Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

No też tak trochę się dziwię, że dopiero teraz to ogarneliście xD Gra ma swoją stałą sprawdzwoną formułe, która sprawia, że rok w rok schodzi ponad 20 milionów egzemplarzy + hajs za season passy i mikrotranzakcje i nikt tego nie będzie zmieniał, bo paru osobom się nie podoba. Dopóki sprzedaż będzie wysoka nie ma co liczyć na rewolucję, jedyne co nas czeka to drobna ewolucja z części na część.

Odnośnik do komentarza

Też mam ten alert, co za szit? Nie mogę wysłać weryfikacji maila ze strony coda, bo..? Może to jakiś błąd a kody i tak jutro przyjdą, w końcu na ich stronie po tym jak dostałem kod od sklepu gdzie złożyłem preordrera wszystko grało.

Myślałem ,że jestem sam. Zmieniłem email na drugi i po kilku dniach znowu miałem ten alert więc wróciłem do starego ale też jest ten alert. No mam nadzieję ,że błąd bo jak wpisałem kod na bete to wszystko ok było.

Odnośnik do komentarza

 

Też mam ten alert, co za szit? Nie mogę wysłać weryfikacji maila ze strony coda, bo..? Może to jakiś błąd a kody i tak jutro przyjdą, w końcu na ich stronie po tym jak dostałem kod od sklepu gdzie złożyłem preordrera wszystko grało.

Myślałem ,że jestem sam. Zmieniłem email na drugi i po kilku dniach znowu miałem ten alert więc wróciłem do starego ale też jest ten alert. No mam nadzieję ,że błąd bo jak wpisałem kod na bete to wszystko ok było.

 

Też zmieniłem właśnie adres mailowy w ustawieniach na stronie coda i mogłem już wysłać potwierdzenie na tego nowego maila. Dziwne, no ale żeby zadziałało bo będzie jutro ból.

Odnośnik do komentarza

 

 

Też mam ten alert, co za szit? Nie mogę wysłać weryfikacji maila ze strony coda, bo..? Może to jakiś błąd a kody i tak jutro przyjdą, w końcu na ich stronie po tym jak dostałem kod od sklepu gdzie złożyłem preordrera wszystko grało.

Myślałem ,że jestem sam. Zmieniłem email na drugi i po kilku dniach znowu miałem ten alert więc wróciłem do starego ale też jest ten alert. No mam nadzieję ,że błąd bo jak wpisałem kod na bete to wszystko ok było.

 

Też zmieniłem właśnie adres mailowy w ustawieniach na stronie coda i mogłem już wysłać potwierdzenie na tego nowego maila. Dziwne, no ale żeby zadziałało bo będzie jutro ból.

 

No ja zmieniłem teraz też kolejny raz, zweryfikowałem pokazało ,ze wszystko ok i mnie przeniosło do strony głównej a tam mam znowu alert.. Ale już nic zostaje na tym emailu. Tylko dziwne ,że jak tam się pokazuje ile mam procent i 21% dodaje po weryfikacji emailu to mi dodało więc chyba nie powinno być problemów. Ale i tak byłbym wdzięczny jakby ktoś podesłał jutro jeden token w razie czego

Odnośnik do komentarza

Jest problem z kodami do bety na Łoniaku. Po prostu po wklepaniu nie działają. Potwierdzam, bo sam próbowałem i doopa.

Rzekomo działa ten sposób:

 

So if you are getting the error that your code can not be found, or try again later etc do this, this sounds daft, but it worked for me now on 2 consoles and accounts.

Go to google, type in redeem xbox live code, i think it is the second or third link

https://gyazo.com/d901738700c0e90dce263d15937a064f this page, see the bottom left corner, the language, United Kingdom, click that and change language, i changed to brazil so it looked like this https://gyazo.com/51dc1767760deb5b4242db37b0bc8141

copy and paste your code in and press the green button ! and BOOM you should be good ! please let me know if this worked for you !

ONCE YOU HAVE CONFIRMED ON XBOX.COM IT WILL BE IN THE QUEUE AREA ON THE XBOX ONE CONSOLE

Best of luck !

 

Niech ktoś to sprawdzi i potwierdzi, bo ja nie zdążyłem przed pójściem do roboty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...