Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku poprzednich konsol był dodatkowy problem w postaci tego, że ładowarki z telefonów nie były z nimi kompatybilne, a teraz jak już są to prawie nikt ich nie ma.

Następnym razem trzeba będzie zbierać manę. 

Odnośnik do komentarza

No ale kurde, bez docka i ladowarki. Ładowarka u nas chyba 129 oficjalnie, a różnica w PLN - 150 xD Ładowarkę masz wpiętą do docka, dajmy na to, dzieciak gra w Splatoona na TV a tobie switch pada i chcesz pograć w SMO. Ładowarka od telefonu w 99% nie pozwala grać i ładować bo jest za słaba, więc jak masz 5% to nie pograsz, musisz uspać konsolę żeby się ładowała. Czyli nie pograłeś. Więc na drugi dzień idziesz po ładowarkę za 129 i jesteś 20 zł do przodu. Bez docka. No wolałbym żeby za te pieniądze leżał jako zapasowy w szufladzie, albo podłączyć go do drugiego TV. No ale japońce mają mieszkania 12m2 więc nie mają 2 TV, o ile w ogóle mają 1. Ta różnica jakby była ładowarka to dobry deal. Ale w takiej postaci to jak dla mnie deal słabiutki, ale co kto lubi. Pewnie ich kolorki skuszą.

Odnośnik do komentarza

tylko te swoje 150 zl wziales z ceny japonskiej bez vatu, u nas dock z ladowarka kosztuje ponad 3 stowki, wiec mysle, ze jednak nintendo by w kulki nie polecialo i nie zaoferowalo zestawu bez docka i ladowarki w cenie wyzszej niz faktycznie goly switch. polecam nie drzec kotow, nie siac fermentu tylko poczekac na jakiekolwiek info na temat tego patentu u nas. 

A i nie wszyscy lubia kombinowac jak poljaczki, wiec mysle ze duzo osob skusi sie na tanszego switcha samego bez docka, nawet jesli musialby cos doplacic do ladowarki. 

Odnośnik do komentarza

A ceny w necie są bez podatków u nich? Pytanie ILE kosztuje tam ładowarka.

 

Country    Price (with tax)
Japan    32378 yen

 

Nowy zestaw (z podatkiem, cena z Nintendolife ma podatek)

¥ 26978

Ceny ze strony Nintendo:

Dock: Cena sprzedaży: 6458 jenów (z podatkiem)

Dock + HDMI + Ładowarka: 9698 jenów (z podatkiem)

Ładowarka: 3218 jenów (z podatkiem)

 

Róznica w cenie: 5400 jenów

 

Jak kupisz ładowarkę zostaje: 2182

 

100 jenów ~ 3.34 pln

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

bez podatków.

 

z podatkiem ten Switch kosztuje 26978 yenow (900 pln około). Podatek to bodaj 8% tylko wiec nie ma tragedii.

 

obecnie na amazonie  oryginalna cena 3218 yenów, co w przyblizeniu daje 107 pln. 

 

zestaw dock+hdmi+ladowarka na amazonie kosztuje 9,698 yenów, koło 325 pln... 

 

a "normalny" switch kosztuje 32378 yenów (koło 1100 PLN) , więc różnica między bez docka itd. itp a tym zwykły ywnosi koło 200pln różnicy ... 

 

Dobra, Nintendo rucha klientów aż dupa boli. 

 

pomijam kwestie, że u nich switch jest tańszy niż u nas :lapka: to podejrzewam, ze jakby miał taki zestaw wyjść u nas, to będzie kosztować ~50 eurasków mniej :kaz: no ale można wybrać sobie dowolne joy-cony! 

Odnośnik do komentarza

Tak odnośnie portów na switch-a to mimo średnich opinii w Skyrima gra mi się świetnie . W docku bez szału(na tv to już wolę wersje PC na kilku modach graficznych) poziom ps3/x360 ale już przenośnie obraz żyleta no i sam fakt możliwości grania w Skyrima opalając się na leżaku robi swoje. Jedynie brakuje mi na switchu trofeów , bo sprawiają że chce mi się maksować giereczki . Fajnie jakby nintendo się ogarnęło i zrobili system trofeów po swojemu , jakieś tapety/ciuszki dla avatarów w nagrodę za wykonywanie jakiś zadań w grach.

Odnośnik do komentarza

Ja dzięki switch owi wyłączyłem powiadomienia o trofea na plejce. Nintendo mi uświadomiło, że gram bo lubię, a nie gram i zbieram tonę gówna tylko dlatego, że za 10skrzynek wpadnie trofeum, albo za zabicie granatem 5 typów. Jeżeli będę chciał to sam pozbieram skrzynki, jeżeli nie jadę do przodu. Gram bo lubię i robię to tak jak chce, a nie jak mi każą żeby zdobyć pucharek. Tym bardziej, że coraz mniej czasu na granie, a zawsze się coś dodatkowego zrobiło dla głupiego pucharka i tracił czas, który można przeznaczyć na kolejne gierki.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Rayos napisał:

wiec mysle, ze jednak nintendo by w kulki nie polecialo

 

co xD

Nintendo leci w kulki mniej więcej od czasów sprzedawania konsoli bez ładowarki. Albo konsoli bez możliwości zarządzania save'ami.

 

Przecież golarka włączona już na maksymalne obroty, ten zestaw to żaden deal.

 

 

ontopic:

Trofea? A po co to komu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...