Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Zelda która ma w tytule 3D ma wyjść na system który Niny od jakiegoś czasu sprzedaje jako 2D? No nie wiem. 

Druga rzecz, to trochę sprzeczna lista z tym co Niny jakiś czas temu zapowiadało, czyli robienia gier jakichś się po nich nie spodziewamy. Tutaj są same gry jakich jak najbardziej się po nich fani zawsze spodziewają. No chyba, że starfox będzie symulatorem randkowym z kosmiczną stuleją. 

 

Oczywiście chcę wierzyć. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rayos napisał:

Czaicie, że KAŻDY może sobie coś takiego wydrukować i wrzucić do sieci? ;) co roku ta sama historia, tona fejków i każdy rozkminia, że może to tym razem jest legitne xd 

Też specjalnie w to nie wierzę, bo podobnie było w tamtym roku, i nic z takiej listy się nie sprawdziło.

Natomiast z drugiej strony, chcę być po prostu miło zaskoczony, czymś czego się nie spodziewamy. Jak będzie okaże się za niecały miesiąc.

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Panowie, nie rozumiem trochę aktualizacji gier, które są na kartach pamięci.
Obecnie mam dwie gry na kartach (kartlidżach). Kiedy mam włożoną grę, to pokazuje mi, że mam aktualną wersje np. Mario Kart w wersji 1.40. Po wyciągnięciu gry odnajduje mi update ale po zainstalowaniu aktualizacji nadal mam tą samą wersję. Ta sama przypadłość z Zelda. Aktualizacje instaluje się normalnie. Aha dodam, że po zainstalowaniu tych aktualizacji drugi raz mi już ich nie wyszukuje czyli na pewno są zainstalowane. Aktualizacja Mario zajmuje 64MB a Zelda 929 MB.

Potraficie mi to wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza

Osobiście mam wrażenie, że Capcom dyma Nintendowskich graczy na Switchu (chodzi o Zachód) tak bardzo, że chyba bardziej się nie da. NA PS4/XO, ba nawet na starsze platformy gry wychodzą/wychodziły w pudełkach. Na Switchu mamy co najwyżej dwa zasmarkane wydania Street Fighterów. Resident Revelations do Europy nawet nie dotarł, Okami wyjdzie u nas również cyfrowo. Podobnie w sumie robi Bandai Namco (Trylogia Naruciaka tylko w eshopie). No i of course największy płaski w twarz od Capcomu to ten drętwy Monster Hunter Generations Ultimate czy jak on się zwie. Nie dość, że czekaliśmy rok, na to aby przetłumaczyli parę krzaczków, to jeszcze wydają go grubo po Monster Hunter World, które zjada go na śniadanie.

 

Ten przykład gdzie SFIV był dodawany na pozostałych platformach za free, to tak ciężko było zrobić port nawet na premierę tej platformy? Na pewno nie, no ale cóż, ciekawe co pokażą na E3 bo jak na razie to dalej kilka dużych firm bardzo otwarcie przyznaję, że nic nie mają dla Switcha w produkcji. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, chrno-x napisał:

Osobiście mam wrażenie, że Capcom dyma Nintendowskich graczy na Switchu (chodzi o Zachód) tak bardzo, że chyba bardziej się nie da. NA PS4/XO, ba nawet na starsze platformy gry wychodzą/wychodziły w pudełkach. Na Switchu mamy co najwyżej dwa zasmarkane wydania Street Fighterów. Resident Revelations do Europy nawet nie dotarł, Okami wyjdzie u nas również cyfrowo. Podobnie w sumie robi Bandai Namco (Trylogia Naruciaka tylko w eshopie). No i of course największy płaski w twarz od Capcomu to ten drętwy Monster Hunter Generations Ultimate czy jak on się zwie. Nie dość, że czekaliśmy rok, na to aby przetłumaczyli parę krzaczków, to jeszcze wydają go grubo po Monster Hunter World, które zjada go na śniadanie.

 

Ten przykład gdzie SFIV był dodawany na pozostałych platformach za free, to tak ciężko było zrobić port nawet na premierę tej platformy? Na pewno nie, no ale cóż, ciekawe co pokażą na E3 bo jak na razie to dalej kilka dużych firm bardzo otwarcie przyznaję, że nic nie mają dla Switcha w produkcji. 

Nie tylko Ty masz takie wrażenie, mnie to uderzyło po tym jak się okazało, że takie Okami w Japonii dostanie pudełko u nas nie. I proszę mi nie wciskać że carty są drogie, a biednych wydawców na zakup pojemniejszych nie stać. Bo przy zamówieniach hurtowych i tak cena im spada. A widzę, że poniektórzy znaleźli fajny sposób by golić jeleni bo gry na Switch'a się sprzedają. I kombinują jak tu zwiększyć swoje zyski, nie ponosząc przy tym praktycznie żadnych kosztów, przy utrzymaniu i tak tej samej ceny. I później wychodzi, że albo dostajemy tylko cyfrę, albo nie pełne produkty w pudełkach (reszta do dociągnięcia, a za kilka lat nie uruchomimy danego tytułu mimo fizycznego nośnika), za pełną cenę...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U nas i w USA rewolucja cyfrowa idzie szybciej i schodzi więcej gier cyfrowych. W jap długo net był drogi i wolny. To też takie specyficzne społeczeństwo które bardzo lubi tradycje bla bla bla. Myślę że ta strategia jest dostosowana do rynków. 

Przykłady z USA: https://www.statista.com/statistics/190225/digital-and-physical-game-sales-in-the-us-since-2009/

 

https://www.vg247.com/2017/04/20/digital-games-sales-are-crushing-boxed-games-in-the-us/

 

Dla wydawców cyfra jest lepsza więc wolą napędzać ten trend i olać retail. Niestety idzie to w tą stronę i nie ma raczej odwrotu. 

 

Jeszcze ciekawy artykuł o japońskim rynku: https://chikorita157.com/2016/01/19/physical-vs-digital-releases/

 

Edytowane przez NemoKOF
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, NemoKOF napisał:

U nas i w USA rewolucja cyfrowa idzie szybciej i schodzi więcej gier cyfrowych. W jap długo net był drogi i wolny. To też takie specyficzne społeczeństwo które bardzo lubi tradycje bla bla bla. Myślę że ta strategia jest dostosowana do rynków. 

Przykłady z USA: https://www.statista.com/statistics/190225/digital-and-physical-game-sales-in-the-us-since-2009/

 

https://www.vg247.com/2017/04/20/digital-games-sales-are-crushing-boxed-games-in-the-us/

 

Dla wydawców cyfra jest lepsza więc wolą napędzać ten trend i olać retail. Niestety idzie to w tą stronę i nie ma raczej odwrotu. 

 

Jeszcze ciekawy artykuł o japońskim rynku: https://chikorita157.com/2016/01/19/physical-vs-digital-releases/

 

 

 

To w tym przypadku nie powinno być w ogóle pudełkowych wydań na PS4/XO itp. a chodzi o samego Switcha. Okami HD masz na płytkach, Residenty masz na płytkach. Jednak na Zachodzie na Switcha wyszedł tylko RE:R 1 w US bo 2 jest również tylko cyfrowo. Bayonetta 1 to również cyfra. 

 

Chodziło mi tylko o to. To że na zachodzie jest cyfrówka na chodzie to wiem ale jednak wersje na PS4/XO są dalej normalnie wydawane w pudełku. Widziałeś aby trylogia Naruto na konkurencyjnych platformach wyszła tylko cyfrowo? No właśnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...