Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Switch dowali tymi indorami to  :banderas: Jest tyle faktycznie nowych, faktycznie ciekawych gier teraz na świecie. 

 

Dziwnie tak mieć nowe gry bez żadnych recenzji, zobaczymy które się kupi. Z zapowiedzi na 2022 nie pojawiło się wiele hiciorów. Także oczekiwane porty jak Disco Elysium, Outer Wilds czy Spelunky 2 pozostają w jakimś limbo. Bywały bardziej piorunujące Indie Worldy, ale i tak część z tych gier dzisiejszych pewnie okaże się świetna.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie te gry chwalę ale wracać do nich bym nie chciał. Według mnie zestarzały się dosyć mocno. Parę lat po trójce próbowałem grać LC i VC Stories i były już w tamtym czasie dosyć przestarzałe. Na komórce z padem próbowałem też później trójki i wiem, że nostalgia w tym wypadku to za mało. Może też z tego względu, że w każdej spędziłem sporo godzin. Mam dobre wspomnienia i nie chcę ich psuć. Takimi remasterami natiomiast (szcególnie VC) bym nie wzgardził :)

 

Oczywiście to moja opinia, rozumiem, że kogoś może ciągnąć do tych gier bądź chce mieć je w swojej kolekcji na Switchu.

Odnośnik do komentarza
On 8/14/2021 at 1:18 PM, Bigby said:

No przecież nie przeniosą tych gier 1:1. Dostaniecie remastery, które powinny wyglądać przyzwoicie i w które będzie się grało przyjemniej.

 

spodziewałbym się portów z komórek na Switch-u, a tam tak przyjemniej się nie grało

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Switcha. I wiem, że generalnie jest problem z polskimi wersjami językowymi gier na tym sprzęcie.

 

Ale czy jest gdzieś dostępne w sieci jakieś aktualizowane na bieżąco źródło z informacjami, które konkretnie pozycje dostały lub dostaną polonizację? Przykładowo widzę np. na promce w eshopie grę: Yes Your Grace. I wiem, że ten tytuł na innych platformach jest normalnie dostępny po polsku (zresztą odpowiadają za niego, zdaje się, też Polacy). W eshopie o polskim języku mowy nie ma. Ale mam wrażenie, że jeśli chodzi o wersje językowe, to Nintendo wkleja co chwilę te same zestawy popularnych języków na kartach produktów. I nie mam pewności, czy to prawda, że ten tytuł akurat na Switchu nie ma naszej wersji językowej, czy po prostu podają to tak z dupy trochę.

 

Swoją drogą - brak polskiego języka w samym systemie to już jest gruby tumiwisizm Nintendo. Serio? Tam jest przecież raptem kilka bardzo podstawowych ustawień w menu na krzyż... :yuno:

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza

Tak będzie, ale jest kwestia przejściowa. Jak wchodziły samochody to też jakiś czas po ulicach biegały jeszcze konie ;-) Nie wszystko zejdzie ot tak, jakby od pstryknięcia palcami. Jak już zejdą to pewnie cenę zrównają ze zwykłym obecnie. A tak można zarobić więcej przecież.

Odnośnik do komentarza

Tylko ze ta różnica miedzy modelami to na pewnie nie samochód i koń, tutaj większość nie będzie sprzedawać swojego starszego modelu tylko żeby wymienić na OLED, wiec ceny używek i nowych tak drastycznie nie spadną, co innego bylo z n.p. PS4 i PS4 Pro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...