Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

A to ja gram w zasadzie już tylko w drodze do pracy - 20, 30, 40 minut w sesji, zależy jaka pora i musi starczyć. Zwykły Switch i Lite do kieszeni nie wchodzą to jak mam już ten pokrowiec to nie ma problemu, żeby mieć ze sobą większego.

 

Najlepiej na takie krótkie sesje sprawdzały się dla mnie mniejsze konsole, New 3ds XL, Vita, mam też małego clamshelowego PC, GPD WIN 2 i super bo one wszystkie wchodzą do kieszeni a i gierki na 3DS/Vitę są pisane z myślą o HH przez co mają duże czcionki w napisach, często jak np Luigi's Mansion 2 były podzielone na misje zamiast wielkiego świata i biegania co jest wygodne przy krótszych sesjach.

 

Natomiast też ograłem trochę tytułów na Switchu, Mario Rabbids, Hades, Super Mario 64, Sunshine i jeszcze jakieś których nie pamiętam teraz xd

 

Jak były zapowiedzi/plotki o Lite to bardzo liczyłem na powrót składaka bo właśnie forma Switcha nie pozwala go schować komfortowo. Niestety, jest jaki jest i broni go jedynie dobra cena w promocjach moim zdaniem bo sporo poświęca z pierwotnych funkcji. Za takie 750-800 to ma to sens i można z tego zrezygnować.

 

Natomiast też rozumiem, że dla kogoś może być pierwszym wyborem. To że ja mam taki styl grania nie znaczy że inni mają. Sam de facto podłączam Switcha do TV od święta ale jednocześnie nie jestem chętny z tego zrezygnować.

 

Dodam jeszcze, bo wspominacie to telefonach że ogrywam coś czasem ale są to w 99% emulatory i niektóre gierki na telefonie fajnie wchodzą właśnie w takie krótkie sesje. Polecam Laytony, są na telefony i zagadki na rozruszanie głowy fajna rzecz w krótkiej sesji w dojeździe czy na kiblu xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, iluck85 said:

Niech każdy kupuje co chce i gra na czym chce :notbad:

 

I tak powinno być, tylko zaraz ktoś przyjdzie z gadka "hurr durr, Switch Lite to gówno bo nie można podłączyć do TV i ogrywać"

a ze ktoś nie chce tego podłączać do TV to już nie ważne ze można zaoszczędzić kasę i mieć lżejszą, wygodniejsze konsole w rekach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nikt nie mówi, że hurr durr nie można jej gdzieś tam podłączyć tylko chodzi o to, że do grania przenośnego czyli handheld mode dla wielu lepiej się sprawdza większa konsola bo lepiej leży w większych dłoniach i dłużej trzyma na baterii - to są mega argumenty a lite jakie ma? No właśnie jakie?

 

"Bo jest wygodniejsza" 

 

Czemu?

 

Krzyżaka nie uwzględniam bo miałem joy pada od Hori właśnie z krzyżakiem i nie idzie na nim grać jak ktoś ma większe dłonie.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
8 hours ago, GearsUp said:

Nikt nie mówi, że hurr durr nie można jej gdzieś tam podłączyć tylko chodzi o to, że do grania przenośnego czyli handheld mode dla wielu lepiej się sprawdza większa konsola bo lepiej leży w większych dłoniach i dłużej trzyma na baterii - to są mega argumenty a lite jakie ma? No właśnie jakie?

 

"Bo jest wygodniejsza" 

 

Czemu?

 

aha, to teraz juz nie gadamy o mega 720p trybie na TV

 czyli ja powiedziałem ze Lite jest wygodniejszy, bo wazy duzo mniej 270gr vs 400gr, co jest roznica w trzymaniu, zbliżona rozmiarem do prawdziwego handhelda

 

switch lite ps vita - Online Discount Shop for Electronics, Apparel, Toys,  Books, Games, Computers, Shoes, Jewelry, Watches, Baby Products, Sports &  Outdoors, Office Products, Bed & Bath, Furniture, Tools, Hardware,  Automotive

 

 

ale gadania o duzych dloniach i 20% wiekszej baterii (jak by nikt nie miał ładowarki do komórki) to juz sa mega argumenty :lol:

 

naprawde dajcie sobie spokuj jechaniem bo Lite, niech kazdy driftuje na czym chce

 

 

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Taka myśl mnie właśnie naszła, że smutny jest fakt, że na Switcha poza BOTW nie ma absolutnie żadnej gry, która pozostawiła u mnie zachwyt, albo na którą mam zajawkę i taki zachwyt mógłby się ewentualnie pojawić. Grając na PS4 spotkało mnie to wiele razy, dlatego konsole od N chyba zawsze będą dla mnie tą "drugą". Doceniam Switcha jako platformę do indyków czy innych mniejszych gier, ale na takie muszę mieć odpowiedni nastrój i czas... Poza tym takie gry przez swoją uboższą narracje i fabułę rzadko kiedy potrafią mnie wciągnąć na dłużej. 

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...