Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak w przypadku Destiny tu jest tak samo, dostalem 3 kody do bety na szkynce email. Jesli ktos nie ma,to mam 2 kody do rozdania.

 

A te kody są uniwersalne, czy dotyczą konkretnej platformy? Jak uniwersalne i można dostać betę na Xbox One, to ja poproszę kod.

 

Jesli nic bedziesz mogl nic trafic z listy kodow przeslanej przez Mazzeo to najprosciej bedzie jak zarezerwujesz (preorder) gre na stronie Euro RTV AGD. Nic nie musisz placic, nie sciagaja kasy z karty itp. Zawsze bedziesz mogl rezerwacje w danym sklepie odwolac bez zadnych konsekwencji, a wstepny, pośredni  kod do bety (na liscie Mazzeo sa tylko takie) i tak dostaniesz po 3-5 dniach. Ów kod rejestrujesz nastepnie na stronie podajac platforme (XOne):

https://www.callofduty.com/blackops3

i czekasz na kod wlasciwy...Do bety na XOne pozostalo jeszcze sporo czasu, wiec na pewno zdazysz...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
 

Ma ktoś jeszcze wolny kodzik na ps4? 

 

 

Jakby ktoś miał wolny kodzik do bety na xone to poproszę  :)

 

 

Zrobice sobie preorder na amazon albo tak jak Czezare mowi w RTV Euro a nie zebracie,a jak jestescie za leniwi to trudno.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Pogralem sobie niecale dwie godziny. CoD jak CoD, dodali pare ficzerow- nowy movement, rozne klasy specjalisty ktorymi sie przyjemnie gra i daje funu.

 

Spawny mi sie nie podobaja, na dominacjach latwo przeciwinicy moga zamknac respa i ciezko sie wydostac. Broniami sie przyjemnie pogrywa,odrazu mowie ze pistolety sa OP jak w Black Ops II.

3 mapy sa dostepne, nie ma takiego chaosu na mapach jak w przypadku Advanced Warfare, jest spokojniej. Zadnych lagow nie doswiadczylem i innych bzdur.

 

Jestem w tym momencie na 10lvl, sporo rzeczy jeszcze przede mna.

Odnośnik do komentarza

Pro tip dla ludzi co maja PS4, nie lepiej zamiast bawic sie w jakies tokeny zlozyc po prostu pre-order na ps store, pobrac bete i anulowac? Na EU PSS nie pobiera pieniedzy z konta az do dnia premiery.

 

W razie czego moge potwierdzic ze ten sposob dziala, wlasnie skonczylem jeden mecz w becie.

 

Swoja droga widze ze Netcode dalej jest goty :pawel:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ma ktoś jeszcze wolny kodzik na ps4?

Jakby ktoś miał wolny kodzik do bety na xone to poproszę :)

 

Zrobice sobie preorder na amazon albo tak jak Czezare mowi w RTV Euro a nie zebracie,a jak jestescie za leniwi to trudno.

Ehhh mistrzu, ja już ten preorder w RTV EURO AGD zrobiem 3 dni temu i niestety do tej pory kodu nie otrzymałem. Wysłałem do nich maila kiedy mogę się go spodziewać i w odpowiedzi napisali mi, że w przeciągu paru najbliższych dni. Niestety obawiam się, że przed 26 sierpnia nie dostanę kodu i dlatego proszę tutaj tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza

W BO 2 był najlepszy kod sieciowy ? powiedz, że żartujesz....

Od MW2 w górę zdecydowanie BO2 ma najlepszy netcode. Przegrane 14 dni a więcej bullshitu wyłapałem grając 4h w AW o Ghosts już nie wspominając. Może miałem farta ale w BO2 najprzyjemniej mi się grało i prawie w ogóle nie miałem Laga Compensation

edit: chociaż zapomniałem o BO1 ,które też miało bardzo dobry netcode

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...