Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza konsola która mnie zmusiła do przymusowego siedzenia na porcelance:frog: 

Xenoblade2 plus pstryczek plus kibelek no przedobrzyłem tak mi nogi zdrętwiały że bym je_bł o podłogę przy wstawaniu, ale oskarżam żonę bo spać się chciało to mnie wypędziła.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, P-chan napisał:

Też już przetestowałem Switch'a na kibelku. I powiem panowie wam jedno, to jest nowy wymiar grania:banderas:.

 

Też pamiętam ten uczuć, gdy kończyło się wyścig Mario Kart 8 na tronie z tabletopadem WiiU. Wiedziałem, że nowy wymiar grania nadszedł. Prawdziwy nextgen w mych dłoniach.

Dobrze, że Nintendo nie zrezygnowało z tego pomysłu, a wręcz go ulepszyło :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

XD 

kto obstawia, że nowe konsole konkurencji będą hybrydowe jak switch?

 

NO ALE GRANIE MOBILNE ZAYEBAŁY TABLETY11!1!!!!1!1!1oneonenoe NINTENDO NA LINII POCHYŁEJ OD CZASÓW N64 XDDDDDD KTO KUPUJE KONSOLE BEZ GIER???? XDDDD BEKA Z NINTENDO.

OK skończyłem.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Analizując porażke Wii U i to jak Switch zaskoczył widzę w tym kilka rzeczy - słaby line up w pierwszym roku, brak nowej Zeldy, brak nowego Mario 3D, beznadziejny marketing i ta nazwa. Ja nie rozumiem jak oni chcieli zwojować coś na premierę z portami z past-genów i jednym NSMB niby w 2013 było lepiej ale coś nie wyszło tak czy siak, cena konsoli też była za wysoka zwłaszcza biorąc pod uwagę osiągi konsoli (wiem, że padlet był drogi) także fantastycznie, że udalo im się wyciągnać tyle wniosków z tej porażki i oby tak dalej. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, chrno-x napisał:

Dodaj do tego, że devkit Wii U kosztował min. 5 tysięcy dolców (nie pamiętam czy czasami nie nawet 10 tys.) w porównaniu do 500 dolarów za devkit Swticha (to devkit PS4 kosztuje 2500 zielonych).

dokladnie, to jest mega zmiana wzgledem developera

 

a mega zmiana wzgledem konsumenta? lineup, zapewnienie praktycznie jednego exa co miesiac i wystawienie megaton juz na pierwszy rok zycia konsoli co jest ewenementem w historii branzy (a jeszcze kazda gra wypalila)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ficuś napisał:

a mega zmiana wzgledem konsumenta? lineup, zapewnienie praktycznie jednego exa co miesiac i wystawienie megaton juz na pierwszy rok zycia konsoli co jest ewenementem w historii branzy (a jeszcze kazda gra wypalila)

 

tutaj pochylmy się nad głębią myśli kermita:

2 godziny temu, kermit napisał:

Switch nie byłby takim sukcesem gdyby WiiU nie było taką porażką.

 

Breath of the Wild i Mario Kart 8, pośrednio również Splatoon2  - znakomity lineup Słycza to duża zasługa małej popularności megaton z WiiU. ARMS, Kórliki? Samo Super Mario Odyssey nie wystarczyłoby. A taka perełka w swoim gatunku jak Xenoblade2, również zawdzięcza sporo XenobladeX z WiiU.

Nie widzę tu jakiejś mega zmiany w kierunku konsumenta. Tak jak przy WiiU Nintendo serwowało porządne, bardzo dobre gry na wyłączność dopełniając to świetną biblioteką Wii, tak przy Switchu robią dokładnie to samo. Tylko, że gry z Wii sprzedały się zacnie, a tytuły z WiiU niestety nie - stąd ta dodatkowa atrakcyjność takiego zabiegu.

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedział że największą zaletą switcha która przyciaga nowych klientów to brak pierdzielenia o FHD 4k fps teraflopach i reszcie tego bagna. Tylko gry i tyle,nawet kilku znajomych taboretów jest serio zainteresowanych switchem,z czego jeden ma juz zamówione bo uj go strzelił przez tą dziurę w prockach intela i kasa zamiast na upgrade pc poszła do nintendo XD

Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Problemem Wii U był również brak 'rewolucji'. W 2006 roku kontrolery ruchowe to było coś nowego, oryginalnego. Ludzie się jarali, że mogą pomachać mieczem w Zeldzie, albo rozegrać 'prawdziwy' turniej tenisa ze znajomym. W 2012 roku tablet nie robił już na nikim wrażenia. Nintendo nie wstrzeliło się ze swoim pomysłem, nie stworzyli niczego innowacyjnego, świeżego jak w przypadku Wii. Ze Switchem naprawili ten błąd wydając świetnie przemyślaną konsolę hybrydową, dzięki której idealnie wpasowali się w rynek. 2017 bezapelacyjnie należał do Ninny. Nie mogę się doczekać, co tam ciekawego przygotowują na ten rok :) 

Odnośnik do komentarza

Przypomnijscie sobie konfe Niny z prezentacja WiiU gdzie lazili z tabletem i nikt nie wiedzial czy to dodatek do Wii czy osobne urzadzenie, a jezeli nie to gdzie jest konsola? Potem pamietam byly jakies foty z malym pudelkiem pod TV i ''aha no to to jest konsola, a tablet to taki pad''.

 

Kto by pomyslal ze to sie moze nie udac? Chyba tylko twardoglowi z Japonii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...