Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jeden zasadniczy minus którego nie mają XOne i PS4 - to jest architektura ARM (Tegra) a inne konsole obecnie są na x86_64. Minus jest taki, że więcej pracy będą porty wymagać. Plus taki, że jednak mniej niż przy jakiekolwiek architekturze wymyślonej na potrzeby danej konsoli (patrz PS3). Pożyjemy, zobaczymy.

 

jak tylko pojawialy sie jakeis przecieki i informacje od developerow, to sobie bardzo chwalili proces portowania gier na Switcha - zawsze pojawiala sie informacja ze jest to bajecznie proste

Odnośnik do komentarza

rozumiem jak ktos psioczy ze w trybie stacjonarnym to bez szalu bo moc pewnie slabsza niz zwykle ps4 choc i tak wstydu nie przynosi

 

ale kurcze w trybie handhelnd na malym ekraniku - jezus maria, vita do dzis ma sliczne gierki, a ta nx bedzie kilkanascie razy mocniejszy od niej, do tego pelne wsparcie nintendo bo to bedzie ich jedyny system i daj boze 3rd party

 

jedyne watpliwosci mam co do wagi, zywotnosci baterii i rozmiarow jako handheld by bylo to grywalne jak sie bedzie lezec w lozeczku

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pytanko, jako że nigdy nie miałem styczności z Nintendo to czy na ich nowej konsoli będzie można grać w gry typu Fifa 17, NBA 2K17, Watch Dogs 2, BF1? I czy gry graficznie będą na takim samym poziomie jak na XO czy PS4? :)

 

Mając całą historię za sobą można zdecydowanie powiedzieć, że NIEKTÓRE. Jak wiele, to zobaczymy.

 

A czy FIFA 17 będzie wyglądać jak na PS4... raczej podobnie. Robienie na nową konsolę jest znane jako trudne, więc można się spodziewać, że będzie gorzej niż na PS4 pod pewnymi względami.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Pytanko, jako że nigdy nie miałem styczności z Nintendo to czy na ich nowej konsoli będzie można grać w gry typu Fifa 17, NBA 2K17, Watch Dogs 2, BF1? I czy gry graficznie będą na takim samym poziomie jak na XO czy PS4? :)

Mając całą historię za sobą można zdecydowanie powiedzieć, że NIEKTÓRE. Jak wiele, to zobaczymy.

 

A czy FIFA 17 będzie wyglądać jak na PS4... raczej podobnie. Robienie na nową konsolę jest znane jako trudne, więc można się spodziewać, że będzie gorzej niż na PS4 pod pewnymi względami.

No na zwiastunie jest NBA 2K17 i w bardzo dobrej grafice :) Dlatego lepiej wiedzieć czy ta konsola ma sens dla gier flagowych z XO i PS4 czy raczej to będą gry typu Mario itp :)

Odnośnik do komentarza

Boom jest. Hype strzelił w sufit. Co z tego jak to Switch to bedzie dokładnie taka sama ciekawostka jak PSVita, czy WiiU. Fajnie to wyglada, ale casuali to nie przyciągnie a wyjadacze zostaną przy "dużych" konsolach. Pomysł mi się podoba, ale nie wierzę w jego powodzenie. Za mało osób zainwestuje.

 

Poza tym, to co pokazali na tym zwiastunie, to jest ich bardzo utopijna wizja. Widziałem raptem pare osób, które by wychodząc gdzieś w konkretnym celu (mecz koszykówki, impreza, grill) zabierały ze sobą konsole przenośne. Samolot - ok. Potem pokazują e-sport. Hardkor grający na śmiesznych "pół-padach". Mocno wątpliwa wizja targetu. Ktoś kto gra zawodowo gra na najwygodniejszych kontrolerach.

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowy Marian, Zeldunia i jeszcze do tego <heavy breathing> Metroid. Łooooooo dżizas, ale wtedy by to było dobre.

 

Stacja dokująca > obraz i gameplay 3d w Metroidzie, przenośniak do łóżeczka > obraz i gameplay 2d. :obemi: Muszę chyba napisać do Nintendo i powiedzieć im o tym pomyśle. xD

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Nintendo tradycyjnie oryginalnie i w swoim stylu dla mnie, a raczej dla mojego młodego konsola must have.

Co jest tradycyjnego dla Nintendo w połączeniu handhelda ze stacjonarką? W modularnej konsoli, którą można używać na 5 różnych sposobów? 

 

nie doczytałem :(

 

fHvfSTk.png

Bolą mnie palce już na samą myśl. 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...