Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

bankowo smash w okolicach premiery online, pewnie robia co moga by wpadly poksy na swieta

jakas japonska gazeta teesuje nowy projekt z swiata farbek, czy to bedzie dodatek do dwojki czy cos nowego nie wiemy - ma zszokowac swiat i dowiemy sie o nim 9 czerwca:

 

http://www.nintendolife.com/news/2018/05/new_splatoon_secret_project_is_set_to_shock_the_world_just_days_before_e3

 

gamestop dal 15 placeholderow na gierki ze switcha wiec pewnie jakies multiplatformy wpadna (moze te nieszczesne diablo3 czy fornite) i cos od niny

na reddicie koles ktory trafil z data ogloszenia nowych info o online pisal, ze min nowy cod w jakies formie wyjdzie na switcha

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja tam z ewentualnym narzekaniem na Nintendo czekam do E3. Nintendo ma to do siebie że nie zapowiada gier na kilka lat od ich premiery (choć zdarzają się wyjątki). Po drugie każdy kupujący konsolę w dniu premiery, czy po jakimś czasie chyba zdaje sobie sprawę że w pierwszych latach życia konsoli nie da się regularnie co róż dostarczać nowych gierek. Więc też nie rozumiem tych wszystkich narzekań...

Odnośnik do komentarza

Jak przypomnę sobie poprzedni rok to po zrobieniu Zeldy w marcu (wtedy na WiiU) na Switchu do czerwca zagrałem w: weekendowe demo Splatoon 2, Fast RMX (które miałem w wersji wcześniejszej na WiiU), Lego City Undercover (Też miałem na WiiU, ale żona chciała sobie odświeżyć), Snipperclips, Mario Kart 8 Deluxe (8 z DLC miałem na WiiU) i demo Arms (pełnej nie brałem, bo nie do końca mi podeszło). Czy, więc pierwsza połowa roku była dla Switcha taka wspaniała w 2017 ? Dopiero druga od lipca (Splatoon 2) była wysypem genialnych tytułów. Wydaje mi się, że teraz może być podobnie. Z tym, że brakuje takiego tytułu jak BotW w pierwszym półroczu. Za to od premiery Tropical Freeze ta konsola już nie będzie mieć dużych przestojów. Pod koniec czerwca Mario Tennis i Crash, w lipcu Captain Toad, Octopath Traveler i Octo Pass, w sierpniu Monster Hunter, a później będzie jeszcze mocniej. Zapowiadają się naprawdę wspaniałe miesiące dla Switcha. 

Edytowane przez funditto
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Brak Virtula Console na Switcha, to doprawdy, niezły LOL. 

Mam jednak nadzieje, że Nintendo jakoś nam to wynagrodzi i na E3 zapowie np Donkey Kong Country Trilogy Remastered/Remake lub Super Mario Galaxy 1+2: o rzesz w Mordę Edyszyn PacK

A w późniejszych okresach również dostaniemy to i owo odświeżone/poprawione i mam tu głównie na myśli pozycje ze starszych konsol, a nie Wii U.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

PS4 nie bez powodu zasłużyło na ksywkę Remasteration4 (tak jak tabletokonsolka na Portendo Switch), ale jeżeli remasterować to właśnie w takim stylu jak robi to Sony -  świetne wykonanie i adekwatna cena. Boję się, że Nintendo za swoje remejki i remastery zażyczy sobie pełnej sumki, tak jak zrobiło to z portami od WiiU , a brak Virtual Console będzie wręcz idealnym pretekstem do tego typu zagrywek :reggie:

Odnośnik do komentarza

Ale nowych rewizji nie ogłasza się na E3. Jak wyjdzie to wyjdzie, to tylko łatanie dziur w sprzęcie a nie jakieś usprawnienia, które gracz by zauważył. Ten podatny na złamanie układ to właśnie dodatkowa zachęta IMO by brać póki jeszcze można jakiś dorwać. 

Odnośnik do komentarza

Żadnej rewizji sprzętu pewnie w tym roku nie będzie, jak już to dopiero za rok lub dwa. Co najwyżej puszczą zapewne cichaczem nowy model z "nowszą" tegrą, która będzie lepiej zabezpieczona i tyle...

I to będzie ta cała różnica pomiędzy obecnym modelem, a tymi które pewnie za jakiś czas trafią do sklepów...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Fajnie by było, gdyby Nintendo zrobiło jakieś action-adventure, niekoniecznie poważne i mroczne. Chętnie sprawdziłbym ich podejście do tematu w stylu Uncharted czy Tomb Raidera. Znając ich filozofię tworzenia gier i widząc oryginalne pomysły w innych ich tytułach mogłoby wyjść coś sytego. Szkoda, że prawdopodobnie nic takiego nie mają w planach.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
11 minut temu, Bzduras napisał:

Fajnie by było, gdyby Nintendo zrobiło jakieś action-adventure, niekoniecznie poważne i mroczne. Chętnie sprawdziłbym ich podejście do tematu w stylu Uncharted czy Tomb Raidera. Znając ich filozofię tworzenia gier i widząc oryginalne pomysły w innych ich tytułach mogłoby wyjść coś sytego. Szkoda, że prawdopodobnie nic takiego nie mają w planach.

 

Metroid Prime 4 :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...