Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Ma może Ktoś na zbyciu kod do bety na PS4? Byłby baaardzo wdzięczny :thanks:

 

Pro tip dla ludzi co maja PS4, nie lepiej zamiast bawic sie w jakies tokeny zlozyc po prostu pre-order na ps store, pobrac bete i anulowac? Na EU PSS nie pobiera pieniedzy z konta az do dnia premiery.

 

W razie czego moge potwierdzic ze ten sposob dziala, wlasnie skonczylem jeden mecz w becie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

no tego to sie nie spodziewalem - ze COD mi sie spodoba. W koncu jak w starych czesciach obraz ostry jak zyleta, fajny gunplay, bieganie po scianach uproszczone maksymalnie, przez co plynne mozna skracac sobie droge i celowac biegnac, oprocz killstreaków dodatkowe umiejetnosci (cos na wzor superow z Destiny) - ogolnie poki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

 

PS. czy u was dziala malowanie broni, bo ja zadnego wzorca nie moge nigdzie wrzucic.

Odnośnik do komentarza

Ktoś oprócz easye się wypowie, jak się gra ? Jest dobrze ?

Pogralem sobie niecale dwie godziny. CoD jak CoD, dodali pare ficzerow- nowy movement, rozne klasy specjalisty ktorymi sie przyjemnie gra i daje funu.

Spawny mi sie nie podobaja, na dominacjach latwo przeciwinicy moga zamknac respa i ciezko sie wydostac. Broniami sie przyjemnie pogrywa,odrazu mowie ze pistolety sa OP jak w Black Ops II.

3 mapy sa dostepne, nie ma takiego chaosu na mapach jak w przypadku Advanced Warfare, jest spokojniej. Zadnych lagow nie doswiadczylem i innych bzdur.

Jestem w tym momencie na 10lvl, sporo rzeczy jeszcze przede mna.

Scorestreaki tez sa niezle, o wiele bardziej mi sie podobaja niz w Advanced Warfare i Ghosts,ale nic wiecej.

 

 

Jutro ma byc dodany tryb uplink, nowa mapa sniezna z trailera E3 i mozna levelowac do 34 lvl, wczesniej bylo max 28lvl

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Jest naprawdę przyjemnie, czuć lekką świeżość. Co prawda zerżnęli "supery"  z Destiny, ale to w ogóle nie przeszkdza - a raczej jest in plus, bo większa różnorodność. Np. później już ogarniasz, który żołnierz czym Cię może zaskoczyć i jest ciekawie. Co do dynamiki to jest szybciej niż w BO2, ale zdecydowanie wolniej niż w AW, nie mówiąc już o Titanfallu. Bieganie po ścianach i dopalone skoki, to bardziej dodatek niż jakiś main feature, ogólnie chyba biorę day 1.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj udostępniono betę dla wszystkich i bezczelnie chwalono się tym, więc z ciekawości wczoraj zarzuciłem do ściągania i pozostawiłem w stanie spoczynku by ściągało. Jak można było się spodziewać wstaję rano a tam PSN ściągnął niecałe 9 GB z 12. Więc na pewno pogram :) (pipi)one PSN 

Odnośnik do komentarza

cod jak wojna nigdy sie nie zmiena.

Ten sam syf,zero swiezosci i innowacji,praktycznie wszytsko to samo.

3 strzaly w klate ded,gra na hostach,headglitche na kazdym kroku.

Bo3 bedzie moglo walczyc o tytul najbardziej spierdzielonego coda w historii z Ghostem.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie da się ukryć, że często bywały problemy z połączeniem, znalezieniem meczu, la'gi, a nawet kilka razy wydaje mi się że miałem opóźnienia bez widocznego lag'a. Bywały jednak lepsze chwile, kiedy połączenie było eleganckie, nie było żadnych opóźnień. Grało dużo polaków, co prawdopodobnie wiąże się z tym, że większość graczy miało wszystkie kreski (ping).


Co do samej gry, to steruję mi się bardziej intuicyjnie niż w AW. W poprzedniczce nie mogłem do końca wyczuć tych podwójnych skoków (choć pograłem co najmniej 20h), które dodawały speed'a dla postaci. Dawało to dużą przewagę po opanowaniu (strefowanie itp). Tutaj sterowanie ogarnąłem w kilka h. Bieganie po ścianach, podwójne skoki, PŁYWANIE... wszystko to bez utraty kontroli nad bronią, miód!


W becie mamy chyba trzy mapy. Bardzo mi się podobają. Mam już nawet swoją ulubioną. Mapy nie są zbyt duże i przekombinowane jak w dwóch ostatnich odsłonach serii.


Nie zdążyłem pograć wystarczająco długo żeby mieć pewność co do rozgrywki i czar jeszcze w każdej chwili może prysnąć, ale na razie jestem pozytywnie zaskoczony po ostatnich (IMO) porażkach jakimi były BO2, Ghosts i AW.


Edytowane przez JaZzXBF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@UP

Ja pogralem wystarczajaco, od dnia wydania bety grywalem codziennie po pare godzin i zdecydowanie gra sie lepiej mi niz w Ghosts i AW gdzie wydalem 100 euro na kolekcjonerke a gra byla tak chuyowa ze szkoda slow, jeszcze dobily mnie te mapy DLC na ktorych gralo mi sie najgorzej.

 

Wracajac do Black Ops III, to oczywiscie biore day one na PS4, ale z season passem sie wstrzymam.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Pograłem troszku w tę betę, i dla mnie to jest śmiech na sali, ciekawe co jeszcze zerżną z innych gier.

Nie wspominając o sytuacjach gdzie strzelam do przeciwnika po nogach, a wpada headshot, strzelam po łbie i ginę od dwóch pestek a na killcamie w ogóle koleś nie dostaje obrażeń, a ile śmiechu było jak po meczach na ostatnim killcamie kolesie napierają po ścianach 5 metrów od przeciwnika a mimo to zalicza fraga.

 

Nie wiem może takie uroki bety, ale znając realia to to wszystko tak zostanie i te season passy w cenie podstawki i za rok nowy rak :dynia:

Odnośnik do komentarza

 

Nie da się ukryć, że często bywały problemy z połączeniem, znalezieniem meczu, la'gi, a nawet kilka razy wydaje mi się że miałem opóźnienia bez widocznego lag'a. Bywały jednak lepsze chwile, kiedy połączenie było eleganckie, nie było żadnych opóźnień. Grało dużo polaków, co prawdopodobnie wiąże się z tym, że większość graczy miało wszystkie kreski (ping).

Co do samej gry, to steruję mi się bardziej intuicyjnie niż w AW. W poprzedniczce nie mogłem do końca wyczuć tych podwójnych skoków (choć pograłem co najmniej 20h), które dodawały speed'a dla postaci. Dawało to dużą przewagę po opanowaniu (strefowanie itp). Tutaj sterowanie ogarnąłem w kilka h. Bieganie po ścianach, podwójne skoki, PŁYWANIE... wszystko to bez utraty kontroli nad bronią, miód!

W becie mamy chyba trzy mapy. Bardzo mi się podobają. Mam już nawet swoją ulubioną. Mapy nie są zbyt duże i przekombinowane jak w dwóch ostatnich odsłonach serii.

Nie zdążyłem pograć wystarczająco długo żeby mieć pewność co do rozgrywki i czar jeszcze w każdej chwili może prysnąć, ale na razie jestem pozytywnie zaskoczony po ostatnich (IMO) porażkach jakimi były BO2, Ghosts i AW.

 

Dlaczego tego zdania nie napisałeś jako pierwszego? Nie traciłbym czasu na przeczytanie całości...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...