Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze kupowałem CoD dla singla - w szczególności Black Ops miażdży klimatem i kampanią. Ale ostatnie części były dla mnie padaką, zarówno Ghost jak i AW. Szczególnie ten drugi - jałowy, nudny, po prostu gó.wniany. A na dodatek te klimaty futurystyczne, których nie lubię.

 

Jednak Treyarch robi dobre CoD-y. I trochę mnie kusi, by kupić. Jak wygląda kampania? Są jakieś nawiązania do poprzednich części i pojawia się coś o Masonie, Reznovie i spółce? Tak w ogóle to gierka mocno przypomina ostatnią część? Jak patrzę na screeny, to praktycznie nie do odróżnienia od poprzedniej, zje.banej części.

Odnośnik do komentarza

To jak to jest w końcu z tym nuketown'em? Przez jakiś czas będzie dostępny tylko w zakładce bonus, a później dadzą go do zwykłych trybów? :scratch_one-s_head:

Pierwszy scenariusz był taki, że dadzą po weekendzie co się jednak nie wydarzyło, a miałem taką chęć pograć :(

A jest w zakładce bonus? Jak nie to jest w normalnych trybach, ale nie każdy ma tą mapę więc gra nie będzie jej oferować w trakcie głosowania grupie w której ktoś nie ma mapy.

Odnośnik do komentarza

no wczoraj późnym wieczorem był

 

 

To jak to jest w końcu z tym nuketown'em? Przez jakiś czas będzie dostępny tylko w zakładce bonus, a później dadzą go do zwykłych trybów? :scratch_one-s_head:

Pierwszy scenariusz był taki, że dadzą po weekendzie co się jednak nie wydarzyło, a miałem taką chęć pograć :(

A jest w zakładce bonus? Jak nie to jest w normalnych trybach, ale nie każdy ma tą mapę więc gra nie będzie jej oferować w trakcie głosowania grupie w której ktoś nie ma mapy.

 

no wczoraj późnym wieczorem była w bonus. na bank w uj ludzi ją ma także o oferowanie się nie martwię ;)

właśnie wróciłem z roboty, ogarnę szamkę i idę grać to zobaczę

 

EDIT: pograłem do 1ej w nocy, w bonusie nie było już, w FFA też ani razu nie trafiłem nawet przy głosowaniu

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

Dla mnie z perspektywy totalnego lamusa multi jest spoko, jest szybkie ale nie do przesady. Wczesniej probowalem bodan AW i nie ogarnialem totalnie co sie dzieje co powodowalo po prostu w(pipi)ienie. Troche nie ogarniam jeszcze wszystkich trybow i ustawien bo jest tego w uj, biorac pod uwage ze ostatni cod w jakiego gralem dluzej to byl chyba cod 2.

 

Jak ktos gra to prosze o podeslanie zaproszenia ;)

Odnośnik do komentarza

A działa wam normalnie multi, jak próbujecie dołączyć do meczu w więcej niż jedną osobę ? Ja 3 razy próbowałem z 3 różnymi osobami po 30 minut z każdym znaleźć mecz i się nie udało ;/ Raz już sie cieszyliśmy, że mapę ładuje, ale zanim się załadowała to wywaliło nas z gry (jakiś błąd). Gdyby nie te problemy to chętnie bym z kimś mógł pograć, ale na chwilę obecną jest lipa ;/

 

@Kris

Dla mnie multi jest bardzo spoko, na pewno lepsze od AW i Ghosts. Zależy kto co lubi, mi ten rodzaj multiplayera odpowiada i myślę, że nie ma go co do Halo 5 porównywać, bo to 2 kompletnie inne światy :)

Edytowane przez Janush
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...