Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb kooperacji w poprzedniej generacji rządził na X360, genialna konsola jak ktoś lubi pograć z kumplami. Szkoda ,że one wypada żałośnie pod tym względem ale sytuację ratują dwie części GoW i kolekcja Master Chiefa no i Cuphead. 

 

Czekam na jakąś fajną gierkę na Switcha z dobrą kooperacją, Mario Kart to trochę za mało. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że musimy na to poczekać do czasu kolejnego Mario 2D (jeśli nie liczymy Kirby Star Allies). NSMB Wii i WiiU jeśli chodzi o tryb single były słabsze niż taki SMB 3 czy SMW za to jako gry multi były obłędnie dobre.

 

Przy okazji: mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi w Fe ? Co to za świat? Będzie tam jakaś fabuła? Cena całkiem spoko i może bym wziął na premierę 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś o tym pisał na forum, ale Xenoverse 2 mimo bycia opóźnionym portem sprzedał się w Japonii lepiej niż wersja na PS4. 

 

Zgaduję, że kolejne gry będą w tym roku przekraczać milion. Na Switcha wszystko sprzedaje się naprawdę dobrze, a ja mam zamiar dorzucać swoją cegiełkę. Preorder Tropical Freeze już opłacony, Kirby też będzie brany chociaż tu jeszcze czekam czy GraczDari rzuci nam jakieś zniżki 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, funditto napisał:

Nie wiem czy ktoś o tym pisał na forum, ale Xenoverse 2 mimo bycia opóźnionym portem sprzedał się w Japonii lepiej niż wersja na PS4. 

 

Zgaduję, że kolejne gry będą w tym roku przekraczać milion. Na Switcha wszystko sprzedaje się naprawdę dobrze, a ja mam zamiar dorzucać swoją cegiełkę. Preorder Tropical Freeze już opłacony, Kirby też będzie brany chociaż tu jeszcze czekam czy GraczDari rzuci nam jakieś zniżki 

Aż boję się pomyśleć, jak może się sprzedać Dragon Quest XI na Switch'a w Japonii, jak w końcu go pokażą i się ukaże...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pajgi napisał:

Nie wiem czy było, ale fajne urządzenie za stówę dla osób które potrzebują porządnego pada do NSa

Kusi, tym bardziej, że ostatnio mam zagwozdkę z zakupem jakiegoś dodatkowego pada do Switcha. Od Hori fajny i tani, ale kabel i bez wibracji, Pro Controller trochę drogi.  W sumie powstrzymuje mnie jedna rzecz przed "kup teraz" - osobna wersja dla Switcha i Ps4,. Nie można mieć wszystkiego, ale szkoda, bo akurat przy tych konsolach mam po jednym padzie.

 

Jest jeszcze tańsza opcja - zakup na ebay.pl wersji bez trybu "Switch Pro Mode" z Hongkongu za 72zł z wysyłka i wykorzystanie kodu "PROMO30", co daje ostatecznie 42zł.

Z tego co czytałem, wersja ze "Switch Pro Mode" dodaje wibracje i użycie żyroskopu z dualshocka. Być może jest więcej haczyków, no i z tymi wibracjami nie jestem pewien czy dopiero od tej nowszej wersji są dostępne.

 

Swoją drogą fajna rzecz, że wszystko wydaje się działać bez zastrzeżeń, bez lagów i problemów z analogami. Wcześniej w tego typu produktach zawsze coś musiało zgrzytać i były skierowane raczej dla entuzjastów-testerów.

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kinoji napisał:

 

A co jest nie tak z pro controllerem switchowym?

Chodzi o to, że np. masz już pada od innej konsoli i lubisz na nim grać. Wydać 100 zł i mieć pewność, że będzie ci się grało dobrze a wydać 250 zł na pada który niekoniecznie ci spasuje (bo np woli krzyżaka z duala), wydaje mi się całkiem spoko opcją. 

Odnośnik do komentarza

Nie, co do pro controlera do niczego nie mogę się przyczepić, dla mnie jest wygodniejszy nawet od xklockowego, o dual shocku nie wspominając.

 

Co do krzyżaka to świetnie się sprawdza w grach z neo geo, a bateria to miodziooooo, dual shocka bym ładował 5 razy, a to ustrojstwo nadal by działało na jednym ładowanku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...