Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Switch przegonił całkowitą sprzedaż Wii U w japonii w lekko ponad 9 miesięcy :obama: 

 

 

Teraz, ragus napisał:

Virtual Console na zasadzie subskrypcji Netflliksowej byłoby prawdziwą bombą. Niestety dotychczasowa forma dystrybucji starych gierek na Wii/WiiU/3DS była żenująca, więc to dalej marzenia ściętej głowy. Chociaż kto ich tam wie, może trochę się ogarnęli. 

 

a co było w niej żenującego? kupujesz gierkę i grasz :notsure: chyba, że chodzi Ci o dostępność, ilość itd itp. 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, funditto napisał:

https://www.amazon.com/s/ref=sr_pg_1?fst=as%3Aon&rh=n%3A468642%2Ck%3Anintendo+switch&sort=date-desc-rank&keywords=nintendo+switch&ie=UTF8&qid=1514733502

 

Amazon dodał osiemnaście gier na Switcha określając ich ceny, ale nie podając nazw. Czyżby styczniowy Direct miał być jeszcze mocniejszy niż Spotlight z poprzedniego roku ?

O w dupe! Ceny od 59 do 99 dolcow, to jakas kolekcjonerka wpadnie.

Czyli grube tytuly.

Odnośnik do komentarza

Na pewno część tych gier to kolekcjonerki, moze sa też w tym nowe kolory joyconów, ale i tak jest szansa na sporo ciekawych zapowiedzi. Widzę, że amazon już usunął te tytuły, ale z tego co czytałem na zagranicznych forach to nie pierwszy raz zdarza się im taka akcja i chyba zawsze (lub prawie zawsze) pokrywało się to z jakimiś zapowiedziami w ciągu kilku dni.. Czyżby Direct miał być jeszcze szybciej niż myślimy ? 

 

Edit: Wg Emily Rogers i Johna Harkera Direct będzie 11 stycznia.

Emily przy okazji dała info, że SNK rzeźbi jakiś tytuł na Switcha, ale nie jest to KoF 14, Samurai Shodown 7 ani Metal Slug 8

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój z tym SNK. SNK o którym myślicie od ponad 10 lat nie istnieje, został tylko znak towarowy. Jestem ogromnym fanem ich gierek z lat 90. Ich nowe gry nie mają tego klimatu bo tworzą je zupełnie inni ludzie. Zrobią tytuł na wyłączność jeśli Nintendo im zapłaci, dzisiaj nikomu się nie opłaca tworzenie tytułów ekskluzywnych na własny koszt co jest w pełni zrozumiałe. 

 

Ja czekam na te nowe zapowiedzi o których chodzą plotki. Jak zapowiedzą coś ciekawego to znowu kupuję Switcha. Trzymam kciuki za jakieś gierki do kooperacji, liczne na nową odsłonę mario 2D. Zagrałbym też w dobre mario party ale takie z czasów świetności serii. Świetny tytuł na jakiś luźniejszy wieczór ze znajomymi. 

Odnośnik do komentarza

Ehh kirby pewnie kupię dla dzieciaków, ale mdli mnie na widok tego rózowego bombla. 

Co do zapowiedzi, liczę na nowe IP z naciskiem na singla, najlepiej od Retro, bo i może Nintendo coś nowego ostatnio tworzy  (Arms, Splatoon) no ale to wszystko do zabawy po sieci. Zresztą już samą zapowiedzią Bayo 3 spełnili moje oczekiwania.

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza

DSkirDbUQAAgq8M.jpg

 

xDDDDD MORFEUSZU ZABIERZ MNIE STĄD

 

Xenoblade w kolejce rozgrzebane, księżyce w mario do zebrania, Axiom Verge leży, kolejne piętra w Isaacu same się nie przejdą... a ja gram 90 godzin w fifę dla biedaków i jest to najbardziej ogrywana przeze mnie gra na switchu w tym roku. nie mogę na siebie patrzeć :mevek: 

 

poproszę tytuł janusza nintendo roku

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...