Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Slyszalem, ze gracze na XOne w porownaniu do PS4 graja o wiele agresywniej, na ps4 jest bardziej casualowo. Pewnie 3/4 jezdza na scuf controller ze robia takie wygibasy.

 

W AW gralo mi sie tez ciezej na Xbox One w porownaniu do PS4, mialem obie weraje gry.

Mam to samo doświadczenie przechodząc z PS3 na XO. Na PS3 kopałem wszystkich jak chciałem, na Xboksie gram pełen try hard i nadal ciężko. 

Odnośnik do komentarza

 

No właśnie, też mi nie wchodził kod. Zmieniłem więc region na Brazylia, kod łyknęło ale co dalej?

------------------------------------------------------- 

edit: ściąga grę w tle od razu po wbiciu kodu.

Gdzie to można sprawdzić??

 

Dodałem jakąś inną grę i mi pokazało kolejkę w której zobaczyłem, że BO3 się już instaluje.

 

Zagrałem kilka meczy, jest bardzo przyjemnie. Choć pierwszy mecz był ciężki, totalne bęcki. Beta pokazuje jak bardzo zostałem skrzywiony przez wygibasy z AW, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Postać jest ciężka i powolna, ale jednocześnie porusza się zgrabnie. Tradycyjnie kamperstwo to najskuteczniejsza metoda gry, cały CoD :) 

Odnośnik do komentarza

 

Slyszalem, ze gracze na XOne w porownaniu do PS4 graja o wiele agresywniej, na ps4 jest bardziej casualowo. Pewnie 3/4 jezdza na scuf controller ze robia takie wygibasy.

 

W AW gralo mi sie tez ciezej na Xbox One w porownaniu do PS4, mialem obie weraje gry.

Mam to samo doświadczenie przechodząc z PS3 na XO. Na PS3 kopałem wszystkich jak chciałem, na Xboksie gram pełen try hard i nadal ciężko. 

 

Sprawa jest łatwa do wyjaśnienia. Domem CoD-a był jak dotąd xbox. Po pierwsze umowa łącząca Acti z M$ na mocy ktorej na xboxie ukazywaly sie szybciej dodatki. Po drugie scena e-sportowa umiejscowiona na platformie M$. Tu graja/grali najlepsi gracze, najlepsze druzyny. Po trzecie lepszy, wygodniejszy,przyjazniejszy i precyzyjniejszy pad do tego typu gier...Nie wspomne juz o kazdorazowo lepszym technicznie wykonaniu kazdej bez wyjatku czesci  na X360 w stosunku do PS3, stad wieksza ilosc graczy wolala ogrywac CoD-a na maszynach Mikroszafotu. W aktualnie trwajacej generacji technikalia sie wyrownaly...

Odnośnik do komentarza

Gra się zawiesza niemiłosiernie, ale tak poza tym jest ... wspaniała :D Gunplay jest świetny, mapy wyglądają bardzo ładnie i są różnorodne, ale co najważniejsze są też wyśmienicie skonstruowane. Co do scorestreakow to są one ciężkie do zdobycia, ale jak już nam się uda je zdobyć to dają niesamowitą satysfakcję (z drugiej strony, jak ma je przeciwnik to nie są wcale aż tak irytujące, bo ... rzadko komu się udaje wbić coś lepszego xD). Z rzeczy, które mnie zaskoczyły to muzyczka, która gra w tle w menu i podczas meczów jest bardzo przyjemna :)

Ogólnie rzecz biorąc BO3 zjada na śniadanie dwie poprzednie części (Ghosts i AW), a nawet zdaje mi się być lepszy od BO 2 :D

 

PS.Dla osób co piszą, że giną zanim zauważą przeciwnika radzę zacząć myśleć, jak się gra zamiast biegać z ADHD gdzie popadnie + poćwiczyć nad celowaniem ;d Pamiętajcie też, że połowa graczy w tej becie ciśnie w coda rok w rok i siłą rzeczy trochę lepiej ogarnia co i jak.

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko: niech SPYERDALAJĄ w podskokach z tą betą. Trzy mecze i trzy zwiechy. Zadnego z nich  nie ukończyłem. Syf malaria  :/

 

EDIT: Nawet w menu gra się freezuje.

 

LAST EDIT na dzis : Sześć meczów, sześć freezów. Dziekuję za uwagę.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Zagrałem jeden meczyk, technicznie wszystko spoko, zero lagów, wszystko płynniutko.

 

Co do gry to za duże adhd dla mnie(jak grałem kiedyś w multi mw2/bo to jednak gra była spokojniejsza od tego co tutaj jest), hitboxy z dupy, yebani camperzy(kładą się w rogu i czekają aż ktoś się napatoczy). Zagram jeszcze potem, ale chyba do zaorania. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...