Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, AvengerGT napisał:

Wiem, że pro controller to najlepsze rozwiązanie, ale szukam w miarę taniej konstrukcji by popykać w co-opie podczas świąt. Pro controller pewnie zostałby moim głównym kontrolerem, ale teraz przed świętami średnio mam ochotę wypruwać 250 zł, bo i tak już poszło na gierki sporo kasy ;)

Jak nie przeszkadza ci przewód to bierz pada hori dedykowanego do switcha ogólnie a nie do smasha: https://allegro.pl/hori-nintendo-switch-pad-przewodowy-i7371403560.html tu jest tanio chociaż firma ma urlop. Jak znajdziesz w podobnej cenie to bierz. 

18 godzin temu, Ukukuki napisał:

Co premierę nowego sprzętu Nintendo koło jest odkrywane na nowo. Od zawsze exy od Nintendo na Nintendo sprzedają się w chorych ilościach a multiplatformy od czasów N64 słabo. Już na dziadka NESa SMB3 sprzedał się w prawie 18 mln egzemplarzy, SMB2 amerykański w prawie 8, Zelda 6.5, Duck Hunt w 28 a SMB 1 w 40 mln. Wyniki dla SMB1 i 3 oraz Duck Hunt są zaburzone bo gry były również dołączone do zestawów z konsolą. Wyniki kosmiczne bo sama konsola sprzedała się w 61 mln. 

 

I taka sama sytuacja była na SNESa, N64, GC, Wii. Exy od Nintendo idą w kosmicznych ilościach a mutliplatformy tak sobie. Gdyby tak nie było Nintendo już dawno było by drugą Segą. Większość osób kupuje ich konsole dla gier od Nintendo. Sam tak robię a multiplatformy ogrywam na sprzętach konkurencji bo albo są lepsze albo tańsze.  Nawet na WiiU które sprzedało się porównywalnie z Dreamcastem, MK8 sprzedał się w 8.5 mln egzemplarzy. Chory wynik biorąc pod uwagę sprzedaż konsoli. 

 

 

 

 

 

Tylko ze teraz jest szansa ogrania mutlików przenośnie też czego na innych konsolach nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2018 o 11:44, funditto napisał:

Pojawiły się nowe wyniki sprzedaży w Stanach. Tutaj źródło

https://www.businesswire.com/news/home/20181218005282/en/

 

Kilka najciekawszych informacji:

- Smash - ponad 3 mln w 11 dni (najlepszy wynik w historii serii i najlepszy wynik jeśli chodzi o exy na tej generacji)

- Pokemon Let's Go - już ponad 2 mln 

- Super Mario Party- 1,4 mln

- Zelda- ponad 4 mln

- Mario Kart - ponad 5 mln

- Mario Odyssey - 4,7 mln

- Switch (wyniki do końca listopada) - ponad 8,7 mln 

 

Biorąc pod uwagę, że to tylko dane ze Stanów myślę, że można śmiało założyć, że Smasha poszło już grubo ponad 5 mln, a Pokemonów ponad 4. Jeśli chodzi o sprzedaż konsoli to dodając wyniki z Japonii (ponad 6 mln) te dwa kraje dają nam 15 mln

Podano wlasnie ze 5baniek smasha peklo w pierwsze trzy dni sprzedazy na świecie wliczając kopie fizyczne i cyfre

Odnośnik do komentarza

Dla przykładu spiderman na ps4 to najszybciej sprzedający sie ex, pekly 3,3mln w trzy dni, smash ma 5 mln przy gigantycznie mniejszej liczbie posiadaczy konsoli

 

Indory wszelekie od poczatku super sprzedaja sie na switcha, przejela konsola paleczke po vicie gdzie byl to jedyny rodzaj gierek jaki sie na niej sprzedawal, widocznie indor utożsamiamy jest z handheldem

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Starh napisał:

Kupować czy czekać na nowy model hmm

 

 

Kup najwyżej sprzedaż z niewielką stratą. Ja tak zrobiłem po ograniu kilku gier i czekam teraz nabardziej przenośną rewizję. Ciśnienia nie mam chyba, że do premiery Metroida nie wyjdzie nowa wersja konsoli. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Kinoji napisał:

 

Jak miałeś już wcześniej, przeszedłeś co miałeś przejść i sprzedałeś to czekaj tak jak ukukuki mówi. Jak nigdy nie miałeś to bądź prawdziwym mężczyzną i kupuj.

Miałem, przeszedłem w sumie tylko Zelde i Mario (po łepkach) i bym ograł raz jeszcze.

Wyszly jakieś gry, gdzie mógłbym pograc z dziewczyna w coś na dwie osoby?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...