Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No bez kitu, ze nawet na tej apce nie mozna wysylac wiadomosci to sroga beka. Zadowolilbym sie takim prostym interfejsem jak te powiadomienia o dostepnosci usera online - zielona ramka i tekst, zeby nie mulilo (na switchu). 

I tyle. 

Ale nie, teraz beda porazke labo odbijac sobie platnym onlinem z taka sama funkcjonalnoscia co do tej pory, czyli zadna. 

Odnośnik do komentarza

z labo to spore zaskoczenie, nawet w kkw po pierwszym tygodniu zapal spadl (a pierwszy tydzien tez jakis rewelacyjny nie byl) , bylem przekonany, ze choc targetem tego nie jestem to sam pomysl kupi miliony zapalencow bo wychowany na lego jakbym mial syna lub byl mlodszym to bralbym to day one

 

no chyba, ze ludzie boja sie tego jeszcze, nie za bardzo kumaja idei kartonu za 200zl i z czasem bedzie lepiej badz sprzedaz bedzie regularna z wystrzeliwaniem sprzedazowym przy okazji roznorakich swiat

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku tylko Axioma ograłem i chwile Rocket League Do Premiery Octopath nie ma dla mnie nic ciekawego a potem niestety bedzie bardzo długo lezec i sie kurzyć. Kurde miałem nadzieje, że bede miał potężną bibliotekę staroci z opcją ogrania w drodze do pracy. No nic, zobaczymy jakie będzie tempo remasterowania pojedynczych gierek.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ficuś napisał:

z labo to spore zaskoczenie, nawet w kkw po pierwszym tygodniu zapal spadl (a pierwszy tydzien tez jakis rewelacyjny nie byl) , bylem przekonany, ze choc targetem tego nie jestem to sam pomysl kupi miliony zapalencow bo wychowany na lego jakbym mial syna lub byl mlodszym to bralbym to day one

 

no chyba, ze ludzie boja sie tego jeszcze, nie za bardzo kumaja idei kartonu za 200zl i z czasem bedzie lepiej badz sprzedaz bedzie regularna z wystrzeliwaniem sprzedazowym przy okazji roznorakich swiat

 

no na pewo nie pomagaja rozyebane kartony w marketach jako demo mozliwosci :pawel:

Szkoda, ze nie zrobilem zdjecia pianinka (*)

Odnośnik do komentarza

ja skonczylem bayo2 i wonder boya

 

do tego regularnie pogrywam w football managera touch, puyopuyo, koncze powoli south park, zaczalem donkey konga, a wczoraj przyszedl nightwar (jak kogos interesuje to pudelkowa wersja na polski jezyk zarowno dialogi jak i tekst)

 

czerwiec pewnie mario tennis, w lipcu wleci kapitan ropuch i octopatch traveler, czekam dalej na hollow knight

 

wiec switch u mnie chodzi na okraglo choc duza w tym zasluga wczesniejszego braku wiiu i tego, ze turowe rpg uwielbiam ogrywac przenosnie

Odnośnik do komentarza

Switcha mam od dwóch tygodni, ale coś czuję, że zrobię z niego swoją platformę główną. Zamysł gierek on the go to coś dla mnie, często spędzam w podróży po kilka godzin i Switch to jest to czego mi było trzeba. A na koniec dnia elegancko wykładam się na kanapie i szpilam przez docka, świetna sprawa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...