Skocz do zawartości

MatekDM

Dirt Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę w pierwszych mistrzostwach Mini, i jestem na drugim miejscu w generalce. Jak się słucha pilota, to nie trzeba żadnej kierownicy. Gra jest doskonała, bawię się jak za dawnych lat, no i  pierwszy raz od lat czuję respekt przed trasą, cofanie czasu w wyścigach to jednak rak jest. 

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może i nie trzeba, ale jak upalam grę na DFGT to fun jeszcze większy niż na padzie :banderas:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżdżę w pierwszych mistrzostwach Mini, i jestem na drugim miejscu w generalce. Jak się słucha pilota, to nie trzeba żadnej kierownicy. Gra jest doskonała, bawię się jak za dawnych lat, no i  pierwszy raz od lat czuję respekt przed trasą, cofanie czasu w wyścigach to jednak rak jest. 

Mini to taki tutorial podstaw. Później drugie miejsce w generalce będzie już jakimś tam sukcesem ;)

Świetna gra, ale przesadzili z tymi czasami. Zbyt duża różnica między miejscami 1-3 i 4 -6.A żeby być poniżej 6 miejsca to trzeba już nieźle każde pobocze zaliczać.

Kupiłem od razu z VR updejtem, gra się dobrze. Żadnych mdłości, jak to wcześniej bywało np. w DC. Grafika też aż tak bardzo oczu nie boli.

Edytowane przez .:marioo:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jezu jakbym chciał Dirt Rally 2  :frog:  jedynczeka mistrzostwo świata, również platynka wpadła  :lapka: jeden z lepszych racerów w jakie grałem. Miód z jazdy jak się opanuje model jazdy jest piękny, no i nie ma co się nastawiać ze gra jest hardkorowa, początki są trudne ale z czasem wszystko przychodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musi wyjść. W tej części nie ma rajdu Australii i Kenii. Moich ulubionych z poprzednich części. Dominującą czerwień i piach :banderas:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gorzej od Project Cars, dane na styczeń 2016, wersja Steam: 240 000 dla Dirta i 332 000 dla Projec Cars. Nawet Asseto Corsa miała więcej, bo 270 000 użytkowników.

Tylko to dane z przed ponad roku, a jak wyszło teraz? Dirt pojawił się na promo PSN, Dirt pojawił się w paczce HumbleBundle... potaniał, co pewnie zachęciło resztę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem w stanie ogarnąć rajdu Grecji na padzie. Jakieś porady?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zależy jakie auto ale poszukaj w necie ustawień dla twojego samochodu. Może coś będzie. Po drugie to dość specyficzny rajd, gdzie moim zdaniem trudność zakrętu czytana przez pilota najbardziej odbiega od tej rzeczywistej. Weź na to poprawkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kup kierownicę. :) Serio, granie w gry typu Dirt Rally lub Assetto Corsa na padzie to jak nie wiem, granie w siatkówkę piłką do koszykówki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bez przesady. Wiadomo że kiera to zupełnie inne doznania bo miałem do X360, PC i też krótko na PS3 od brata. Jednak w tej grze na ustawieniach podanych chyba stronę wcześniej do pada gra sie bardzo fajnie. Aż mi się zachciało bo jakieś 3 sezony dopiero ze mną.

Niedawno grałem w king of the hill czy jak to się zwie. Super jazda. Szczególnie na drugim etapie jak po pierwszym się myślało że to kaszka z mleczkiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kup kierownicę. :) Serio, granie w gry typu Dirt Rally lub Assetto Corsa na padzie to jak nie wiem, granie w siatkówkę piłką do koszykówki. 

Sr.anie w banie. Jak ktoś nie lubi widoku fpp w wyścigach, to kombo pad + widok tpp daje radę. Przegrałem tak 100h, machnąłem platynę i nie żałuję ani sekundy. Nie będę kupował kiery dla jednej gry.

Marbel- masz tu ustawienia pod pada, polecam: http://p(pipi)ingpro.com/tips-faster-stage-times-dirt-rally-racing-game/

• Plusik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzięki za ustawienia. sam z nich skorzystam i spróbuję wdrożyć się w grę bo na początku odbiłem się jak kauczukowa piłeczka. kamera z tyłu (dla mnie jedyna słuszna) w dircie daje radę chociaż ostatnio po fatalnej w wrc 6 przerzuciłem się na widok z maski i przyznam że jest również dość przyjemnie oraz dynamicznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takich grach sim to kamera tylko z kokpitu, Ew. z maski.

Co do ustawień to korzystam dokładnie z tych podanych w linku tylko czułość mam na 80.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta