Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Sven Froost napisał:

Ja sie nie nastawiam na nic z tego bo nie chce sie zawiesc ale i tak licze ze wyskocza z czyms ciekawym :D 

 


6 PM w Europie tak jak jest na obrazku czyli za niecale 2 godziny ;) 

 

EDIT: Sa jakies przecieki do tego co bedzie? xd

 

Nie no, ET to Eastern Time, a nasza strefa czasowa to CET :potter:

 

tu masz Eastern Time

 

Time zone map of EDT

 

 

Hollow Knight Silksong to pokażą kiedyś?

 

Oprócz tego może jakieś nowe IP czy coś?

 

 

Edytowane przez beardo0
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanka eshopowe:

1. Diablo bundle (2 i 3) - jaką macie cene? U mnie pakiet jest na promo 16%, a u żonki jest w normalnej cenie (ten sam region ustawiony). Mam już zainstalowane D3 z eshopu, żona nie, węszę spisek ;p

2. Do posiadaczy online, widzialem zapowiedzi że od wczoraj ma być Story of Seasons jako tygodniowy game trial, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć u siebie. Czegoś nie widzę czy to tylko w wybranych regionach? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, beardo0 napisał:

Zawsze było po południu, bo ja też oglądałem, a teraz dali o północy.

 

Życie, odpale jutro rano

Nie. To jesienne przeważnie było w tych godzinach. Chyba to rotują, żeby każdy z 3 głównych regionów był zadowolony. 

 

A ploty jedyne jakie wiedzialem to Xeno3 albo X i MP1.

 

Edit:

O, czyżby przeciekało:

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza

Ale to są jebane kurwy, gry z N64 i Genesis? NOWY ABONAMENT PROSZĘ OPŁACIĆ, jeszcze te jebane kontrolery sprzed 30 lat za 50 dolków xdddddddd Nie no już nie wiem jak można bardziej nasrać do ryja. No ale Bajoneta była, bez daty premiery, jeszcze jej sraciatellę zakryli jakimiś piórami, to nawet se zwalić byka nie będzie można (seria nie dla mnie, design okropny). Porażka kurwa ta konsola.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, podgoor napisał:

Jęczycie jak stare baby. Kirby 3D, w końcu gameplay z Bayonetty 3, Triangle Strategy z datą premiery, nawet taki drobiazg jak kolekcja Castlevanii z Advanca, więcej gameplayu ze Splatoona 3, ogólnie całkiem przyjemny direct.

chce tylko przypomniec co bylo na poczatku trailera bayo 3 "not actual gameplay footage"

Odnośnik do komentarza

Po prostu nie było megaton żadnych.

Czegoś co by mocno rozpaliło wyobraźnię.

 

Ale sprzedażowo mają 2 razy poksy, remake + Arceus, Splatoon 3 (fajne te mechy i single, ale trochę jak dlc wygląda), Mario+Rabbids2 i BOTW2.

Poksy do końca Q1 2022.

 

Mi się mega podoba Triangle Strategy (fajna kolekcjonerka: https://nintendoeverything.com/triangle-strategy-tacticians-limited-edition-revealed-for-europe/), KOTORa się może weźmie, kolekcję Castlevanii (pamiętam jak się w to dobrze grało, kontynuacje też były mega, ale gdzie nowe?), Actraiser spoko nawet, Voice of Cards mobilnie mniam.

 

Smuci brak czegoś z Xeno, brak Mario/DK, MP4 i nowego fajnego colabu z inny wydawcą.

Odnośnik do komentarza

Triangle Strategy najlepsze. Castlevania Advance Collection troche się jaram ale już widze, że na steam znowu te pare złotych taniej a skoro zamówiłem SD to ogram przenośnie na kompie. Reszta do zaorania. Uwielbiam stare gierki ale nie dam dodatkowego hajsu za ten ich abo żeby grac w emulator N64. Większość z Segi MD mam z innych kolekcji a to czego mi brakuje nie jest warte dopłaty (jaka by ona nie była).

Odnośnik do komentarza

Pokemon Legend Arceus - styczeń

Triangle Strategy - marzec
Kirby and the Forgotten Land - wiosna (obstawiam przełom kwietnia i maja)

Monster Hunter Rise Sunbreak - lato (czerwiec lub lipiec ?)

 

Oprócz tego daty na 2022 rok bez konkretów mają:

- Splatoon 3 (obstawiam lipiec/sierpień lub listopad, jeśli nie będą mieli wtedy Mario ani Zeldy)

- Mario + Rabbids Sparks of Hope (tu zgaduję, że będą okolice sierpnia/września jak przy jedynce)

- Bayonetta 3 (październik lub grudzień ?)

- Zelda BoTW sequel (obawiam się obsuwy na 2023, a jeśli nie to listopad)

 

Jeśli wszystkie te gry wyjdą w 2022 to będzie to mocny rok dla Switcha, ale znając Nintendo nie pokazali jeszcze wszystkich gier na następny rok.
 

Gdybym miał zgadywać co jeszcze mogą dorzucić to mam trzy typy:

 

- Xenoblade Chronicles 3 (opieram to na wywiadzie aktorki, która podkładała głos pod Melię)

- Mario 2D/3D - skoro Mario pojawi się w kinach na święta 2022 to będzie to idealny moment, żeby wrzucić nową platformówkę (Jeżeli to zrobią to jestem pewien, że Zeldę przesuną na 2023)

- Metroid Prime Remake (Emily Rogers twierdzi, że ten tytuł powstaje na 20-lecie premiery, a ona rzadko się myli)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, podgoor napisał:

Jęczycie jak stare baby. Kirby 3D, w końcu gameplay z Bayonetty 3, Triangle Strategy z datą premiery, nawet taki drobiazg jak kolekcja Castlevanii z Advanca, więcej gameplayu ze Splatoona 3, ogólnie całkiem przyjemny direct.

Nic dziwnego że Nintendo tak dobrze sobie radzi skoro ma takich oddanych fanów. xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...