Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba jednak jesteś w mniejszości. Ja mam wrażenie, że bez peceta w domu to jak bez nogi na zewnątrz - da się, ale nie jest to najbardziej komfortowa rzecz na świecie. Jasne, sporo rzeczy da się obecnie zrobić telefonem czy tabletem, ale niektóre taski bez kąkuterka to jest droga przez mękę i wtedy wjeżdża on, cały na biało (albo z rgb jak ktoś lubi), pan Kąkuter. Ale temat nie jest od tego, więc tutaj utnę offtopa.

Równiez nie mam i wszystko ogarniam nie potrzebuje PC , do grania mam konsole , do internetu telefon a do oglądania smart tv
Odnośnik do komentarza

Ogólnie najbardziej polecane gry z tej serii to Dynasty Warriors 8 oraz Warriors Orochi 4, z czego ten pierwszy ma być bardziej umiarkowany i przystępniejszy dla nie-fanów. No i nie kosztuje 280 zł jak WO4 mdr. Tylko na przecenach bliżej stówki.

 

Nintendowskie wersje, Fire Emblem i Zelda, ogólnie nie są uważane za jakoś słabsze, dla wielu fanów to są najlepsze spin-offy serii, chociaż wiadomo że są lekko inne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, :) że będzie tego sporo i w sumie wszystko na swój sposób fajne. Obejrzałem recenzje wszystkich i nawet więcej bo jeszcze one piece no i najciekawiej wygląda chyba fire emblem z tymi wątkami strategicznymi, ale gram w te SW5 i jest coraz lepiej (najbardziej mi sie podobają te japońskie rozmowy w tle, a że napisy są malutkie to nie chce mi się tego czytać co mówią i naciskam tylko przyciski a na ekranie odgrywa się spektakularne widowisko). W sumie gra ma premierę w moje urodziny to jakiś znak. Dzięki za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, Ken Adams said:

Przed chwilą ukończyłem trial w Samurai Warriors 5 i to była wspaniała, niewymagająca rozrywka. Czy są lepsze gry na switch z gatunku „warriors”? Grałem jeszcze w demo Age of Calamity ale średnio podobało mi się. Powinienem zatem przemyśleć zakup SW5 czy jeszcze coś innego?

 

Jest jeszcze Fire Emblem Warriors ktore mi sie podobalo

Odnośnik do komentarza

https://nintendoeverything.com/zelda-skyward-sword-joy-con-may-have-fixed-joy-con-drift/

 

I takie smaczki lubię. Jak widać Nintendo nie olewa sprzętu tylko cały czas coś dłubie, usprawnia. :thumbsup:

 

edit: jednak te podklejany pady już w kilku poprzednich joy-conach występowały jak się okazuje

 

https://www.nintendolife.com/news/2021/07/the_foam_pads_in_the_zelda_joy-con_controllers_arent_new

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Pojawiły się nowe wyniki finansowe Nintendo:

Mario Kart - 38,07 mln

Animal Crossing - 33,89 mln

Smash Bros - 24,77 mln

Zelda BoTW - 23,20 mln

Pokemon SS - 21,85 mln

Odyssey - 21,40 mln

Super Mario Party - 15,72 mln

Pokemon Let’s GO - 13,57 mln

Splatoon - 12,45 mln

Ring Fit Adventure - 11,26 mln

SM3DW - 6,68 mln

New Pokemon Snap - 2,07 mln

Mario Golf Super Rush - 1,34 mln

 

Switch - 89,04 mln 

Software - 632,40 mln

Odnośnik do komentarza

Zawsze mam ambiwalentne odczucia oglądając tak dobre wyniki sprzedażowe portów gier z WiiU na Switchu. Z jednej strony cieszę się, że zostały zasłużenie docenione przez większą ilość graczy aniżeli tylko fanów Wielkiego N (których - jak pokazała sprzedaż WiiU - wcale nie jest tak dużo). Z drugiej strony - ponowne wydanie starszych gier na najnowszej konsoli zaprzepaszcza pojawienie się oczekiwanych nowych odsłon serii. Wiem, wiem - w przypadku Mario Kart wyszło coś takiego jak Live: Home Circuit, ale wydaje mi się (tzn. mam taką nadzieję), że traktują to jako spin-off.

Już od samego początku, od 2017 roku, było wiadomo, że pojawienie się starszej gry z WiiU to wyrok: brak nowej gry na Switchu. Koronnym tego dowodem jest to, że dzisiaj szybciej jest wymienić listę gier WiiU, które nie zostały jeszcze przeportowane na Switch i dostały swoje nowe kontynuacje na najnowszej konsolce, niż odwrotnie.

 

 

Godzinę temu, pawelgr5 napisał:

I pewnie dlatego nikt jeszcze nie pracuje nad 9 częścią.

Nadal mam nadzieję, że Nintendo pomalutku dłubie sobie przy nowiutkim Mario Kart 9, ale celując już w następny nowy sprzęt.

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza

Pojawiły się plotki, że Xenoblade Chronicles 3 jest w końcowej fazie developingu. Tak czułem, że początek jednego z ostatnich Directów z DLC do Smasha wyglądające jak zapowiedź nowego Xeno to nie przypadek. Jeżeli faktycznie dostaniemy tą grę w następnym roku to w 2022 czeka nas powtórka z pierwszego roku Switcha (sequele Zeldy BoTW, Splatoona, Xenoblade, Mario + Rabbids). Coraz bardziej realny wydaje się Switch Pro lub Switch 2. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, funditto napisał:

Pojawiły się plotki, że Xenoblade Chronicles 3 jest w końcowej fazie developingu. Tak czułem, że początek jednego z ostatnich Directów z DLC do Smasha wyglądające jak zapowiedź nowego Xeno to nie przypadek. Jeżeli faktycznie dostaniemy tą grę w następnym roku to w 2022 czeka nas powtórka z pierwszego roku Switcha (sequele Zeldy BoTW, Splatoona, Xenoblade, Mario + Rabbids). Coraz bardziej realny wydaje się Switch Pro lub Switch 2. 

Nie rozumiem jak te zapowiedzi wpływają na realność nastepcy switcha? To, że nad nim pracują to jest oczywiste. Jezeli sugerujesz, że te wymienione gierki to cross geny to dosyć grube stwierdzenie. Zwłaszcza, że switch oled nie miał jeszcze premiery. Gdyby Xeno 3 miało trafić na rynek w przyszlym roku to byłaby doskonała wiadomość. Licze, że trójka połączy poprzedniee częsci jak trzeba.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...