Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, roivas napisał:

Wiedźmina na bank nie. Te cepy z CD Projekt nie uważają Switcha za konsolę na której odpowiednio zarobią, Nintendo kojarzy im się z Pegasusem. Może się obudzą za dwa lata jak już będzie za późno i wszyscy inni będą potrafili zoptymalizować grę na Switcha oprócz nich.

 

:pawel: 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2018 o 21:58, ofsajd napisał:


Daj znać jak to wygląda, bo przymierzam się właśnie powoli do Doom'a na switchu. wygodnie się w to gra w wersji handheldowej? 


Po patchu jest lepiej - wyższa rozdzielczość ( na TV jak i przenośnie ), nie ma już błędów z dźwiękiem. Gra działa teraz płynnie w 30 FPS ( a miałem kilka lokacji z dużą ilością demonów, przed patchem bardzo ścinało ), chociaż pewnie tu i tam coś chrupnie.

Gra się całkiem fajnie, chociaż ja ponad połówę DOOMa skończyłem na TV.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O, i to jest faktycznie interesujący news. Granie w FPS-a na Switchowych joykach to nie najbardziej ekscytująca propozycja, a sterowanie ruchowe w FPP to najlepsza rzecz w historii tego gatunku. Poszukałem reakcji ludzi i podobno działa to bardzo dobrze, inaczej niż na Wii (wychylanie raczej ma być przydatne do korygowania celu, nie zastępując prawej gałki), ale dobrze, i od razu Doom pojawił się pierwszy raz w grupie interesujących mnie gier. 

 

 

Ech/ach współczesny świat gier, wersja gry w dniu premiery to dopiero początek. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ogqozo napisał:

O, i to jest faktycznie interesujący news. Granie w FPS-a na Switchowych joykach to nie najbardziej ekscytująca propozycja, a sterowanie ruchowe w FPP to najlepsza rzecz w historii tego gatunku. Poszukałem reakcji ludzi i podobno działa to bardzo dobrze, inaczej niż na Wii (wychylanie raczej ma być przydatne do korygowania celu, nie zastępując prawej gałki), ale dobrze, i od razu Doom pojawił się pierwszy raz w grupie interesujących mnie gier. 

 

 

Ech/ach współczesny świat gier, wersja gry w dniu premiery to dopiero początek. 

 

Mnie się dobrze grało w Metroida na Wii, z czego pamiętam, w Doomie jest podobnie?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...