Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Mayflash dodał wsparcie dla dualsense ale Xbox Series X w związku z faktem, że pady w xboxach porozumiewają się z konsolą swoim protokołem podniósł wersję bt do 5 czy 5 le i stare adaptery najpewniej nie pozwolą używać tych padów bezprzewodowo. 

 

Wątpię żeby cię to ratowało ale można ich używać po kablu. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

V1.32

Download: https://www.mayflash.com/Support/showdownload.php?id=106

1. Compatible with PS5 Controller(The wired and wireless connections are supported)

- The six-axis gyroscope is supported for both wired and wireless connections.

- Rumble function is supported for the wired connection only.

2.Compatible with Xbox Series X/S Controller (Only support the wired connection)

- The rumble function is supported for the wired connection.

- The Bluetooth wireless connection is not supported now.

To opis najnowszego firmware'u do Mayflasha.

 

Do 8bitdo:

 

Cytat
  • 01/12/2021
  • 1. Added support for 8BitDo Ultimate Software: customize button mapping, adjust stick & trigger sensitivity, vibration power control and create macros.(PS5, PS4, Xbox One X/S and Switch Pro controllers only).
  • 2. Added support for DualSense Controller.

 

Odnośnik do komentarza

@CzoperrrJa kupuje w GameOver w krakowie, najtaniej mają w okolicy, czasem w MM są naprawde fajne promocje (kupiłem Xeno 1 za 169zł a FE 3 Domy było jakos za 199 przez długi czas). 

 

Tak z innej beczki. Ciekawe czy Nintendo ma jakiś pomysł co dalej z ich usługą gierek w abonamencie. Za tydzien niby wpada kolejna porcja ale tak szczerze to wygląda na większą śmieciarę niz GWG:

 

Nintendo Expands Its Switch Online SNES Service With Three More Titles - Nintendo Life

 

Na pewno wiedzą na co czekają fani (GBA i N64) i to się kiedyś stanie. Pytanie czy serio N musi zaliczyc kolejną wpadkę jak z Wii U żeby zaczać się starać czy po prostu trzyma to na Switcha 2 żeby podkręcić gównoburzę zapowiadająć ze nowe platformy np. tylko dla posiadaczy nowej konsoli (oni sa zdolni do takiego czegoś).

Odnośnik do komentarza

Dla mnie największym marzeniem jest wrzucenie jakiejś virtual console tak aby można było grać w gry z Wii i GC. Nigdy nie grałem w Wind Wakera i Twilight Princess i tak za mną chodzą, że rozważam zakup Wii ze wsteczną (GC zdecydowanie jest za drogi) ale trzymanie kolejnej konsoli to już przesada. Wiadomo, są emulatory na telefon ale to nie to samo. WW i TP na Switchu byłoby idealne.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, WisnieR napisał:

Dla mnie największym marzeniem jest wrzucenie jakiejś virtual console tak aby można było grać w gry z Wii i GC. Nigdy nie grałem w Wind Wakera i Twilight Princess i tak za mną chodzą, że rozważam zakup Wii ze wsteczną (GC zdecydowanie jest za drogi) ale trzymanie kolejnej konsoli to już przesada. Wiadomo, są emulatory na telefon ale to nie to samo. WW i TP na Switchu byłoby idealne.

Steam Deck :xboxssie:

 

i w dodatku nie trzeba bulić nintendo 220zł za 15 letnie gry :xboxssie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, WisnieR said:

Dla mnie największym marzeniem jest wrzucenie jakiejś virtual console tak aby można było grać w gry z Wii i GC. Nigdy nie grałem w Wind Wakera i Twilight Princess i tak za mną chodzą, że rozważam zakup Wii ze wsteczną (GC zdecydowanie jest za drogi) ale trzymanie kolejnej konsoli to już przesada. Wiadomo, są emulatory na telefon ale to nie to samo. WW i TP na Switchu byłoby idealne.

Poczekaj, pewnie wyjdzie kolejny remaster w pudełku :reggie:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Premiera Switch OLED się zbliża, gdzie najkorzystniej kupować gierki? Interesują mnie tylko nówki.

Jak nówki i pudełka to niezmiennie u Jaczesa w Perfect Blue. Może i czasami dycha drożej niż u reszty, ale jakość obsługi masz tip top.

 

@Dave Czezky proszę przeczytać posta i nie zgubić mojej karteczki w losowaniu u Kmiota :lapka:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, NemoKOF napisał:

Sam emulator Wii jest na tyle dokładny że można na nim nawet sklep odpalić i grę kupić. 

To akurat prawda, ale trzeba mieć z tyłu głowy to, że wymaga to dumpowania pewnych danych z fizycznej konsoli (numer seryjny, coś tam jeszcze, pewnie bios). Tak czy siak, granie w gierki z Wii na PC z pomocą Dolphina to jest magia czasu, magia ekranu. Sam kupiłem jakiś badziewny sensor bar na USB, dorzuciłem wiimote z gruchą i śmiga to jak marzenie w 1440p. Ba, niektóre gierki mają paczki z teksturami HD do pobrania czy unlocki z 30fps na 60fps. Twórcy tego emulatora zasługują na jakiś medal z ziemniaka, bo to, co osiągneli to czyste złoto.

Odnośnik do komentarza

Emulator jest już open-source więc dorzucają się tam ludzie z całego świata i to dało świetne efekty. A i maszyny nintendo to ulubieńcy programistów - z każdej generacji zawsze są emulowane jako pierwsze i zawsze dość szybko osiągają świetny poziom. Na Wii teraz ciężko patrzeć na dobrym TV.

1 minutę temu, WisnieR napisał:

Ludzie jaki komputer? Mamy 2021 rok nie posiadam w domu komputera, gdyż taki nie jest mi w ogole potrzebny. Granie = telewizor, a nie jakieś komputery :gayos:

 

Sprawdzę jeszcze opcje emulator na Androidzie w trybie DEX rzuconym na TV + Dual Shock 4.

To też działa ale dla GC - niestety telefony jeszcze za słabe. Nie masz laptopa żadnego? Nie umiałbym tak żyć.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, WisnieR napisał:

Mamy 2021 rok nie posiadam w domu komputera, gdyż taki nie jest mi w ogole potrzebny.

To chyba jednak jesteś w mniejszości. Ja mam wrażenie, że bez peceta w domu to jak bez nogi na zewnątrz - da się, ale nie jest to najbardziej komfortowa rzecz na świecie. Jasne, sporo rzeczy da się obecnie zrobić telefonem czy tabletem, ale niektóre taski bez kąkuterka to jest droga przez mękę i wtedy wjeżdża on, cały na biało (albo z rgb jak ktoś lubi), pan Kąkuter. Ale temat nie jest od tego, więc tutaj utnę offtopa.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...