Skocz do zawartości

Yooka-Laylee


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się miło bawię na razie. Brakowało mi platformerów. Nie czaję tak złych recenzji. Czyżby oberwało się gierce, bo nie jest pifapefem na 3 godzinki? Po pierwszym świecie 9-/10. Jak dalej będzie przynajmniej w połowie tak dobrze to solidne 8+ wpadnie, bo posucha w gatunku straszna. 

Odnośnik do komentarza

Sterowanie jest ok, responsywnosc też. Dwa momenty jak narazie (platformowe) miałem gdzie była lekka frustracja Praca kamery bez uwag jak narazie a też ktoś w reckach narzekał (może poprawili w patchu). Nie wiem też skąd taki hejt na tą grę, może dlatego że gra nie prowadzi za rączkę i nie ma strzałki gdzie iść?

 

Pozwiedzałem trochę drugi świat i też jest bardzo fajny. Zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co ci "gracze" powiedziliby o kamerze w platformówka 3d z PSXa czy N64?

 

No gra ma faktycznie czasem frustrujące momenty, ale szczerze mam z nich radochę bo tak rzadko je odczuwam w dzisiejszych grach. Czasem trzeba być aż zbyt precyzyjnym i skocznym by coś przejść i to jest właśnie fajne.

Odnośnik do komentarza

Na takie gry trzeba mieś odpowiednie umiejętności i odpowiednie szare komórki. Niestety dzisiejszym graczom debilom takich umiejętności brak. I to dlatego w głównej mierze wokół gry zrobił się taki szum i opinia jakoby gra była słaba, bo tępaki po prostu nie mogą pojąć tak złożonej gry dla "dzieci" gdzie trzeba k.rwa myśleć, a nie iść na żywioł byle do przodu.

Prawda jest taka, że jest to świetna staro-szkolna platformówka 3d, która stawia przed graczem masę rożnych zadań, ale to my musimy dojść do tego co i z czym, to my musimy nabyć odpowiednie umiejętności i to my musimy uważnie ważyć każdy skok. Kiedyś taka rozrywka była chwalona, a dziś jest oczerniana przez masę idiotów, których trzeba prowadzić za rączkę.

Sam jestem już po kilkunastu godzinach gry i muszę przyznać, że jestem oczarowany. Wspaniałe światy, masa rożnych zadań, komiczne postacie, głowni bohaterowie i to jak fajnie się nimi steruje, kolejne umiejętności dające jeszcze większą swobodę w poruszaniu się, muzyka, grafika wszystko to stoi na naprawdę wysokim poziomie i jako całość daje masę frajdy z obcowania w tym wspaniałym świecie stworzonym przez Playtonic Games.

Mam teraz nadzieję, ze chłopaki nie zrażą się opiniami debili i kastratów umysłowych i już w niedługim czasie zapowiedzą kontynuacje.

A najlepszy scenariusz byłby taki, gdyby wykupiło ich Nintendo. Co by się jednak nie stało, to mam nadzieję, że kontynuacja kiedyś powstanie.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Komuś się nie podoba gra którą kupiłem = debil, tępak, idiota, kastrat umysłowy.

 

Jak dobrze, że fani rozrywki dla koneserów (jaką niewątpliwie jest gra wideo Yooka-Laylee) na forum PSX Extreme prezentują nienaganny poziom umysłowy przekładający się na racjonalną dyskusję. Czym byłby świat i Internet bez was.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na wersję Switchową, która wyjdzie cholera wie kiedy, ściągnąłem sobie wersję demo na PC. Pograłem godzinę no i bardzo mi się podoba. Kolorowe, ładne, z dobrym sterowaniem (nie rozumiem narzekań recenzentów). No taka fajna platformówka po prostu. Na minus milion dialogów+te stękanie, nienawidzę tego

 

Po takim demie jestem jak najbardziej na tak i gdybym nie czytał opinii, to już bym składał zamówienie. Tylko no właśnie, pierwsze wrażenie bywa mylne, już ostatnio sparzyłem się na ReCore, którego pierwsze 3 godziny też były fantastyczne.

 

Mam dylemat.

Odnośnik do komentarza

Nie ma gier idealnych.

 

Figaro ale napisz czy serio czuc ten piękny klimat platformerow z epoki N64/PSX. Bo już miałem brać Ratcheta ale w sumie to lepiej chyba dołożyć te parę złotówek i kupić Yoke.

 

Czyli jest ten flow? Po filmikach to widać ale wolę wiedzieć od kogoś kto wlasnie ogrywa.

 

Ale im sztosik wyszedł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...