspólnym graniu na kanapie. Mario Kart wiadomo klasa sama w sobie ale przydała by się jeszcze jakaś gierka kooperacyjna. Snipperclips fajne ale to tylko indyk. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam chyba najbardziej czekam na SMT V i nowe Fire Emblem, choć przeportowanymi Bayonetta'mi też nie pogardzę. Chciałbym też by Nintendo w końcu ruszyło dupsko i przeprosiło się z serią Advance/Nintendo Wars, a przy tym jestem ciekaw nad czym obecnie pracuje Monolith Soft. Nie obrazę się też choćby na nowego Pikmina i F-zero, a w nowego MP4 jakoś specjalnie nie wierzę by się ukazało w 2018 roku. Ciekaw też jestem nad czym pracują Retrosi...

Odnośnik do komentarza

Virtual Console na zasadzie subskrypcji Netflliksowej byłoby prawdziwą bombą. Niestety dotychczasowa forma dystrybucji starych gierek na Wii/WiiU/3DS była żenująca, więc to dalej marzenia ściętej głowy. Chociaż kto ich tam wie, może trochę się ogarnęli. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...