Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

3 moje słowa o Switchu. Mały offtop.

Gdyby nie Switch pewnie w ogóle bym nie myślał o graniu, brak czasu, praca, dzieci, dom. Dzięki tej konsoli jakoś udaje mi się znaleźć ten czas. Do tego Mario i Zelda tak fantastycznie zrobione ,że czasem pomimo wielodniowych przerw od grania jednak ciągle wracam z przyjemnością, chociaż na godzine - dwie. Wiem że na jakiejkolwiek innej konsoli dłuższa przerwa skutkowała że często już nie wracałem do danej gry. Jest to dla mnie fenomen.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To jest największa moc tego sprzętu. Co z tego że możesz kupić KOXa i grać w 4K jak nie masz czasu? A tak - kibelek, przerwa w robo, jakiś autobus - bach i grasz. Oczywiście były 3DSy, Vity itd, ale tutaj jak masz chwilę to MOŻESZ do tv go podpiąć i nawalać na kanapie :-) Piękne.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Podpisuje się pod tym, konsolka idealna dla ojca :D Wszystko inne się kurzy, a switch idealnie się wpasowuje w te kilka wolnych chwil w ciągu dnia.

 

Pad mnie rozwalił 43h do całkowitego rozładowania toż to genialny wynik no i jest niebo, a ziemia w porównaniu do joyconów jeżeli chodzi o komfort.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hahaha, klub tatusiów. Piszę to sam jako ojciec. Aczkolwiek sam ostatnio więcej gram na 3DSie, mam zaległości w fajnych sztosach to ogrywam. Ale Switch to klasa sama w sobie. Jedyne co mnie martwi to Nintendo. Mam nadzieję, że im sukces nie przesłoni oczu i że dojdą do wniosku, że skoro się konsolka tak dobrze sprzedaje, to nie muszą nic zmieniać i oleją zaproszenia i wiadomości. Na każdej konsoli mogę zagrać ze znajomym w Fifę oprócz Switcha :-( Bo system tego nie oferuje. No w 2018 to trochę obciach jednak.

 

No i druga rzecz - Ninny jest pazerne. Jak weszli w DLC to od razu z grubej rury - w zeldzie widać, że ta zawartość jest raczej wycięta z gry, a przynajmniej część. Szkoda że uczą się od najgorszych. Dobrze, że do Arms było dużo darmowych dodatków.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

@NemoKOF Czy uczą się od najgorszych, to ciężko mi oceniać bo praktycznie nie kupiłem jeszcze żadnego dlc, choć pewnie Switch to zmieni. Ale odnoszę wrażenie że mają miejscami problem z rzetelną wyceną swoich dlc (kłaniają się tu choćby season passy), w stosunku do ich zawartości.

Gdyby te wszystkie season passy i ich zawartość można było kupić również oddzielnie (tak jak choćby w FE:W), to myślę że każdy by był zadowolony.

Odnośnik do komentarza

No 80 PLN za to coś w Zeldzie to przesada. Strasznie pazerni są ale my też możemy głosować portfelem i tego nie kupować. Czekam na dlc do Królików ale to nie jest gra Nintendo. Poczytam opinię i wtedy zobaczę czy wziąć. Do Zeldy olewam. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...